2

Ale to co Tadic zrobił z Casemiro, ośmieszenie sezonu
Ajax < 3 < 3 < 3
Jeśli my nie damy rady tego wygrać to niech oni to zrobią

0

Niesamowicie się ciesze że nie podaliśmy Realowi tlenu w ligowych rozgrywkach. Oby Ajax to udźwignął mentalnie bo piłka jest po ich stronie

4

moim zdaniem płetwal jest 3, na drugie miejsce awansował Reguilon

72

Za swoją głupotę niech cierpi, miał wszystko.

0

Real wczoraj najgroźniejsze akcje miał po naszych głupich stratach, jak mieli coś od własnej połowy stworzyć to byli bezradni, Vinicius czy ten pajac Reguilón byli od razu podwajani, jak VIdal wszedł to już kompletnie lewą stronę wyłączyli

0

Ale Vidal to dzik, może nie ma takiej techniki jak Busi czy Arthur ale w takich meczach czy to z Realem, Bayernem czy City, my potrzebujemy taki czołg który na pełnej będzie kasował wszystko i wszystkich. Piłka może przejść ale zawodnik już nie :D

0

Zobacz sobie jak w doliczonym czasie wystartował z łapami do Leosia. No i ta żałosna symulka godna CR'a

6

Ale jest też kolejnym pajacem

3

Wnioskowałem 10 dla Lengleta za akcje z Ramosem, to samo poproszę dla Matsa za to samo jak i dla Vidala za wyjaśnienie w doliczonym czasie kolejnego pajaca Reguilóna, szkoda że Messi albo Suarez nie pocisnęli mu mocniej, szczyl już sobie nagrabił po 2 klasyku

0

Chyba Lenglet z Matsem za słabo go poskładali, mam nadzieje że De Ligt poprawi w rewanżu

0

Zasłużył sobie, swoją postawą na boisku zasługuje by go nazwać nawet gorzej ale sobie daruje, zawsze kosi jak ostatni bandyta a potem macha łapami że w piłke było.

3

Słów brakuje jak bardzo gardzę tym gównem z 4 na koszulce

1

Najgroźniejsze akcje Realu padały po naszych głupich zabawach, a tak to profesura, Vinicius nie miał dzisiaj życia, to jak do niego doskakiwali było fantastyczne. No i rośnie z niego kolejny nurek, tak samo jak pajac Reguilón. To że nie dostali żółtej za żałosne symulki to tylko Mallenco trzeba sie pytać, nienawidzę takie zachowania, tfu.

56

Pięknie Roberto shcował do kieszeni Viniciusa, Vidal dzik który potwierdza dlaczego został sprowadzony

3

TO jak marnujemy te kontry to wniosek nasuwa sie jeden, brama dla Realu na 1:1

7

Co ten Messi robi?

108

Wnioskuję o ocenę 10 dla Lengleta za akcje z Ramosem :D

0

Lenglet dzisiaj ostatnia ostoja, co blokuje chłop :D

0

Nie rozumiem trzymania Messiego, widać że coś jest nie tak to zamiast dać kogoś kto da więcej w obronie i pressingu to go trzymamy go na siłe

0

Vinicius popisowy strzał :D

3

My im chyba psychę zniszczymy jak dzisiaj wygramy xD

0

Reguilon immunitet na kartki?

0

Ciesze się że nie pominęliście oceny Pique, moim zdaniem to był bardzo słaby występ , fatalna strata która dała najgroźniejszą sytaucje dla Realu w pierwszej połowie, to on nie upilnował bodajże Viniciusa kiedy ten trafił ponad bramkę i także był na grzybach kiedy Mats wyciągał główkę Reguilona, no i te pójście na raz kiedy młody z Brazyli objechał go jak jakiegoś amatora, dobrze że Semedo później to zablokował bo kto wie czy wtedy by to nie wpadło.

3

Prędkości na rozbiegu były kluczowe, takich różnic to nawet Kamil nie miał od reszty przy normalnym najeździe a to już wiele mówi :D. Geiger i Kobayashi nie zależnie od swojej formy nie mieli jakichkolwiek szans na to by to wygrać, chyba że dostaliby nagły silny podmuch pod narty

0

O kurła, za mocne :D

1

Powiem wam szczerze że miałem niesamowitą bekę przy akcji na 0:1, Real gra lepiej, tworzy sobie sytuacje i nie trafia nic. My raz idziemy do przodu z akcją= gol
Chyba faktycznie mają kupę w spodniach jak z nami grają bo pewnie z innymi prowadziliby do przerwy 2:0 :D

16

Vinicius pokrętło w nodzę ma, to trzeba przyznać, Semedo parę razy wziął na taką karuzele żę chłopakowi chyba sie jeszcze kręci. Ale wszystko spartaczył tragiczną skutecznością

2

Bale podsumował

0

Ale Semedo jest dramatyczny

0

Ter Stegen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?