sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadnij dlaczego?
0
To jaką łatwość ma Ronaldo w dojściu do sytuacji to jest niebywałe.
0
Czyli znowu będzie tak że CR sie obudzi i zacznie naparzać bramy..
4
hattrick CR'a dzisiaj i La Ramble wybuchnie
0
jak Atleti będzie miało taktykę, laga do przodu na pałe to Juve jeszcze wyremontuje
0
złamał punkt regulaminu 9.3.3
49
O kurna, Mario dostał bana, wczoraj Casemiro czerwo, ostatnie dni to jakieś cuda :D
0
Oczywiście że Perez kogoś kupi, nawet on nie jest tak ślepy. Kadra Realu jest wypalona, tam potrzeba przynajmniej 2-3 cracków
1
Ale dramatycznie skaczą dzisiaj nasi :/
0
Ja również czytam z zaciekawieniem, wrzucaj jak tylko możesz, zawsze takie zjawiska mnie fascynowały, mimo że sieją niemałe spustoszenie
10
Barto przez telefon już załatwia trasnfer Coutinho
0
Ale combo Messiego, x3 koncertowo skasowany
1
Odkąd nasi przeciwnicy ogarnęli to schodzenie COu do prawej i strzał to chłopa nie ma, jakby był ciałem obcym.
12
Wymowny obrazek, Semedo wbega w polu karnym a Suarez przed polem karnym i dopiero po paru sekundach w nie wbiega
0
Bronić wyniku, za FRODA !!!
0
Vidal Busi na pivocie to jest to, Rakieta może spokojnie patrzeć i sie regenrować :D
1
Jak Cou nie chce grać to niech podziękuje za grę i zejdzie, może nie wychodzić ale obowiązkiem jest zapieprzać a on pressuje gorzej niż Maciek Iwański
3
Brawo Pique, bardziej na radar sie nie dało
6
tam był faul Pique, trzymał go za koszulke
0
Ramos akurat po tym celowym wykartkowaniu sie powinien trochę przyhamować w kwestii tego kto jest bardziej winny całej sytuacji. On tym zachowaniem pokazał żę rewanż jest formalnością. Swoją mentalność zaszczepił do reszty i dzięki temu Ajax jest w ćwierćfinale. Bo prawda jest taka że zabrakło właśnie jego w tym meczu. To on jest organizatorem linii obrony i to on w pierwszym spotkaniu wyczyścił parę naprawdę groźnych sytuacji. W drugim wystarczyło patrzeć jak obrona Realu wygląda, a wyglądała naprawdę dramatycznie. Rok temu też na rewanż z Juventusem sie wykartkował, wynik chyba każdy pamięta
0
kwestia tego typu czy zawodnik sie zgodzi na taką klauzule :)
1
Najlepiej to im nikogo nie sprzedawać, ten klub wywołuje u mnie niewiarygodne mdłości, im mogę kibicować chyba tylko wtedy jak grają z białymi. A tak to życzę im zawsze porażki.
0
Czy taktycznie sie nie ułożyło to na pewno bo za Lucho czasami był takie dziury jak po wybuchu meteorytu. Ale zawodnicy po raz kolejny wykazali brak zaangażowania i ambicji żeby powalczyć. Nawet nie starając się przeszkodzić Realowi w obronie LM.
2
Komentarz usunięty
0
Każdy ma swój punkt widzenia, ja 2 lata temu też oszalałem ze szczęścia wierząc że to był punkt zwrotny w tamtym sezonie i na fali zdobędziemy LM a nawet tryplet. W ćwierćfinale pokazali jednak że żadnych wniosków nie wyciągnęli i poza Messim zagrali kolejny mecz niegodny koszulki której noszą. Jeśli znowu się w to ćwierćfinale powtórzy chyba trzeba będzie zrobić przemeblowanie w tej drużynie i pożegnać nasyconych kotów
0
Remontada która w zasadzie gówno nam dała i jest tylko miłym wspomnieniem, bo później po raz kolejny sie skompromitowaliśmy z Juve przegrywając 3:0 gdzie piłkarze po raz kolejny splunęli na koszulkę swoim zaangażowaniem. Co najśmieszniejsze zrobili to znowu rok później w Rzymie.
0
Nieźle to o nich świadczy skoro przy stanie 2:0 dalej sobie spacerowali, za coś takiego powinni mieć pojechane po pensji
9
Carvajal pewnie słyszał z 25 metrów co mówią
28
LM w tym roku jest tak szalona że nie zdziwię sie jak za tydzień Juve zrobi remont a CR walnie hattricka a my polecimy po jakimś remisie z Lyonem
0
Vini, are you ok?, Vini are you ok? Are you ok Vini?
:D