0

Zgadnij dlaczego?

0

To jaką łatwość ma Ronaldo w dojściu do sytuacji to jest niebywałe.

0

Czyli znowu będzie tak że CR sie obudzi i zacznie naparzać bramy..

4

hattrick CR'a dzisiaj i La Ramble wybuchnie

0

jak Atleti będzie miało taktykę, laga do przodu na pałe to Juve jeszcze wyremontuje

0

złamał punkt regulaminu 9.3.3

49

O kurna, Mario dostał bana, wczoraj Casemiro czerwo, ostatnie dni to jakieś cuda :D

0

Oczywiście że Perez kogoś kupi, nawet on nie jest tak ślepy. Kadra Realu jest wypalona, tam potrzeba przynajmniej 2-3 cracków

1

Ale dramatycznie skaczą dzisiaj nasi :/

0

Ja również czytam z zaciekawieniem, wrzucaj jak tylko możesz, zawsze takie zjawiska mnie fascynowały, mimo że sieją niemałe spustoszenie

10

Barto przez telefon już załatwia trasnfer Coutinho

0

Ale combo Messiego, x3 koncertowo skasowany

1

Odkąd nasi przeciwnicy ogarnęli to schodzenie COu do prawej i strzał to chłopa nie ma, jakby był ciałem obcym.

12

Wymowny obrazek, Semedo wbega w polu karnym a Suarez przed polem karnym i dopiero po paru sekundach w nie wbiega

0

Bronić wyniku, za FRODA !!!

0

Vidal Busi na pivocie to jest to, Rakieta może spokojnie patrzeć i sie regenrować :D

1

Jak Cou nie chce grać to niech podziękuje za grę i zejdzie, może nie wychodzić ale obowiązkiem jest zapieprzać a on pressuje gorzej niż Maciek Iwański

3

Brawo Pique, bardziej na radar sie nie dało

6

tam był faul Pique, trzymał go za koszulke

0

Ramos akurat po tym celowym wykartkowaniu sie powinien trochę przyhamować w kwestii tego kto jest bardziej winny całej sytuacji. On tym zachowaniem pokazał żę rewanż jest formalnością. Swoją mentalność zaszczepił do reszty i dzięki temu Ajax jest w ćwierćfinale. Bo prawda jest taka że zabrakło właśnie jego w tym meczu. To on jest organizatorem linii obrony i to on w pierwszym spotkaniu wyczyścił parę naprawdę groźnych sytuacji. W drugim wystarczyło patrzeć jak obrona Realu wygląda, a wyglądała naprawdę dramatycznie. Rok temu też na rewanż z Juventusem sie wykartkował, wynik chyba każdy pamięta

0

kwestia tego typu czy zawodnik sie zgodzi na taką klauzule :)

1

Najlepiej to im nikogo nie sprzedawać, ten klub wywołuje u mnie niewiarygodne mdłości, im mogę kibicować chyba tylko wtedy jak grają z białymi. A tak to życzę im zawsze porażki.

0

Czy taktycznie sie nie ułożyło to na pewno bo za Lucho czasami był takie dziury jak po wybuchu meteorytu. Ale zawodnicy po raz kolejny wykazali brak zaangażowania i ambicji żeby powalczyć. Nawet nie starając się przeszkodzić Realowi w obronie LM.

2

Komentarz usunięty

0

Każdy ma swój punkt widzenia, ja 2 lata temu też oszalałem ze szczęścia wierząc że to był punkt zwrotny w tamtym sezonie i na fali zdobędziemy LM a nawet tryplet. W ćwierćfinale pokazali jednak że żadnych wniosków nie wyciągnęli i poza Messim zagrali kolejny mecz niegodny koszulki której noszą. Jeśli znowu się w to ćwierćfinale powtórzy chyba trzeba będzie zrobić przemeblowanie w tej drużynie i pożegnać nasyconych kotów

0

Remontada która w zasadzie gówno nam dała i jest tylko miłym wspomnieniem, bo później po raz kolejny sie skompromitowaliśmy z Juve przegrywając 3:0 gdzie piłkarze po raz kolejny splunęli na koszulkę swoim zaangażowaniem. Co najśmieszniejsze zrobili to znowu rok później w Rzymie.

0

Nieźle to o nich świadczy skoro przy stanie 2:0 dalej sobie spacerowali, za coś takiego powinni mieć pojechane po pensji

9

Carvajal pewnie słyszał z 25 metrów co mówią

28

LM w tym roku jest tak szalona że nie zdziwię sie jak za tydzień Juve zrobi remont a CR walnie hattricka a my polecimy po jakimś remisie z Lyonem

0

Vini, are you ok?, Vini are you ok? Are you ok Vini?
:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?