0

Niech mi jakaś dobra duszyczka wyjaśni po co my kupowaliśmy Boatenga? Gonimy wynik a on nawet na boisku sie nie melduje. Dzisiaj remis nas najwyraźniej urządzał

1

Bilbao zaryglowało środek a my jak upośledzeni pchamy sie środkiem

0

Mats ty kocurze < 3 < 3

0

TO podanie Suareza pokazuje brak zrozumienia, ktoś tam powinien zamykać

5

Jak ci sędziowie są spektakularnie upośledzeni to sie pale nie mieści

0

Vidal baza już

0

A Boateng mógł wylecieć, dobrze że sędzia nie zauważył bo sie ładnie zagotował :D

0

Ja napiszę tylko tyle, jeśli im sie nie chce grać to niech zejdą z boiska. Bo wystarczy najwyraźniej biegać żeby wielka Barcelona wyglądała jak we mgle

0

Nie wina Cou żę rynek transferowy zwariował, odkąd Ney odszedł za niebotyczną kasę.

0

Pięknie gra Bilbao, oddajcie im co cesarskie

0

ALe strata Vidala

3

Paweł Brożek :)

1

Jeszcze zwolnią Sarriego po czymś takim

0

Jak mawiają młodzi ludzie masakracja

1

Co za gwałt na Chelsea

1

Maszyna jest tylko jedna :D

2

Tak, od 3 sezonów LM mają farta, ja rozumiem że można mieć farta ale przez 3 sezony to już nie do końca

2

ALe Stoch spartolił

0

Co ty pieprzysz za głupoty?

0

Gdzie ja robię z nich faworytów?

1

Oni grali tak pokracznie jesienią że ta metamorfoza jest praktyznie taka sama jak sezon temu

1

Jak Real wygra 4 LM z rzędu to padnę

0

Morata podsumował swoją dyspozycje tym strzałem

0

No chyba jednak sędzia myśli inaczej

1

Bardzo trudna sytuacja, miałem wrażenie że VInicius został tam lekko dziabnięty w nogę

2

Najlepsze zagranie Griezmanna w tym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Sam byłem na niego nieźle wpieniony ale udział przy bramce Malcoma jakiś tam ma. To mu trzeba oddać

0

Coutinho to sie zachowuje jakby miał jakąś depresję. Niech sie do psychologa zapisze jak ma problem.

0

Akurat po Suarezie można spodziewać sie wszystkiego. W jednym meczu potrafić strzelić taką bramę której nie powstydziłby sie Messi z Ronaldo by następnie spieprzyć najprostsze podanie lub 200-procentową sytuacje którą trafiłby nawet 89-latek.

7



Dalej nie mogę ogarnąć co tu zrobił Suarez, chociaż strata Arthura też bardzo ciekawa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?