sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech mi jakaś dobra duszyczka wyjaśni po co my kupowaliśmy Boatenga? Gonimy wynik a on nawet na boisku sie nie melduje. Dzisiaj remis nas najwyraźniej urządzał
1
Bilbao zaryglowało środek a my jak upośledzeni pchamy sie środkiem
0
Mats ty kocurze < 3 < 3
0
TO podanie Suareza pokazuje brak zrozumienia, ktoś tam powinien zamykać
5
Jak ci sędziowie są spektakularnie upośledzeni to sie pale nie mieści
0
Vidal baza już
0
A Boateng mógł wylecieć, dobrze że sędzia nie zauważył bo sie ładnie zagotował :D
0
Ja napiszę tylko tyle, jeśli im sie nie chce grać to niech zejdą z boiska. Bo wystarczy najwyraźniej biegać żeby wielka Barcelona wyglądała jak we mgle
0
Nie wina Cou żę rynek transferowy zwariował, odkąd Ney odszedł za niebotyczną kasę.
0
Pięknie gra Bilbao, oddajcie im co cesarskie
0
ALe strata Vidala
3
Paweł Brożek :)
1
Jeszcze zwolnią Sarriego po czymś takim
0
Jak mawiają młodzi ludzie masakracja
1
Co za gwałt na Chelsea
1
Maszyna jest tylko jedna :D
2
Tak, od 3 sezonów LM mają farta, ja rozumiem że można mieć farta ale przez 3 sezony to już nie do końca
2
ALe Stoch spartolił
0
Co ty pieprzysz za głupoty?
0
Gdzie ja robię z nich faworytów?
1
Oni grali tak pokracznie jesienią że ta metamorfoza jest praktyznie taka sama jak sezon temu
1
Jak Real wygra 4 LM z rzędu to padnę
0
Morata podsumował swoją dyspozycje tym strzałem
0
No chyba jednak sędzia myśli inaczej
1
Bardzo trudna sytuacja, miałem wrażenie że VInicius został tam lekko dziabnięty w nogę
2
Najlepsze zagranie Griezmanna w tym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Sam byłem na niego nieźle wpieniony ale udział przy bramce Malcoma jakiś tam ma. To mu trzeba oddać
0
Coutinho to sie zachowuje jakby miał jakąś depresję. Niech sie do psychologa zapisze jak ma problem.
0
Akurat po Suarezie można spodziewać sie wszystkiego. W jednym meczu potrafić strzelić taką bramę której nie powstydziłby sie Messi z Ronaldo by następnie spieprzyć najprostsze podanie lub 200-procentową sytuacje którą trafiłby nawet 89-latek.
7
Dalej nie mogę ogarnąć co tu zrobił Suarez, chociaż strata Arthura też bardzo ciekawa...