sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sevilla na wyjazdach to karykatura drużyny, oni tylko u siebie potrafią grać, więc nie wiem skąd te zaskoczenie że grają słabo.
1
Viva El Futbol :D
0
Vidal co za dzik, jak dobrze że on tu jest :D
1
Większość komentujących tutaj to dzieci, widać to szczególnie w meczach Realu i teraz kiedy gra Ronaldo w Juventusie, po jednym spotkaniu potrafią nawet stwierdzić że ktoś nie zasługuje na Złotą Piłke :D
2
https://i.redd.it/bntzs0nixmq11.jpg
Dalej nie mogę sie przestać śmiać
1
Kim jesteś i co zrobiłeś z Valverde?
:D
2
LaZabawa
1
Suarez jest dzisiaj genialny
1
Busi znowu słabo dzisiaj :/
0
Kobayashi spuchł, szybciej niż Roma
14
Warto dodać że Kobayashi skakał z niższej bramki, co za chory skurczybyk :D
0
Kobayashi, na następnych zawodach cie pokonam :D
0
gdyby nie Jasper to moglibyśmy sie już pakować :D
0
Coutinho staje sie bardziej przewidywalny niż Robben
1
Oglądając ten mecz mam jeszcze większe obawy o scenariusz w którym Alba dostaje kontuzje, wtedy leżymy i kwiczymy.
0
Przez pewien okres tej drugiej połowy miałem flashbacki jak z Romą, ogromne problemy z wyjściem z własnej połowy, takie rzeczy w Barcelonie..
0
Nie wiem co jest bardziej komiczne, to jak wygląda nasza obrona czy jak Getafe marnuje kolejne okazje
1
Ale mamy farta, powinien być remis
0
Nasza obrona to wciąż śmietnik
0
za Zidane'a by to wpadło :D
1
jedne z najgorszych warunków ze wszystkich zawodników, farciarz jak sam chu..
20
typowe polskie podejście, nasi nie wygyrwają to trzeba powyzywać
0
pięknie go tam przetrzymali
0
z tego co pamiętam to odstawał o jakieś 0,6 do 1 km/h
1
Pod względem poprzedniego skoku to tak- to jest dramat ale dla mnie to nie jest powód dla którego Kamil skacze gorzej.
5
Popatrz sobie na belkę i wiatr z jakim skakał Japoniec :D
2
W treningu miał lepsza prędkość od Krafta i nie wiele mniejszą od Eisenbichlera i tak skoczył jeszcze gorzej. Zresztą Kamil nigdy pod względem prędkości nie był jakimś crackiem więc nagle to nie stało sie problemem
0
Kobyaashi z takim wiatrem i belką ponad 130 metrów, chyba trzeba sie szykować na kolejnego co wygrał wszystkie konkursy w TCS, Stoch słabizna, posypał sie strasznie tutaj.
7
Ktoś wczoraj napisał że Kobayashi wygrywa ale ma te zwycięstwa wymęczone, chciałbym teraz zobaczyć jego minę :D
3
De Bruyne dzisiaj niewidoczny