3

Sevilla na wyjazdach to karykatura drużyny, oni tylko u siebie potrafią grać, więc nie wiem skąd te zaskoczenie że grają słabo.

1

Viva El Futbol :D

0

Vidal co za dzik, jak dobrze że on tu jest :D

1

Większość komentujących tutaj to dzieci, widać to szczególnie w meczach Realu i teraz kiedy gra Ronaldo w Juventusie, po jednym spotkaniu potrafią nawet stwierdzić że ktoś nie zasługuje na Złotą Piłke :D

2

https://i.redd.it/bntzs0nixmq11.jpg
Dalej nie mogę sie przestać śmiać

1

Kim jesteś i co zrobiłeś z Valverde?
:D

2

LaZabawa

1

Suarez jest dzisiaj genialny

1

Busi znowu słabo dzisiaj :/

0

Kobayashi spuchł, szybciej niż Roma

14

Warto dodać że Kobayashi skakał z niższej bramki, co za chory skurczybyk :D

0

Kobayashi, na następnych zawodach cie pokonam :D

0

gdyby nie Jasper to moglibyśmy sie już pakować :D

0

Coutinho staje sie bardziej przewidywalny niż Robben

1

Oglądając ten mecz mam jeszcze większe obawy o scenariusz w którym Alba dostaje kontuzje, wtedy leżymy i kwiczymy.

0

Przez pewien okres tej drugiej połowy miałem flashbacki jak z Romą, ogromne problemy z wyjściem z własnej połowy, takie rzeczy w Barcelonie..

0

Nie wiem co jest bardziej komiczne, to jak wygląda nasza obrona czy jak Getafe marnuje kolejne okazje

1

Ale mamy farta, powinien być remis

0

Nasza obrona to wciąż śmietnik

0

za Zidane'a by to wpadło :D

1

jedne z najgorszych warunków ze wszystkich zawodników, farciarz jak sam chu..

20

typowe polskie podejście, nasi nie wygyrwają to trzeba powyzywać

0

pięknie go tam przetrzymali

0

z tego co pamiętam to odstawał o jakieś 0,6 do 1 km/h

1

Pod względem poprzedniego skoku to tak- to jest dramat ale dla mnie to nie jest powód dla którego Kamil skacze gorzej.

5

Popatrz sobie na belkę i wiatr z jakim skakał Japoniec :D

2

W treningu miał lepsza prędkość od Krafta i nie wiele mniejszą od Eisenbichlera i tak skoczył jeszcze gorzej. Zresztą Kamil nigdy pod względem prędkości nie był jakimś crackiem więc nagle to nie stało sie problemem

0

Kobyaashi z takim wiatrem i belką ponad 130 metrów, chyba trzeba sie szykować na kolejnego co wygrał wszystkie konkursy w TCS, Stoch słabizna, posypał sie strasznie tutaj.

7

Ktoś wczoraj napisał że Kobayashi wygrywa ale ma te zwycięstwa wymęczone, chciałbym teraz zobaczyć jego minę :D

3

De Bruyne dzisiaj niewidoczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?