0

Co my tego Ter Stegena tak testujemy dzisiaj?

0

Niepokoi mnie postawa Alby, w każdej akcji kryje na radar skrzydłowego

1

Chłopie piszesz to samo ciągle, nie nudzisz sie czasem?

0

Semedo ma ogromne problemy z górnymi piłkami

6

Vidal co za pech x2

0

to że PSV nie prowadzi to jakiś cud :D

6

Rakieta i Busi co dzisiaj grają, esencja futbolu :D

1

W tym przypadku Leo schodzi z lewej strony na swoją słabszą nogę, najbardziej zbawienne dla nas ustawienie to 4-2-3-1 z Leo na 10 czy też wolnym elektronie oraz bocznymi pomocnikami odpowiedzialnymi za grę do przodu i zasuwającymi w pressingu, niżej mogą zagrać Busi, Rakitic czy też Vidal i Arthur więc topowi zawodnicy którymi można śmiało rotować. Dlatego właśnie właśnie Valverde upierał sie na Williana bo on pomimo swojego wieku do tej koncepcji jako boczny pomocnik pasuje wręcz książkowo. Dembele mimo niesamowitego potencjału chyba dla Ernesto nie wypełnia założeń taktycznych, często bywa spóźniony, niedokładny.

0

Super to o nich świadczy jeśli mieli wywalone w rewanżu 1/4 LM. Gdyby ja odwalił taką fuszerkę to niezależnie od moich poprzednich zasług zostałbym wywalony z roboty. Jednak jak wytłumaczyć fakt że Roma nas ciśnie a Valverde stoi jak słup soli i nie robi żadnych korekt w naszej grze.

7

z Griezmannem na Fortinite'a :D

0

to nie brak Rakitica był problemem, w środku destrukcja była na dobrym poziomie, nawet bardzo dobrym. Problemem była gra do przodu, wczoraj nie mieliśmy do 80 minuty żadnego skrzydłowego który wyszedłby poza schemat. Messi był wczoraj 5 pomocnikiem co spowodowało że Suarez właściwie był sam. Zamiast rozciągnąć Atletico ułatwiliśmy im robotę. Leo znowu na wysokości Busquetsa próbował robić one man show..

2

z Busim to jest nie do końca prawda, wczoraj Messi był ale Busquets zagrał dobre spotkanie..

0

Pięknie wyjaśnione, takie ustawienie jest dobre kiedy Messi włączy god mode, wczoraj pięknie było widać jak przy jego słabej formie byliśmy bezradni, Messi był wczoraj 5 pomocnikiem!!! Biedny Suarez musiał wczoraj walczyć z całą obroną Atletico. Dopóki nie wszedł Dembele z Malcomem to graliśmy tak powolnie że spokojnie można było usnąć.

3

Ile razy można tłumaczyć te same rzeczy, naprawdę ludzie tu chodzi o coś innego, tu nie chodzi o statystyki czy wyniki ale od podejście trenera do pewnych spraw. Dembele sie rozgrzewa przed 60 minutą, myślę sobie: no super, wreszcie skrzydłowy który będzie łamał schematy i wprowadzi powiew świeżości. A ten go wpuszcza dopiero kiedy Atletico wychodzi na prowadzenie. Mecz z Romą oglądałeś? Tyle sie naczytałem że to był przypadek, że zawodnicy zlekceważyli przeciwnika jak sie okazuje że jednak gówno a nie przypadek. Tak samo jak wtedy Valverde reaguje na wydarzenia boiskowe jakby miał kurwa lagi albo nie wiem co jeszcze.

0

Oni sami są jak młoty :D

1

Gonimy wynik, 89 minut a Messi na 35 metrze po prostu idzie

0

a z Rakiticem to niby było lepiej? Przypominam że Betis wklepał nam 4 bramki

0

przypominam że Atleti gra bez podstawowej obrony a my mamy problem żeby coś stowrzyć

0

obrońcy Valverde pokażcie sie :D

0

przestaliśmy grać

1

Semedo[*]
Świetnie to Pique zagrał

0

kiedy ten pajac Felipe dostanie żółtą?

1

Rafinha kontuzja, super

0

Costa to jednak kabareciarz :D

0

2 wolne w trybuny, wiele strat w tym jedna groźna w środku

0

walnij sobie jeszcze więcej xD, to może dostaniesz więcej zielonych

0

Neymar wróć, Cristiano przybądź, Zidane na trenera, bo ma pakt z diabłem :D

0

super tylko że przy tym ustawieniu w przodzie zostaje sam Suarez na całą obronę Atletico, nic tylko zapalić wirtualny znicz.

34

znowu Leo chce robić one man show, i znowu jest na 40 metrze od bramki, słaby występ

0

Messi podsumował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?