sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idzie zasnąć, piękny pokaz slow motion
1
Busquets.....
1
ale to Roberto zmarnował, szkoda
0
zamiast gadać na Roberto zobacz co Messi zrobił, zamiast iść do przodu to się bez sensu cofnął i spowolnił
0
znowu na prawej stronie mamy problemy, niezależnie kto tam gra
0
Bardzo fajny skład, trzeba będzie wygrać walkę w środku.
0
To co odwalił Kroos do spółki z Odriozolą przy drugiej bramce nadaje się na sabotaż tego miesiąca. Komicznie to wyglądało :D
1
co ten Real
0
ja akurat co do RDR 2 mam tylko jedno zastrzeżenie, zestaw trofeów/osiągnięć, tak spieprzonych czy sztucznie wydłużających trofeów to nie pamiętam, chyba sobie daruje platynę bo pojechali po bandzie i to ostro
1
Dawid akurat ma stabilny styl lotu a tu było widać że coś jest nie tak, niemniej jednak Kamil dał radę :D
0
fatalne warunki, widać było podczas lotu
0
no to żeś wykrakał :D
0
brawo Hofer, pięknie puściłeś na stracenie
1
posypuje twarz kwasem solnym :D
0
mam przeczucie że Kamil zwali i spadniemy na 3 miejsce, widać że forma jeszcze nie ta
6
spokojnie, rozbiega i mu przejdzie :D
0
Kamil ledwo ledwo, byłaby niespodzianka ale patrząc na jego styl lotu to widać powazny regres, natomiast Kot to jakaś masakra, Kubacki chyba będzie ratował jutro konkurs :D
0
a co on Stoch jest ?
0
O to to to. Busi to czasami ma takie odpały że go nie poznaje. Jak piłkarz z takim doświadczeniem może mieć takie odpały. I to nie jest kwestia słabej formy, on czasami zachowuje sie jak skończony matoł, kretyn itp
24
"Betis zagrał zbyt dobrze"- Betis zagrał może i dobrze ale postawa Roberto, Pique, Busquetsa czy Rakiticia ułatwiła im zadanie, normalnie 4 jeźdźców apokalipsy. Za powrót przy drugiej bramce cała pomoc to powinna wracać do domu na piechotę
Vidal najlepszy na placu, nie wiem jakim cudem ten gość nie jest w once de gali. Zaangażowaniem to by obdzielił 3/4 składu
2
Mecz rewanżowy z Bayernem był odpuszczony, Benatia trafił ale potem na kilka minut przycisnęliśmy i Neymar wpakował dwie bramy. W zasadzie z punktu widzenia dwumeczu Bayern przy stanie 1:2 potrzebował aż 5 bramek by awansować.
1
Problemem stanowi to że nie byliśmy drużyną, banda dzieci może se myśleć że mieliśmy MSN ale co z tego jak nie było drużyny, pomoc za Lucho wyglądało tragicznie, jedynie w 14/15 wyglądaliśmy jako drużyna, Leo z Neymarem zasuwali w obronie i jakoś to się dało oglądać, im dalej w las tym co raz większa patologia.
Nie będziesz miał dobrze funkcjonującego zespołu jeśli drużyna będzie podzielona na tych co bronią i na tych co atakują. Wieje to taką amatorką że hej. Z Leo zagraliśmy bardzo dobry mecz z Tottenhamem tylko dlatego że cała drużyna jako tako zasuwała w pressingu, nawet Messi który po meczu był tak wypruty że zaraz chyba by umarł. Myślisz że dlaczego z Interem Włosi mieli problem żeby wyjść z własnej połowy a my ich cisnęliśmy jak amatorów? Byliśmy zbalansowani, kompaktowo ustawieni i dało się to oglądać i gdyby nie skuteczność Suareza to Inter dostałby spokojnie z 3 bramki. Wczoraj mieliśmy once de gale a Betis jechał z nami jak z gównem, a dlaczego? Bo nie było drużyny, były za to dziury jak za Lucho które Betis bezlitośnie wykorzystał.
0
Na własne życzenie, pretensje można mieć tylko do siebie. Obrona jak i środek pola zagrali patologię i zebraliśmy zasłużone baty
0
Celta jest absolutnie beznadziejna, a Gomez i Aspas to jakaś pomyłka w tym meczu, nie widzę tego pierwszego jako następcy Suareza
3
Benzema to dzisiaj smooth criminal
2
piękna piła Modricia ale Benzema też zrobił genialną robotę
0
jak przegramy ligę w tym sezonie to tylko na własne życzenie, obronę mamy iście kabaretową
6
Szczególnie ty żyjesz piłką nożną 24/7. Dawno się tak nie uśmiałem.
1
Mamy aż 10 bramek straconych więcej od Espanyolu, do tego jesteśmy 5 drużyną pod względem straconych goli, tragedia..
3
Obrony w tym sezonie nie mamy, Roberto na boku to niemal autostrada, Pique który gwarantuje spokojnie jednego babola co mecz, Lenglet który z takim liderem defensywy prędzej czy później też co może zepsuć no i Alba który w ofensywie rządzi ale w obronie też nie jest świetnie i zdarza mu się zaspać