sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
to nie przez Mathieu dostaliśmy 3:0, z PSG grał Alba na wyjeździe i pojechali nas 4:0, mamy w tej drużynie tłuste koty, raz będzie im sie chciało grać a raz nie, takie kwiatki będziemy jeszcze wiele razy oglądali
1
ktoś mnie wkleja, nareszcie :D
0
Nie mamy defensywy, jeśli Roberto będzie każdego przepuszczał na skrzydle a Pique będzie myślami na turnieju tenisowym to o jakimkolwiek trofeum możemy zapomnieć. Rakitic wypruty i biegający jak wóz z węglem kolejny cały mecz, gdyby nie czerwona to w następnym meczu też by zagrał
1
Munir wciągnął dzisiaj Suareza nosem
1
Nasza obrona to śmietnik, Pique zamiast w obronie to sobie w ataku biega, co za kretyn
1
Przynajmniej odpocznie, ale grał fatalnie
1
Loew będzie miał argument żeby go nie powołać :D
0
Dlaczego? Przy 2:1 mieliśmy jeszcze szanse, teraz jest już po meczu
3
oj jak Sawik wjedzie to będzie ciekawie
2
no niestety Ter Stegen zajebał nam mecz, szkoda
0
Może na tej przerwie karnych się nauczył strzelać :)
1
Piękny widok, 7 zawodników z pola jeździ na dupie i odcinają piłkarzy Betisu od piłki a Leo z Suarezem człapią i sobie patrzą :D
1
Rakitic nawet takie podanie potrafił spieprzyć, na ławkę z nim
0
W FIFIE może tak, U Valverde Rakitic będzie grał z respiratorem :D
0
Roberto podsumował swoją grę
0
Bartra kasuje Suareza jak juniora
8
Jak widzę Pique jeden na jeden z napastnikiem to mam palpitacje serca
0
Przecież to jest czysta prawda, znowu nie wyglądamy jak drużyna tylko parodyści, Leo ma piłke to wszyscy stoją, Busquets i Rakitc razem na tak szybki Betis to hara kiri, Vlaverde zjebał ten mecz jak junior
8
niestety ale Messi swoim ustawieniem spowalnia każdą akcję, do tego w pressingu mamy jednego zawodnika mniej i zamiast drużyny mamy bandę przydupasów z Leo jak liderem
2
Wina Dembele bo nie biega w pressingu dlatego są takie dziury, oh wait..
6
Zwróćcie uwagę na powrót Rakitica i Busqetsa, kryminał, hańba i wstyd
0
Jaki kurwa wstyd, została tylko obrona
2
Cud że Betis nie prowadzi już 0:2
3
Wrócił Leo i przegrywamy :D
0
piszesz głupoty , oglądaj lepiej mecz
0
Nasza obrona jest komiczna
0
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/024/062/jerry.jpg
0
Bayern jaką autostradę zostawia
0
z całym szacunkiem dla Jordiego, Alvesa nie przebije.
7
W prime time był po prostu nie do zastąpienia, w pierwszym sezonie Lucho pamiętam jego genialną formę na wiosnę, genialna asysta do Suareza w klasyku, fantastyczny występ z Bayernem na Camp Nou. Wątpie czy kiedykolwiek za mojego życia będzie taki PO który przebije Daniego w swojej najlepszej formie.