2

to nie przez Mathieu dostaliśmy 3:0, z PSG grał Alba na wyjeździe i pojechali nas 4:0, mamy w tej drużynie tłuste koty, raz będzie im sie chciało grać a raz nie, takie kwiatki będziemy jeszcze wiele razy oglądali

1

ktoś mnie wkleja, nareszcie :D

0

Nie mamy defensywy, jeśli Roberto będzie każdego przepuszczał na skrzydle a Pique będzie myślami na turnieju tenisowym to o jakimkolwiek trofeum możemy zapomnieć. Rakitic wypruty i biegający jak wóz z węglem kolejny cały mecz, gdyby nie czerwona to w następnym meczu też by zagrał

1

Munir wciągnął dzisiaj Suareza nosem

1

Nasza obrona to śmietnik, Pique zamiast w obronie to sobie w ataku biega, co za kretyn

1

Przynajmniej odpocznie, ale grał fatalnie

1

Loew będzie miał argument żeby go nie powołać :D

0

Dlaczego? Przy 2:1 mieliśmy jeszcze szanse, teraz jest już po meczu

3

oj jak Sawik wjedzie to będzie ciekawie

2

no niestety Ter Stegen zajebał nam mecz, szkoda

0

Może na tej przerwie karnych się nauczył strzelać :)

1

Piękny widok, 7 zawodników z pola jeździ na dupie i odcinają piłkarzy Betisu od piłki a Leo z Suarezem człapią i sobie patrzą :D

1

Rakitic nawet takie podanie potrafił spieprzyć, na ławkę z nim

0

W FIFIE może tak, U Valverde Rakitic będzie grał z respiratorem :D

0

Roberto podsumował swoją grę

0

Bartra kasuje Suareza jak juniora

8

Jak widzę Pique jeden na jeden z napastnikiem to mam palpitacje serca

0

Przecież to jest czysta prawda, znowu nie wyglądamy jak drużyna tylko parodyści, Leo ma piłke to wszyscy stoją, Busquets i Rakitc razem na tak szybki Betis to hara kiri, Vlaverde zjebał ten mecz jak junior

8

niestety ale Messi swoim ustawieniem spowalnia każdą akcję, do tego w pressingu mamy jednego zawodnika mniej i zamiast drużyny mamy bandę przydupasów z Leo jak liderem

2

Wina Dembele bo nie biega w pressingu dlatego są takie dziury, oh wait..

6

Zwróćcie uwagę na powrót Rakitica i Busqetsa, kryminał, hańba i wstyd

0

Jaki kurwa wstyd, została tylko obrona

2

Cud że Betis nie prowadzi już 0:2

3

Wrócił Leo i przegrywamy :D

0

piszesz głupoty , oglądaj lepiej mecz

0

Nasza obrona jest komiczna

0

Bayern jaką autostradę zostawia

0

z całym szacunkiem dla Jordiego, Alvesa nie przebije.

7

W prime time był po prostu nie do zastąpienia, w pierwszym sezonie Lucho pamiętam jego genialną formę na wiosnę, genialna asysta do Suareza w klasyku, fantastyczny występ z Bayernem na Camp Nou. Wątpie czy kiedykolwiek za mojego życia będzie taki PO który przebije Daniego w swojej najlepszej formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?