1


5

ale piękne wejście, niech tak jeszcze wjedzie w tego pajaca Casemiro kiedyś i będzie moim bohaterem :D

0

widzę że Anglia spuszcza łomot, jak gra Busi?

0

ja posiadam ps4 i dobrego pc. Tak się przyzwyczaiłem do dualshocka że gram na blaszaku również nim, wystarczy że zainstalujesz program InputMapper i będzie chodzić :D

41

kiedy wydaje sie że Grosik zawalił koncertowo, pojawia się Milik, cały na biało :D

1

ciekawe czy doczekam się kiedy nasza repka będzie grać ciekawy atak pozycyjny, w tym meczu gramy totalne dno, jadą z nami jak z gruzińską ladacznicą

0

Mario ma detektor połączony z postami w których krytykuje się trenera i zawodników :D

1

jego samego do liny przywiązać i po autostradzie zrobić wycieczkę krajoznawczą, bydlak.

3

prędzej Cristiano powie że Leo jest goat, Mario to taki unikat tej strony :D

12

nasze rekiny biznesu: potrzymaj mi piwo :D

0

musi przestawić przyciski na padzie, ot cała tajemnica formy Luisa :D

0

dlatego trzeba używać tych umiejętności razem z atakami, mimo wszystko i tak jesteś zmuszony grindować poboczne misje by ułatwić sobie robotę, najśmieszniejsze jest to że jak wrócisz do poprzednich lokacji gdzie były wymagane niższe levele to nagle przeciwnicy są albo na twoim poziomie albo o jeden niżej

0

z tą tarcza też się zgodzę, inni przeciwnicy mają a ja nie, w walce wszystko się sprowadza do parowania ciosów i robienia kontr a jak są te mocne ataki to unikasz i znowu czekasz na zwykły atak, działa spokojnie na przeciwników o 2-3 poziomy wyżej :D

0

właściwie lepiej bym tego nie podsumował, jest dużo rzeczy i mam wrażenie że chyba za dużo, jednak jestem fanem starożytnej Grecji i klimat tamtych czasów bardzo mi odpowiada, tak samo jak Origins i Egipt :D

0

8/10, odjąłem za wolne lvlowanie żeby pchnąć fabułę do przodu, jesteś zmuszony by robić zadanie poboczne oraz za dużo elementów rpg, praktycznie to już nie jest assassin, wielu jednak twierdzi że to zmiana na plus, ja jednak nie podzielam tego zdania..

0

Ogrywa ktoś najnowszego Assassina? Powiem szczerze że dowalili z wielkością mapy, myślałem że Origins to już była przesada a tutaj to już odlecieli do stratosfery, mimo tego bardzo przyjemnie się gra, zdecydowanie lepiej sie walczy, te całe bitwy morskie nie są tak rozbudowane jak w Black Flag i całe szczęście bo w tej serii najgorsze są te bitwy...

13

dobry meczyk, szkoda mi go wczoraj jak sam próbował grać na tym prawym skrzydle, nie miał kompletnie wsparcia

0

problem był taki że w środku pola mieliśmy 3 defensywnych zawodników, skazani byliśmy właściwie na Messiego bo Coutinho też zagrał słabo, nie było komu w środku przyspieszyć. Liczenie że Leo odpali god mode w każdym meczu to absolutna głupota

2

Najbardziej wymowny moment meczu to sytuacja Suareza z pierwszej połowy, wpadł w pole karne i miał tyle miejsca że spokojnie mógł uderzyć.Zamiast tego podał do Messiego którego kryło 3 chłopa, z litości nie ma co pisac o stratach Busiego, Pique i Rakicia bo chyba wszystko zostało napisane, a Cou to niech potrenuje na siłce bo w pojedynkach siłowych przestawia go praktycznie każdy..

9

zmiany Valverde w tym spotkaniu to nic innego jak kompromitacja, wpuszczać dopiero w 83 minucie gdzie połowa zawodników słania sie na nogach, Rakitc oczywiście zagra cały mecz, i oczywiście w kolejnym też zagra całość

0

Busquets podsumował

0

ten strzał Leo to już rozpacz

1

Ernesto chyba na serio przysnął :D

0

Cou przestawiony jak pachołek,fizycznie wygląda słąbo

1

Mario wbije po meczu, teraz nie wchodzi :D

0

fizycznie siedliśmy, dziwi brak zmian, ktoś musi wejść to rozruszać

0

Rodrigo wchodzi, już się nie mogę doczekać jego pojedynków z Pique :D

2

Rakitic i Arthur straty na poziomie orlika

1

Cou przyramosował :D

0

Pique znowu odleciał, co za osioł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?