sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
gówno wygrał bo nie sędziował Manzano tylko Hernandez Hernadez
0
nie chcę już oglądać Manzano jak sędziuje mecz Barcelony, po raz kolejny się w końcówce zbłaźnił
4
Manzano się w końcówce skompromitował
0
może niech zostanie w ataku, przynajmniej w obronie nie spieprzy a coś jeszcze strzeli
0
standard, jak nie bramka to aluminium :D
1
jestem fanem Dembusia ale słuszna zmiana, dzisiaj zagrał po prostu słabo, straty dzisiaj notował po prostu debilne
0
Pique jeszcze tam wybił wcześniej piłki z bramki więc w sumie wsyzło na zero, natomiast Busquets swoją postawą mnie już po prostu wkur.ia, jak zostanie minięty to truchcik i niech reszta ratuje
0
Jak teraz pokazują tą bramkę Stuaniego, i to jak zachowali się Busquets z Pique to ogarnia mnie pusty śmiech, żenujące zachowanie, godne prezentu Ramosa z wczorajszego meczu Realu z Espanyolem
1
jak stracimy dziś punkty to Ernesto zrazi sie do rotacji i będzie once de gala :D
7
Busquets i Pique kryminał
3
https://media3.giphy.com/media/VTxmwaCEwSlZm/200.gif
Manzano daje kartki jak ci goście :D
1
WTF??
2
ależ debilne straty notujemy dzisiaj, najpierw Arthur teraz Dembele
0
no właśnie dał sie owalić jak dziecko przy sytuacji Girony
0
bardzo dobry skład, liczę dzisiaj na Arthura, dużo nadzieje pokładam w tym chłopaku, że będzie rozgrywającym z prawdziwego zdarzenia..
0
zobacz se skrót meczu, powinna tam być ta sytuacja
1
stracił w komiczny sposób, Espanyol miał setke ale gościu trafił w poprzeczkę
0
Ramos co odwalił xD
0
i brawa dla Gorzowa, znaczy Argentyny :D
1
podwyżki dla wszystkich pronto :)
1
Ty sam kur.. jesteś guziec.
9
zezo cartoons jak zwykle w formie
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/42144628_866730220198493_2973853244289187840_n.jpg?_nc_cat=0&oh=82f0dc09a37a99721434b7d4b2a10c96&oe=5C202B4A
1
radzę nie wchodzić na troll football, rak oczu gwarantowany
3
Kabajos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
chciał przykozaczyć i nie wyszło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
to jest niewiarygodne jak Roma się kompromituje w tych kontrach
1
ty mecz oglądasz czy pieprzysz by dostać zielone?
1
tera co najwyżej z ławki strzeli :)