2

gówno wygrał bo nie sędziował Manzano tylko Hernandez Hernadez

0

nie chcę już oglądać Manzano jak sędziuje mecz Barcelony, po raz kolejny się w końcówce zbłaźnił

4

Manzano się w końcówce skompromitował

0

może niech zostanie w ataku, przynajmniej w obronie nie spieprzy a coś jeszcze strzeli

0

standard, jak nie bramka to aluminium :D

1

jestem fanem Dembusia ale słuszna zmiana, dzisiaj zagrał po prostu słabo, straty dzisiaj notował po prostu debilne

0

Pique jeszcze tam wybił wcześniej piłki z bramki więc w sumie wsyzło na zero, natomiast Busquets swoją postawą mnie już po prostu wkur.ia, jak zostanie minięty to truchcik i niech reszta ratuje

0

Jak teraz pokazują tą bramkę Stuaniego, i to jak zachowali się Busquets z Pique to ogarnia mnie pusty śmiech, żenujące zachowanie, godne prezentu Ramosa z wczorajszego meczu Realu z Espanyolem

1

jak stracimy dziś punkty to Ernesto zrazi sie do rotacji i będzie once de gala :D

7

Busquets i Pique kryminał

3

https://media3.giphy.com/media/VTxmwaCEwSlZm/200.gif
Manzano daje kartki jak ci goście :D

1

WTF??

2

ależ debilne straty notujemy dzisiaj, najpierw Arthur teraz Dembele

0

no właśnie dał sie owalić jak dziecko przy sytuacji Girony

0

bardzo dobry skład, liczę dzisiaj na Arthura, dużo nadzieje pokładam w tym chłopaku, że będzie rozgrywającym z prawdziwego zdarzenia..

0

zobacz se skrót meczu, powinna tam być ta sytuacja

1

stracił w komiczny sposób, Espanyol miał setke ale gościu trafił w poprzeczkę

0

Ramos co odwalił xD

0

i brawa dla Gorzowa, znaczy Argentyny :D

1

podwyżki dla wszystkich pronto :)

1

Ty sam kur.. jesteś guziec.

1

radzę nie wchodzić na troll football, rak oczu gwarantowany

3

Kabajos

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

chciał przykozaczyć i nie wyszło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

to jest niewiarygodne jak Roma się kompromituje w tych kontrach

1

ty mecz oglądasz czy pieprzysz by dostać zielone?

1

tera co najwyżej z ławki strzeli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?