2

my też dostawaliśmy w plecy a i tak wygraliśmy, mecz jeszcze się nie skończył

1

postaw u buka, może będziesz milionerem

4

kolejny ważny gol Dembele, oby tak dalej

0

Juanmi postawił gruby hajs na Barcelone

1

bronimy :D

0

nie ma to jak mieć szanse na 3:0 a przegrywać 1:2

2

powiedzmy sobie szczerze, gdyby zamiast Barcelony byłby Real to komentarze o farcie trwałyby przez tydzień

0

to że Sociedad nie zamknęło jeszcze meczu jest jakimś boskim cudem

0

Messi z Suarezem prawie zrobili bramkę, dla Sociedadu...

0

Pique[*]

2

tu się zgodzę, cały czas widzę hejt na Valverde a to że piłkarze snują się jak zbite psy i grają jak za karę to już nie

1

zara wbije Mario i ci napiszę że nie rozumiesz piłki i taki ktoś jak Rakitic jest potrzebny :D

1

Suarez skończ się kompromitować i graj

0

Nie przypominam sobie żebyśmy kiedykolwiek grali tym zestawieniem w pomocy a wy się dziwicie że gramy słabo i to jeszcze na Anoeta :D. Semedo wg mnie najsłabszy, dał się przy bramce przestawić jak junior

0

do kogo Messi teraz podawał? :)

0

poczekaj na stratę pkt, wtedy to się dopiero zacznie :D

0

ja to będę zszokowany jak Ernesto zarotuje, to nie jest miejsce na rotacje, once de gala i tyle

0

A jak z tą dynamiczną taktyką, coś testowałeś?

0

zgadzam się, prostopadłe wchodzą za łatwo, choć legendarny w porównaniu do 18 jest trudniejszy. Okazji wprawdzie mają mniej ale jak już strzelają do nie do obrony dla bramkarza, nawet z woleja z rożnego z tak trudnej pozycji mi SI uderzyło że walnął w poprzeczkę, gdyby uderzał z lepszej pozycji założyłbym się o wszystko żeby to wsadził, Ja z kolei dochodzę do 20 metrów na spokojnie ale potem już mam piekielnie ciężko.

3

a Dembele i Suarez to co, na grzybach są?

2

pozwól że zapalę wirtualną świeczkę
['] ['] ['] [']

0

bardzo przyjemnie się gra w demko fify 19, genialnie się wyprowadza kontry, trochę się jeszcze pobawię tą dynamiczną taktyką bo potencjał to ma...

33

ktoś tu chyba zapomniał 3 sezonu Lucho i kraterów między formacjami jak po Hiroszimie i wpierd..ów od PSG czy Juve na wyjazdach

29

takimi meczami przegrywa się ZP :D

1

nic się nie zmienia w reprezentacji, gramy tak topornie że szkoda klawiatury..

0

Milik, idź ty człowieku....

22

a jak będą chcieli iść do muzeum lotnictwa to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, ku.. jego mać :D

0

za 2 najśmieszniejsze bramki w LM ostatnich lat, normalnie zaczarował Kariusa i Ulreicha :)

0

uwielbiam ten nasz upośledzony pressing, na drugą połowę szkoda klawiatury

7

z całym szacunkiem do Kuby ale to już oldboy, powinien dać sobie spokój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?