sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
my też dostawaliśmy w plecy a i tak wygraliśmy, mecz jeszcze się nie skończył
1
postaw u buka, może będziesz milionerem
4
kolejny ważny gol Dembele, oby tak dalej
0
Juanmi postawił gruby hajs na Barcelone
1
bronimy :D
0
nie ma to jak mieć szanse na 3:0 a przegrywać 1:2
2
powiedzmy sobie szczerze, gdyby zamiast Barcelony byłby Real to komentarze o farcie trwałyby przez tydzień
0
to że Sociedad nie zamknęło jeszcze meczu jest jakimś boskim cudem
0
Messi z Suarezem prawie zrobili bramkę, dla Sociedadu...
0
Pique[*]
2
tu się zgodzę, cały czas widzę hejt na Valverde a to że piłkarze snują się jak zbite psy i grają jak za karę to już nie
1
zara wbije Mario i ci napiszę że nie rozumiesz piłki i taki ktoś jak Rakitic jest potrzebny :D
1
Suarez skończ się kompromitować i graj
0
Nie przypominam sobie żebyśmy kiedykolwiek grali tym zestawieniem w pomocy a wy się dziwicie że gramy słabo i to jeszcze na Anoeta :D. Semedo wg mnie najsłabszy, dał się przy bramce przestawić jak junior
0
do kogo Messi teraz podawał? :)
0
poczekaj na stratę pkt, wtedy to się dopiero zacznie :D
0
ja to będę zszokowany jak Ernesto zarotuje, to nie jest miejsce na rotacje, once de gala i tyle
0
A jak z tą dynamiczną taktyką, coś testowałeś?
0
zgadzam się, prostopadłe wchodzą za łatwo, choć legendarny w porównaniu do 18 jest trudniejszy. Okazji wprawdzie mają mniej ale jak już strzelają do nie do obrony dla bramkarza, nawet z woleja z rożnego z tak trudnej pozycji mi SI uderzyło że walnął w poprzeczkę, gdyby uderzał z lepszej pozycji założyłbym się o wszystko żeby to wsadził, Ja z kolei dochodzę do 20 metrów na spokojnie ale potem już mam piekielnie ciężko.
3
a Dembele i Suarez to co, na grzybach są?
2
pozwól że zapalę wirtualną świeczkę
['] ['] ['] [']
0
bardzo przyjemnie się gra w demko fify 19, genialnie się wyprowadza kontry, trochę się jeszcze pobawię tą dynamiczną taktyką bo potencjał to ma...
33
ktoś tu chyba zapomniał 3 sezonu Lucho i kraterów między formacjami jak po Hiroszimie i wpierd..ów od PSG czy Juve na wyjazdach
29
takimi meczami przegrywa się ZP :D
1
nic się nie zmienia w reprezentacji, gramy tak topornie że szkoda klawiatury..
0
Milik, idź ty człowieku....
22
a jak będą chcieli iść do muzeum lotnictwa to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, ku.. jego mać :D
0
za 2 najśmieszniejsze bramki w LM ostatnich lat, normalnie zaczarował Kariusa i Ulreicha :)
0
uwielbiam ten nasz upośledzony pressing, na drugą połowę szkoda klawiatury
7
z całym szacunkiem do Kuby ale to już oldboy, powinien dać sobie spokój