sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ter Stegen zawalił koncertowo
0
ale posłał fireballa :D
0
dobra śmichy chichy ale za to Luis powinien zejść
24
te przyjęcia Suareza, rozwalają mi czaszkę
0
chyba najlepsze podanie Suareza w tym meczu :D
1
to był Lenglet, on dla mnie jest obok Busiego najgorszy na boisku
0
w tej ostatniej akcji Sevilli również zawalił Lenglet który nie upilnował strzelca
0
raz Sevilla podeszła wyżej i już obrona pokazał moc
0
brakowało mi tego < 3 < 3 < 3
0
Pique niestety ze swoją zwrotnością w pojedynkach 1vs 1 wygląda strasznie, Busi tą stratą wsadził go na minę...
0
bardzo ciekawe posty niektórzy piszą, od skrajności w skrajność, w czasie presezonu Rafa musi zostać, po 25 min jest już bezużyteczny
2
Alba ewoluował, zaczyna strzelać :D
1
chodzi mi o to jak dał się opędzlować Murielowi
21
Pique dalej w formie shakiro-pośladkowej
0
a mógł zabić :D
3
fajnie że Roberto został doceniony, może w przyszłości zobaczymy w tym zestawieniu Matsa :D
1
https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Alert-RCB-test-komunikatu-SMS.-Co-to-jest-jak-dziala-i-czemu-sluzy
o to ci chodziło?
0
wyobraź sobie taką sytuacje, jest mecz wyjazdowy LM, dostajemy w pi.. jak z Romą, a nasz kapitan chodzi ze spuszczoną głową jak zbity pies, co reszta ma sobie pomyśleć jak ich kapitan sprawia wrażenie jakby pogodził się z porażką.
0
Modjo-Lady, jak tylko to słyszę to mam przed oczami szczenięce lata które spędzałem na działce u wujostwa :D
1
nawet nie zliczę ile godzin spędziłem w salonie grając w pokera, blackjacka czy kości czy nawet na polowaniu na dziką zwierzynę, ten klimat był po prostu zabójczy, a tutaj chyba mamy powtórkę z rozrywki, oby było dużo tych pustynnych miejscówek jak Meksyk z jedynki..
6
po obejrzeniu gameplaya RDR 2 wniosek jest tylko jeden
https://i.imgur.com/eFfmdb3.jpg
3
ja to się doczekać nie mogę, obok The Last of Us 2 najbardziej wyczekiwana premiera
0
przecież to Mallenco, gość ma problemy z głową...
0
masz klamke ?
2
mogę się wtrącić, ja w sprawie afrykańskiego czarodzieja
1
jeśli chodzie o Vidala to jestem bardzo pozytywnie nastawiony, to walczak z niesamowitym charakterem, ktoś taki powinien przydać się w LM, przypomnij sobie nasze wyjazdy w tych rozgrywkach, zero charakteru, wychodzenie jak na ścięcie, mam dość czegoś takiego
0
nam w rozgrywkach LM brakuje przede wszystkim jaj, wyglądamy jak zbite psy, jak nie idzie to głowa w dól i siemano, Vidal to walczak który nigdy nie odpuszcza
0
brak Cristiano będzie mocno odczuwalny w LM, w La Lidzę jednak czuję w kościach że będą mocni, Julian wydaje się taki odpowiedni pod ligowe rozgrywki, będzie ciekawie, Realu nie ma co skreślać szybko...
0
powiem wam szczerze, jestem bardzo podekscytowany tym transferem, liczę na niego bardzo bo charakteru odmówić mu nie można
0
jeśli byłby w formie to nie ma problemu, gorzej jeśli Busi nie jest w formie, wtedy wygląda jak parodysta