0

Ter Stegen zawalił koncertowo

0

ale posłał fireballa :D

0

dobra śmichy chichy ale za to Luis powinien zejść

24

te przyjęcia Suareza, rozwalają mi czaszkę

0

chyba najlepsze podanie Suareza w tym meczu :D

1

to był Lenglet, on dla mnie jest obok Busiego najgorszy na boisku

0

w tej ostatniej akcji Sevilli również zawalił Lenglet który nie upilnował strzelca

0

raz Sevilla podeszła wyżej i już obrona pokazał moc

0

brakowało mi tego < 3 < 3 < 3

0

Pique niestety ze swoją zwrotnością w pojedynkach 1vs 1 wygląda strasznie, Busi tą stratą wsadził go na minę...

0

bardzo ciekawe posty niektórzy piszą, od skrajności w skrajność, w czasie presezonu Rafa musi zostać, po 25 min jest już bezużyteczny

2

Alba ewoluował, zaczyna strzelać :D

1

chodzi mi o to jak dał się opędzlować Murielowi

21

Pique dalej w formie shakiro-pośladkowej

0

a mógł zabić :D

3

fajnie że Roberto został doceniony, może w przyszłości zobaczymy w tym zestawieniu Matsa :D

0

wyobraź sobie taką sytuacje, jest mecz wyjazdowy LM, dostajemy w pi.. jak z Romą, a nasz kapitan chodzi ze spuszczoną głową jak zbity pies, co reszta ma sobie pomyśleć jak ich kapitan sprawia wrażenie jakby pogodził się z porażką.

0

Modjo-Lady, jak tylko to słyszę to mam przed oczami szczenięce lata które spędzałem na działce u wujostwa :D

1

nawet nie zliczę ile godzin spędziłem w salonie grając w pokera, blackjacka czy kości czy nawet na polowaniu na dziką zwierzynę, ten klimat był po prostu zabójczy, a tutaj chyba mamy powtórkę z rozrywki, oby było dużo tych pustynnych miejscówek jak Meksyk z jedynki..

6

po obejrzeniu gameplaya RDR 2 wniosek jest tylko jeden

https://i.imgur.com/eFfmdb3.jpg

3

ja to się doczekać nie mogę, obok The Last of Us 2 najbardziej wyczekiwana premiera

0

przecież to Mallenco, gość ma problemy z głową...

0

masz klamke ?

2

mogę się wtrącić, ja w sprawie afrykańskiego czarodzieja

1

jeśli chodzie o Vidala to jestem bardzo pozytywnie nastawiony, to walczak z niesamowitym charakterem, ktoś taki powinien przydać się w LM, przypomnij sobie nasze wyjazdy w tych rozgrywkach, zero charakteru, wychodzenie jak na ścięcie, mam dość czegoś takiego

0

nam w rozgrywkach LM brakuje przede wszystkim jaj, wyglądamy jak zbite psy, jak nie idzie to głowa w dól i siemano, Vidal to walczak który nigdy nie odpuszcza

0

brak Cristiano będzie mocno odczuwalny w LM, w La Lidzę jednak czuję w kościach że będą mocni, Julian wydaje się taki odpowiedni pod ligowe rozgrywki, będzie ciekawie, Realu nie ma co skreślać szybko...

0

powiem wam szczerze, jestem bardzo podekscytowany tym transferem, liczę na niego bardzo bo charakteru odmówić mu nie można

0

jeśli byłby w formie to nie ma problemu, gorzej jeśli Busi nie jest w formie, wtedy wygląda jak parodysta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?