0

Arturo to mentalnie dzikus, zawsze na 100%, nie ma odpuszczania, charakteru mu odmówić nie można, chętnie zobaczyłbym go z Rakietą na pivocie, przed nimi Leo wolny elektron, Dembuś z Cou po bokach a Suarez na szpicy, myśle że byłby sztos

1

205 km/h autem kolegi, swoim poczciwym autkiem 170km/h. Obie prędkości na autostradzie, jeszcze nie zwariowałem na tyle żeby poza miastem na zwykłej drodze rozwinąć więcej niż 110 km/h

0

daleko jeszcze?

1

idź kibicować Realowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

piękne zaoranie :D

0

gdyby to było świeże konto to ok ale mam tam parę gierek i mi trochę szkoda, teraz podszedłem trochę tą pomoc techniczną od innej strony i napisałem jakie transakcje, jakiej karty i nr telefonu, być może to pomoże..

0

to na 100% ten mail, nie mam innego, konto na 100% jest skradzione przez kogoś

0

mam pytanie, jest jakiś kontakt do supportu steama poza mailem? Konto które miałem zostało skradzione, napisałem do supportu jakiś czas temu a oni mi dali konto które również było przypisane do mojego maila na którym nic nie ma.

2

napisałem to kiedyś i napiszę to tera, Seugry nie powinno być w tym klubie..

0

Chorwacja traci te piłki jak idioci

0

Ivan podsumował

0

jest jeszcze Caballero

0

po meczu, Francja MŚ

1

była na 100% przypadkowa ale sędziego przekonało chyba jej ułożenie..

1

Na ławce żabojadów brakuje tylko Zizou i wcale bym się nie zdziwił przebiegiem meczu

0

sprawdzajcie co piszecie przed dodaniem komentarza bo takie błędy to jakaś masakra..

0

już możesz lecieć

2

Perisic co strzelił to zaraz odebrał

0

nie pij tak wcześnie, to niezdrowe

4

Szpaku ustawił Mandzukicia dwa razy, on jest mistrzem :D

0

dzięki, pamiętam że kojarzy mi się to z Metallicą, grane jest to przed ich rozpoczęciem

0

pamięta ktoś nazwę tego utworu?

0

Lukaku.....

1

Sterling na tych MŚ jest beznadziejny

20

kurła, kiedyś to było :)

4

i choinkę, o zapachu kokosowym do malucha

6

Lukaku [*], przyjęcie jak Suarez :D

0

pierwsze dwam myślniki pozamiatały, chodź w trzecim też mogłeś zmodyfikować nazwisko

8

Vrsaljko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dariusz Okazja Szpakowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?