sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arturo to mentalnie dzikus, zawsze na 100%, nie ma odpuszczania, charakteru mu odmówić nie można, chętnie zobaczyłbym go z Rakietą na pivocie, przed nimi Leo wolny elektron, Dembuś z Cou po bokach a Suarez na szpicy, myśle że byłby sztos
1
205 km/h autem kolegi, swoim poczciwym autkiem 170km/h. Obie prędkości na autostradzie, jeszcze nie zwariowałem na tyle żeby poza miastem na zwykłej drodze rozwinąć więcej niż 110 km/h
0
daleko jeszcze?
1
idź kibicować Realowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
piękne zaoranie :D
0
gdyby to było świeże konto to ok ale mam tam parę gierek i mi trochę szkoda, teraz podszedłem trochę tą pomoc techniczną od innej strony i napisałem jakie transakcje, jakiej karty i nr telefonu, być może to pomoże..
0
to na 100% ten mail, nie mam innego, konto na 100% jest skradzione przez kogoś
0
mam pytanie, jest jakiś kontakt do supportu steama poza mailem? Konto które miałem zostało skradzione, napisałem do supportu jakiś czas temu a oni mi dali konto które również było przypisane do mojego maila na którym nic nie ma.
2
napisałem to kiedyś i napiszę to tera, Seugry nie powinno być w tym klubie..
0
Chorwacja traci te piłki jak idioci
0
Ivan podsumował
0
jest jeszcze Caballero
0
po meczu, Francja MŚ
1
była na 100% przypadkowa ale sędziego przekonało chyba jej ułożenie..
1
Na ławce żabojadów brakuje tylko Zizou i wcale bym się nie zdziwił przebiegiem meczu
0
sprawdzajcie co piszecie przed dodaniem komentarza bo takie błędy to jakaś masakra..
0
już możesz lecieć
2
Perisic co strzelił to zaraz odebrał
0
nie pij tak wcześnie, to niezdrowe
4
Szpaku ustawił Mandzukicia dwa razy, on jest mistrzem :D
0
dzięki, pamiętam że kojarzy mi się to z Metallicą, grane jest to przed ich rozpoczęciem
0
pamięta ktoś nazwę tego utworu?
0
Lukaku.....
1
Sterling na tych MŚ jest beznadziejny
20
kurła, kiedyś to było :)
4
i choinkę, o zapachu kokosowym do malucha
6
Lukaku [*], przyjęcie jak Suarez :D
0
pierwsze dwam myślniki pozamiatały, chodź w trzecim też mogłeś zmodyfikować nazwisko
8
Vrsaljko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dariusz Okazja Szpakowski