3

yeaaa, i bronimy 1:0

1

siedliśmy kompletnie a Ernesto na grzybach

0

Leo co ty wyprawiasz?

1

dzynek chyba gotuje bigos na uspokojenie :D

1

niezmiernie cieszę się że to on strzelił

0

ostatnie parę minut ala Real style, wrzutki :D

8

Mats ty kocurze ty < 3

0

krety nas sabotują :)

6

Dembele najlepszy na boisku

0

Leo kasowany za łatwo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

chyba to by było najbardziej optymalne ustawienie, jak Dembuś odpali na dobre to nawet przyjęcia Suareza nie przeszkodzą :)

4

czy to oznacza 4-2-3-1 z Leo jako wolny elektron, po lewej Cou, na prawej Dembuś, a pivocie Rakieta z Busim?

0

CR to jest w czepku urodzony, odbiło mu się w taki sposób że jeszcze zdołali wturlać gola

0

zobacz sobie komentarze, wszyscy od razu przytaczają Chelsea 2009, to samo na facebooku

0

wtedy nawet nie będzie nowego rozdania, umrzemy z głodu..

0

nie ma to jak HD przekonujący dlaczego Messi się tam nie znalazł na stronie Barcelony, patrze i nie wierze w to co patrze :(
...

1

a o co się rozchodzi ? :)

0

tak czytałem o tym, sam fakt że Nowy Jork byłby pod wodą mnie już przeraża

16

najgorzej jak wybuchnie wulkan La Palma na kanarach, podobno następna erupcja spowoduje obsunięcie się całej zachodniej części wyspy do oceanu, co z kolei wywoła gigantyczne tsunami. Nowy Jork w ciągu paru godzin musi się ewakuować bo zostanie pod wodą, to brzmi strasznie...

45

Cristiano dzisiaj niewidoczny

3

większość twoich hejterów chyba już poszła spać :D

0

Sama gra nie wyglądała najgorzej, lepsza skuteczność i byłoby z jakieś 7:0. Na tym etapie sezonu raczej rewelacyjnie wyglądać nie będziemy, oby na wiosnę odpalić 6 bieg :D

46

Suarez tym podaniem zagwarantował sobie 90 min w każdym meczu do końca sezonu :D

0

liniowy niech już wypieprza na księżyc

1

gdyby zamiast Cou był Suarez to La Rambla by wybuchła :D

0

muszę cię zmartwić ale trenerzy grają o wyniki bo inaczej zostają wywaleni na zbity pysk, taki Paco Jemez którego notabene szanuje grał ofensywie i dostawał od nas czy od Realu przewielkie lanie, takie drużyny nie mogą grać z nami ofensywnie bo manita to najmniejszy wymiar kary dla nich

0

tylko Leo, bez niego nic

0

dlaczego?

3

teraz to już przesadziłeś :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?