6

Modric jest przekozacki

0

Szpaku pomylił Modricia z Kroosem, no iks kur.. de :)

4

UEFALONA

0

hahahaaha

0

jadą z nimi jak z furą gnoju

1

co za podanie Modricia

0

Maxi Gomez albo Frimino, innych opcji na 9 do Barcelony nie widzę, Gomeza chętnie bym zobaczył już w przyszłym sezonie, pozostaje tylko kwestia czy zgodziłby się jako zmiennik Suareza

0

nie są tak dobre ze względu na to że naciskałeś 2 razy strzał i leciał szczur po ziemi, tutaj trzbea nacisnąć LB/RB lub L1/R1 razem ze strzałem i w zależności od tego jak długo przetrzymałeś to piłka leciała albo do bramki albo w pizdu daleko, jednak jak masz dobry timing to z reguły nie ma bata żeby nie wpadło, Neuer, De Gea wpuszczają mi te strzały pomiędzy nogami tak często że śmiać mi się z tego chcę, mam nadzieje że to w pełnej wersji usprawnią tak samo jak to że większość akcji AI przeprowadza skrzydłami, zacząłem podwajać na boku, i po przejęciu kontra i jestem sam na sam z bramkarzem...

0

Przyzwyczailiście się do tych nowych strzałów po ziemi w 19 FIFY? Jakbym miał teraz wrócić do 18 to bym się chyba pochlastał

0

najbardziej to mi się chce śmiać ze strażników drużyny i Valverde, rok temu na tym etapie było to samo, wychwalanie pod niebiosa i wyzywanie tych co konstruktywnie wskazali słabe strony drużyny, przyszła wiosna, kolejny rok odpadamy w żenującym stylu z LM przez te słabe strony i ci obrońcy pochowali się do nor, wrócili oczywiście po pewnym czasie i zabawa się zaczyna od nowa...

1

gdyby Dembele stracił i byłby gol hejt trwałby do końca tygodnia :D, ciekawe jak przy tych golach się utrzyma

3

Live się niestety wyszumiało i tera leżą i kwiczą
Salah dramat, gość traci piłkę gorzej niż wyszydzany tutaj Dembele

0

pytaj się SinMistico, ten płacze cały czas za tym gościem

0

pierwsze minuty i PSG we mgle, lubię to

0

tera kolej na Umtitiego

1

haha, Rakitic kolejny który uciszył hejterów :D

0

Dembele poszukuje dzynka :D

5

te kontry PSV przyprawiają mnie o palpitacje serca :(

0

niech sędzia ich powkurza w każdym meczu parę razy bo widzę są bardzo rozjuszeni wtedy :D

0

kolega chyba nie napisał tego serio :D

0

PSV dobrze wyprowadza kontry, trzeba na to uważać.

1

rotacje w LM to chyba najgłupsza rzecz pod słońcem

0

7

stawiam prawe jądro że i tak na La Rambli będzie miliard pytań o to gdzie można obejrzeć mecz :D

0

ale zdajesz sobie sprawę że nasz zarząd też się zgodził na rozegranie tego spotkania w USA, w takim razie nasz zarząd też wypier..la w podskokach

0

Ivan to nie jest rozgrywający, to taki typ box to box, czyli od bramki do bramki, czy pasuje do Barcelony to nie mnie to oceniać, czas się pogodzić z tym że on nagle lepiej grać nie będzie..

0

chyba za długo grał w Fortnite'a i mu od tej cieszynki odje..ło

9

jeszcze niedługo Robben się połamie i ciao bambino

5

Ramos podsumował swoją grę :D

25

Garcia i Casemiro, ależ starcie frajerów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?