sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Modric jest przekozacki
0
Szpaku pomylił Modricia z Kroosem, no iks kur.. de :)
4
UEFALONA
0
hahahaaha
0
jadą z nimi jak z furą gnoju
1
co za podanie Modricia
0
Maxi Gomez albo Frimino, innych opcji na 9 do Barcelony nie widzę, Gomeza chętnie bym zobaczył już w przyszłym sezonie, pozostaje tylko kwestia czy zgodziłby się jako zmiennik Suareza
0
nie są tak dobre ze względu na to że naciskałeś 2 razy strzał i leciał szczur po ziemi, tutaj trzbea nacisnąć LB/RB lub L1/R1 razem ze strzałem i w zależności od tego jak długo przetrzymałeś to piłka leciała albo do bramki albo w pizdu daleko, jednak jak masz dobry timing to z reguły nie ma bata żeby nie wpadło, Neuer, De Gea wpuszczają mi te strzały pomiędzy nogami tak często że śmiać mi się z tego chcę, mam nadzieje że to w pełnej wersji usprawnią tak samo jak to że większość akcji AI przeprowadza skrzydłami, zacząłem podwajać na boku, i po przejęciu kontra i jestem sam na sam z bramkarzem...
0
Przyzwyczailiście się do tych nowych strzałów po ziemi w 19 FIFY? Jakbym miał teraz wrócić do 18 to bym się chyba pochlastał
0
najbardziej to mi się chce śmiać ze strażników drużyny i Valverde, rok temu na tym etapie było to samo, wychwalanie pod niebiosa i wyzywanie tych co konstruktywnie wskazali słabe strony drużyny, przyszła wiosna, kolejny rok odpadamy w żenującym stylu z LM przez te słabe strony i ci obrońcy pochowali się do nor, wrócili oczywiście po pewnym czasie i zabawa się zaczyna od nowa...
1
gdyby Dembele stracił i byłby gol hejt trwałby do końca tygodnia :D, ciekawe jak przy tych golach się utrzyma
3
Live się niestety wyszumiało i tera leżą i kwiczą
Salah dramat, gość traci piłkę gorzej niż wyszydzany tutaj Dembele
0
pytaj się SinMistico, ten płacze cały czas za tym gościem
0
pierwsze minuty i PSG we mgle, lubię to
0
tera kolej na Umtitiego
1
haha, Rakitic kolejny który uciszył hejterów :D
0
Dembele poszukuje dzynka :D
5
te kontry PSV przyprawiają mnie o palpitacje serca :(
0
niech sędzia ich powkurza w każdym meczu parę razy bo widzę są bardzo rozjuszeni wtedy :D
0
kolega chyba nie napisał tego serio :D
0
PSV dobrze wyprowadza kontry, trzeba na to uważać.
1
rotacje w LM to chyba najgłupsza rzecz pod słońcem
0
7
stawiam prawe jądro że i tak na La Rambli będzie miliard pytań o to gdzie można obejrzeć mecz :D
0
ale zdajesz sobie sprawę że nasz zarząd też się zgodził na rozegranie tego spotkania w USA, w takim razie nasz zarząd też wypier..la w podskokach
0
Ivan to nie jest rozgrywający, to taki typ box to box, czyli od bramki do bramki, czy pasuje do Barcelony to nie mnie to oceniać, czas się pogodzić z tym że on nagle lepiej grać nie będzie..
0
chyba za długo grał w Fortnite'a i mu od tej cieszynki odje..ło
9
jeszcze niedługo Robben się połamie i ciao bambino
5
Ramos podsumował swoją grę :D
25
Garcia i Casemiro, ależ starcie frajerów