sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mats ty kocie :D
0
nie gramy może jakoś super ale powinniśmy już prowadzić
0
Leo w swoim stylu :(
1
Dembele [*]
0
niestety ale było to też widoczne u Lucho, nie wiem czy to wina trenera czy też zawodników...
0
nie jest zgrany bo pomoc wychodzi wysoko a ŚO zostają 15m dalej, stąd takie dziury
0
no to niech słucha uważnie ten Bolek
...
1
rak trzustki, chyba największy killer wśród nowotworów, nie ma z nim najmniejszych szans...
0
2005/2006, 2008/2009, 2014/2015
12
Real odpalił skrypt wrzutka.sh
1
Varane to dzisiaj przechodzi samego siebie
5
Ronaldo siedzi w domu i sie śmieje :D
0
ale urwał
4
cartoon network
5
Marcelo mógł zaliczyć epicką akcje a skończyło się na epickiej wtopie
12
jeszcze raz usłyszę Karem i skaczę z krawężnika
...
0
może ma xboxa? :D
0
Saul utrzymuje ich na powierzchni
1
pan reżyser gra dzisiaj partidazo
0
może ten Karem podpisał pakt z diabłem :D
2
i mają karnego :D
10
Borek i jego Karem :D
17
Benzema wygląda dzisiaj naprawdę dobrze, przynajmniej nie ma problemów z podstawowymi rzeczami jak przyjęcie piłki
2
Savic jest tak rzadki że w ciemno można stawiać że coś odwali
3
Boczek to pocieszny człeczyna, ten to jak z kartelu narkotykowego
4
tego asystenta Diego to nie chciałbym spotkać w ciemnej uliczce
0
nam ostatnio w LM nie idzie, wyglądamy po prostu słabo w tych rozgrywkach, a na wyjeździe to już kompletnie, nie wiem z czego to wynika, np te akcje Leo za Albą, w lidze jest tego multum a w LM kasują takie coś bez żadnego problemu..
1
Gavin Harris :D
8
z hejtem jest jak z zarazą, przeszło na Suareza :D
5
strzelił karnego jak amator