0

Mats ty kocie :D

0

nie gramy może jakoś super ale powinniśmy już prowadzić

0

Leo w swoim stylu :(

1

Dembele [*]

0

niestety ale było to też widoczne u Lucho, nie wiem czy to wina trenera czy też zawodników...

0

nie jest zgrany bo pomoc wychodzi wysoko a ŚO zostają 15m dalej, stąd takie dziury

0

no to niech słucha uważnie ten Bolek
...

1

rak trzustki, chyba największy killer wśród nowotworów, nie ma z nim najmniejszych szans...

0

2005/2006, 2008/2009, 2014/2015

12

Real odpalił skrypt wrzutka.sh

1

Varane to dzisiaj przechodzi samego siebie

5

Ronaldo siedzi w domu i sie śmieje :D

0

ale urwał

4

cartoon network

5

Marcelo mógł zaliczyć epicką akcje a skończyło się na epickiej wtopie

12

jeszcze raz usłyszę Karem i skaczę z krawężnika
...

0

może ma xboxa? :D

0

Saul utrzymuje ich na powierzchni

1

pan reżyser gra dzisiaj partidazo

0

może ten Karem podpisał pakt z diabłem :D

2

i mają karnego :D

10

Borek i jego Karem :D

17

Benzema wygląda dzisiaj naprawdę dobrze, przynajmniej nie ma problemów z podstawowymi rzeczami jak przyjęcie piłki

2

Savic jest tak rzadki że w ciemno można stawiać że coś odwali

3

Boczek to pocieszny człeczyna, ten to jak z kartelu narkotykowego

4

tego asystenta Diego to nie chciałbym spotkać w ciemnej uliczce

0

nam ostatnio w LM nie idzie, wyglądamy po prostu słabo w tych rozgrywkach, a na wyjeździe to już kompletnie, nie wiem z czego to wynika, np te akcje Leo za Albą, w lidze jest tego multum a w LM kasują takie coś bez żadnego problemu..

1

Gavin Harris :D

8

z hejtem jest jak z zarazą, przeszło na Suareza :D

5

strzelił karnego jak amator

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?