sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spieprzyć taką kontrę, brawo Krychowiak, i karny
3
już kupa w majtach
0
powaliło mi się, miało być Kosmiczny Mecz, dzięki chłopaki
0
ja jestem bardzo ciekaw jak Barcelona spisze się w tym sezonie w LM, szczególnie na wyjazdach, bo jeśli znowu będzie to samo co z Romą, Juve czy PSG za Lucho to zacznę się na serio zastanawiać co jest nie tak, no bo nagle wszyscy wyglądają tam po prostu strasznie źle, jakby kosmici z filmu "Magiczny Mecz" przybyli i pozabierali im talenty...
4
jakby to wpadło....
0
Ernesto oszalał, miało być za Dembele :D
3
podanie Cou < 3 < 3 < 3
1
ofensywa dzisiaj wygląda świetnie
2
nie wiem kogo kryje Pique ale mam wrażenie że chyba nikogo
9
jakie rotacje, once de gala, i umieramy na wiosnę :D
0
no cóż, trudna grupa, trzeba wyrównać rachunki za 2010 rok..
1
Live i PSG, ale będą meczycha :D
0
Będzie tego, będzie tego, będzie tego
1
bramki jakie Benzema zdobył z Bayernem i Liverpool na poziomie LM nie powinny się zdarzyć, gol to zawsze następstwo jakiegoś błędu przeciwnej drużyny ale to co zrobił Ulreich i Karius to się nadaje do kabaretu..
3
U nas problemem w LM są wyjazdy, gramy tam jak banda pozorantów, kompletnie nie wiem co się z nami wtedy dzieje, ostatni raz w fazie pucharowej na wyjeździe wygraliśmy w 2016 roku z Arsenalem, poza tym piękne lanie od Romy, Juve, PSG, remis z Olympiakosem ostatnio, na SB bramka po prezencie od obrony Chelsea...
1
Pique < 3
0
Musisz się przemóc, początki zawsze są trudne ale jakoś pójdzie, ajeśli masz kogoś w rodzinie kto jest ogarniętym kierowcą to poproś go o "asystowanie ci" w jeździe.
4
z Pique jest taki problem że zagra albo jak ściana albo jak kompletny paralityk, w pierwszym sezonie Lucho po Anoecie był genialny, zero polityki instagramowej, od momentu gdy po fecie trypletowej wspomniał o Kevinie Roldanie zaczęłą się jechanie po Realu, niestety banda dzieci na tej stronie go chroni to słabe występy są przymykane..
1
jak prokurują takie karne to co się dziwić, miał Portu szansę na 0:2 i jej nie wykorzystał, potem 2 sabotaże w obrnie i dobranoc
2
po meczu, Girona niech pakuje walizy...
0
co za debile, jak można tak prokurować karnego
0
po co on go faulował
3
jak mawiają młodzi ludzie- masakracja
0
Po co z nim dyskutujesz? Nie przegadasz go i tyle, niektórzy się obudzą jak znowu dostaniemy lanie w LM ale co sezon jest to samo, też nie toleruje jak się wyzywa zawodników od gówna czy innych tego typu epitetów ale jak ktoś konstruktywnie wskaże słabe strony zespołu to strażnicy moralni którym najwyraźniej żyłka pęknie zaraz cię wyzywają od płaczków i sezonowców :D.
0
a i klasyk od obrońców drużyny, płaczki chcieli większy wynik
1
bardzo słaby mecz, murawa była fatalna, Leo dzisiaj bardzo dużo głupich strat, to nie był jego mecz, na Suareza szkoda mi już klawiatury, szacun za wszystko ale musimy się rozglądać za 9 na przyszły sezon, to co zaczęliśmy grać od bramki Dembele to temat na pracę dyplomową, jakieś wybicia na chaos, deja vu z Romą...
0
graczem meczu Var z Lahozem bo uratowali nam 3 pkt
0
o jakieś parędziesiąt min za późno
0
tylko że Barcelona to nie jest drużyna stworzona do bronienia, zawsze traciliśmy komiczne bramki a naszą domeną był zawsze atak
0
a Alba to co chciał tam zrobić, Rejtana xD ?