sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
co ten gostek odwalił teraz...
0
ale fart, fajne też krycie Stones'a
2
kurna się mecz zrobił
0
Anglicy zara sobie coś wrzucą
0
Rakitic posłał sonde za piłką Ramosa
0
takie mecze jak z Romą nie są wynikiem obecności Rakitica tylko naszego żałosnego podejścia w meczach na wyjeździe w LM, na tych wyjazdach taki Busi czy Iniesta też wyglądali żałośnie, oni też nie są na poziomie Barcelony? Sam nie jestem fanem Rakiety ale obwiniać go o takie porażki nie jest na miejscu
0
sprawdzę, dzięki za propozycje
0
Chorwacja dzisiaj kompletnie nie zachwyca, nawet Modric który sprokurował wolnego bramkowego
0
właśnie kurde nie, trzeba na filmwebie poszukać :)
0
aż se chyba film walnę w tych klimatach po meczu, narobiłeś mi smaka :D
0
Vrsaljko jaka gleba
0
to ci się udało, prędzej kupiliby drugiego Gomesa chyba :)
0
chciałbym być takim optymistą w przypadku tego gościa, nie wiem naprawdę co on tu jeszcze robi
5
wiadomo że fake ale śmiechłem
21
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36926090_597854343930548_708722492067282944_o.jpg?_nc_cat=0&oh=a3f4b566a6ac7817085c2b9714d25cee&oe=5BDE5BE5
KO, umarłem :D
1
Mbappe pod koniec wygląda jak jakiś gość z ekstraklasy
0
na ławce Belgii siedzi Zidane? Bo widze tylko wrzutki
3
Griezmann, człowiek z Atletico nie wyjdzie.....
1
Socjopata już cię szuka po adresie ip :D
0
Samu
0
jak Umititi? Dopiero co wbiłem na mecz
2
no i by teraz kur... nie miał ręki :D
5
powiem wam szczerze że jestem w szoku, sądziłem że to gra Crisitiano o wyższą kasę a tu jednak oficjalnie odchodzi, no cóż coś się kończy powoli, dziwne trochę uczucie że nie będzie go w Realu, aż boję sie pomyśleć co będzie jak Leo w końcu powie dość...
0
Pique był zdecydowanie w formie wiosną, początek sezonu ligowego to miał formę shakiro-pośladkową, głupie zagrania ręką, ogarnięty napastnik robił go momentami jak dziecko, potem się ogarnął ale pod koniec znowu jego forma wygląda jak śmichy-hihy
1
a ja nie, miałem dość oglądania dziur między formacjami jak w jakiejś lidze okręgowej, w ostatnim sezonie to był jakiś matrix momentami...
1
tego który to zrobił nie ma co zabijać bo szkoda kuli dla takiego potwora, do gułagu go i tyle..
6
jaki fart, ale to Real :D
2
Chorwaci umierają a Ruscy jak na dopingu biegają :D
7
niesamowite, uwielbiam takie strzały kiedy bramkarz tylko odprowadza piłke wzorkiem
0
zasłużenie, Anglicy grają dzisiaj naprawdę fajnie i oby tak dalej..