5

co ten gostek odwalił teraz...

0

ale fart, fajne też krycie Stones'a

2

kurna się mecz zrobił

0

Anglicy zara sobie coś wrzucą

0

Rakitic posłał sonde za piłką Ramosa

0

takie mecze jak z Romą nie są wynikiem obecności Rakitica tylko naszego żałosnego podejścia w meczach na wyjeździe w LM, na tych wyjazdach taki Busi czy Iniesta też wyglądali żałośnie, oni też nie są na poziomie Barcelony? Sam nie jestem fanem Rakiety ale obwiniać go o takie porażki nie jest na miejscu

0

sprawdzę, dzięki za propozycje

0

Chorwacja dzisiaj kompletnie nie zachwyca, nawet Modric który sprokurował wolnego bramkowego

0

właśnie kurde nie, trzeba na filmwebie poszukać :)

0

aż se chyba film walnę w tych klimatach po meczu, narobiłeś mi smaka :D

0

Vrsaljko jaka gleba

0

to ci się udało, prędzej kupiliby drugiego Gomesa chyba :)

0

chciałbym być takim optymistą w przypadku tego gościa, nie wiem naprawdę co on tu jeszcze robi

5

wiadomo że fake ale śmiechłem

1

Mbappe pod koniec wygląda jak jakiś gość z ekstraklasy

0

na ławce Belgii siedzi Zidane? Bo widze tylko wrzutki

3

Griezmann, człowiek z Atletico nie wyjdzie.....

1

Socjopata już cię szuka po adresie ip :D

0

Samu

0

jak Umititi? Dopiero co wbiłem na mecz

2

no i by teraz kur... nie miał ręki :D

5

powiem wam szczerze że jestem w szoku, sądziłem że to gra Crisitiano o wyższą kasę a tu jednak oficjalnie odchodzi, no cóż coś się kończy powoli, dziwne trochę uczucie że nie będzie go w Realu, aż boję sie pomyśleć co będzie jak Leo w końcu powie dość...

0

Pique był zdecydowanie w formie wiosną, początek sezonu ligowego to miał formę shakiro-pośladkową, głupie zagrania ręką, ogarnięty napastnik robił go momentami jak dziecko, potem się ogarnął ale pod koniec znowu jego forma wygląda jak śmichy-hihy

1

a ja nie, miałem dość oglądania dziur między formacjami jak w jakiejś lidze okręgowej, w ostatnim sezonie to był jakiś matrix momentami...

1

tego który to zrobił nie ma co zabijać bo szkoda kuli dla takiego potwora, do gułagu go i tyle..

6

jaki fart, ale to Real :D

2

Chorwaci umierają a Ruscy jak na dopingu biegają :D

7

niesamowite, uwielbiam takie strzały kiedy bramkarz tylko odprowadza piłke wzorkiem

0

zasłużenie, Anglicy grają dzisiaj naprawdę fajnie i oby tak dalej..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?