0

Mascherano [*]

2

Di Maria w pierwszym składzie, istny orgazm dla oczu dzisiaj będzie, Messi na 9 oznacza też to że w napadzie będzie dziura bo Leo będzie sie cofał po piłkę...

0

Korea tak się kompromituje w tych kontrach że karma ich chyba dopadnie

0

Niemcy i tak zara wturalają więc Meksyk mógłby się przestać wygłupiać

44



wyciekło co Leo powiedział przed drugą połową :D

0

Argentyna awansowała, naprawdę chciałbym żeby wygrali te MŚ i Leo coś zdobył z tą reprezentacją ale jak patrze jaką oni mają organizacje w obronie to idzie się za głowę złapać, latają w 3 do krycia i sobie tylko przeszkadzają, nad występem Di Marii, Masche czy Higuaina spuszczę zasłonę milczenia bo chyba już wszystko zostało powiedziane ale jeśli oni mają wygrać to muszą mieć więcej farta niż Portugalia na Euro, no i Banega ma grać bo w pomocy tylko on tam kontroluje cokolwiek

24

a Higuain znowu pokazał swój kunszt, genialna piła pod koniec i wywalił w trybuny, gdyby przy 2 bramce zamiast Rojo stał ten parodysta to pewnie wywaliłby za stadion i ktoś biedny by tą piłką dostał...

1

widzę sowite picie było u kolegii

1

ja również składam kondolencje

piwo [*]

5

forum fioletowej odleciało, nie radzę wchodzić,rak oczu gwarantowany

1

właśnie się cofnąłem w czasie, mamy 2014 rok?

0

Cakir stwierdził że nie ma, odbiło się od głowy

5

jak widzę takie dryblingi to już wiem że Leo po meczu wraca do domu

1

Di Maria miej honor i zejdź

6

a na fioletowej przeczytałem ewidentny karny, nie mam pytań

6

Leo dawaj jakieś zmiany :D

0

pięknie zareagowała Argentyna na bramkę, mentalnie chyba są na dnie

2

Masche lubię cie ale chłopaku zejdź bo zaraz coś odwalisz

22

karnego nie było ale Masche jest do zmiany, jest tragiczny, fatalny

11

Banega jakie ciasteczko, gość jest genialny

35

dobrze że Messi ustalił skład bo Banega by pewnie nie wyszedł
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

jezu Mascherano, jaki on zjazd w rozgrywaniu zaliczył

0

jakie Argentyna ma dziury, jak oni awansują i zostawią tyle miejsca Francji to będzie egzekucja jak z Chorwatami

0

chuck to chyba user na innej fanowskiej stronie bo skądś kojarzę nick

1

był wg ciebie ten karny dla Iranu? Ja kurna oglądam tą powtórkę i sam nie wiem czy bym dał

1

wiadomo ale to już jest jakiś absurd :D

12

jakieś gościu na troll football napisał że Ronaldo specjalnie nie strzelił karnego by dać prezent dla Messiego w urodziny żeby poczuł sie lepiej, czego ludzie już nie wymyślą :D

1

poczytaj se forum fioletowej, jadą z komentatorami jak z furą gnoju, kolejne pytanie, czy mają racje czy jednak mają iq gówna?

1

tutaj czytam że dla Ronalda czerwo, sędzia przeanalizował tą sytuację i czerwa nie dał, pytanie czy sie obsrał czy jednak miał racje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?