7

chętnie bym pobronił Nawałke ale jak widzę Milika w 2 połowie to mi sie odechciewa

0

w odbiorze w miare ok ale w rozegraniu jest powolny, straty

4

Krycha transferem do PSG spieprzył sobie kariere

2

Linetty za Milika, to jest zmiana musowa, gość i tak nic strzeli a potrzebujemy środka pola by przejąc kontrole nad tym co sie dzieje

0

na tle Cionka wygląda jak profesor

1

z przyjemnością oglądam to spotkanie, pokaz futbolu totalnego

4

Milik do zmiany od razu, dramat to co on robi

0

ofensywnie wychodzimy, Krycha ma przewalone, pod koniec pewnie będzie już umierał

2

to co tera zrobił De Bruyne zrobił to jest klasyczna piłka od rozgrywającego, takich piłek mijających drugą linie mi brakuje

0

ten z Islandia był strzelony na odwal się, na idealnej wysokości dla bramkarza, na dodatek nawet nie był silny. Messi strzelił jakby nic nie jadł tego dnia...

8

https://pliki.meczyki.pl/big/260/5b26abf9e8aa7.jpg

nie wiem czy było ale podsumowanie meczu Argentyny i Islandi przez Zezo Cartoons

0

mina Mullera bezcenna

1

ale urwał, ale to było dobre

17

Sane siedzi w domu i sie śmieje

1

3 na 2 i spieprzyli

2

Meksyk już obrona Częstochowy, jak przetrwają to będzie cud

0

ale Suarez mu sie załączył

0

Mulla na prawej rozwala czaszke. Loew chyba jawnie sabotuje bo tam powinien być ktoś z motorkiem w dupie a nie ten koleś

0

Meksykanie kasują ich jak gówniarzy, Niemce jak się nie ogarną to nawet remisu nie ugrają

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

tutaj jest kult Messiego, więc uważaj

0

organizacja w obronie Argentyny lvl ekstraklasa

1

to pan słyszy głosy że ja słysze głosy ?

1

Islandia raczej zaatakuje w drugiej połowie bo chyba się skapnęli że obrona Argentyny to komedia

4

tylko na tej stronie można przeczytać że Aguero jest drewniany, oj dzieci dzieci

1

po wczorajszym już jest wszystko jasne, CR ma ZP a lamusy dupa cicho :D

1

4 lata temu to był formacja dzięki której Argentyna była w finale, teraz to są komedianci

0

początek pokazuje że Islandia nie cacka się w tańcu

8

Alba zagrał świetny mecz, Busi miał asystę i kluczowe podanie przy pierwszej bramce Costy, o nich zapomniałeś czy nie pasują ci do twoich standardów...

1

hattrick przeciwko Hiszpanii, prawie każda groźna akcja przechodziła przez niego a ty właśnie napisał że właściwie nic nie zagrał, ręce opadają....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?