sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
chętnie bym pobronił Nawałke ale jak widzę Milika w 2 połowie to mi sie odechciewa
0
w odbiorze w miare ok ale w rozegraniu jest powolny, straty
4
Krycha transferem do PSG spieprzył sobie kariere
2
Linetty za Milika, to jest zmiana musowa, gość i tak nic strzeli a potrzebujemy środka pola by przejąc kontrole nad tym co sie dzieje
0
na tle Cionka wygląda jak profesor
1
z przyjemnością oglądam to spotkanie, pokaz futbolu totalnego
4
Milik do zmiany od razu, dramat to co on robi
0
ofensywnie wychodzimy, Krycha ma przewalone, pod koniec pewnie będzie już umierał
2
to co tera zrobił De Bruyne zrobił to jest klasyczna piłka od rozgrywającego, takich piłek mijających drugą linie mi brakuje
0
ten z Islandia był strzelony na odwal się, na idealnej wysokości dla bramkarza, na dodatek nawet nie był silny. Messi strzelił jakby nic nie jadł tego dnia...
8
https://pliki.meczyki.pl/big/260/5b26abf9e8aa7.jpg
nie wiem czy było ale podsumowanie meczu Argentyny i Islandi przez Zezo Cartoons
0
mina Mullera bezcenna
1
ale urwał, ale to było dobre
17
Sane siedzi w domu i sie śmieje
1
3 na 2 i spieprzyli
2
Meksyk już obrona Częstochowy, jak przetrwają to będzie cud
0
ale Suarez mu sie załączył
0
Mulla na prawej rozwala czaszke. Loew chyba jawnie sabotuje bo tam powinien być ktoś z motorkiem w dupie a nie ten koleś
0
Meksykanie kasują ich jak gówniarzy, Niemce jak się nie ogarną to nawet remisu nie ugrają
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
tutaj jest kult Messiego, więc uważaj
0
organizacja w obronie Argentyny lvl ekstraklasa
1
to pan słyszy głosy że ja słysze głosy ?
1
Islandia raczej zaatakuje w drugiej połowie bo chyba się skapnęli że obrona Argentyny to komedia
4
tylko na tej stronie można przeczytać że Aguero jest drewniany, oj dzieci dzieci
1
po wczorajszym już jest wszystko jasne, CR ma ZP a lamusy dupa cicho :D
1
4 lata temu to był formacja dzięki której Argentyna była w finale, teraz to są komedianci
0
początek pokazuje że Islandia nie cacka się w tańcu
8
Alba zagrał świetny mecz, Busi miał asystę i kluczowe podanie przy pierwszej bramce Costy, o nich zapomniałeś czy nie pasują ci do twoich standardów...
1
hattrick przeciwko Hiszpanii, prawie każda groźna akcja przechodziła przez niego a ty właśnie napisał że właściwie nic nie zagrał, ręce opadają....