sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pozdrawiam Luisa Salvano
2
końcówka wygląda o niebo lepiej, zaczęliśmy przypominać drużynę a nie bande przebierańców
0
brama po madrycku
0
Batman będzie miał hattricka
0
co żenada, kpina i wstyd
0
ale te podania Iniesty są czytelne dla piłkarzy Levante
15
Busi po tej kontuzji nie może się odnaleźć, mijany jest prostymi środkami jak junior dopiero co wchodzący do 1 składu....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
kolejny raz stroną Semedo ale Mina objechany jak dziecko
0
a temu co się Messi załączył
0
ale Villarreal nas klepie, Valverde wpuszczaj Rakiete i broń wyniku...
0
Busi niezłą autostrade zostawia
3
piękny truchcik naszych pomocników
0
Busquets znowu gra wysoko i mijany jest prostymi środkami
1
już bronimy?
10
z nim nie wchodzi się w dyskusje, zawsze ma racje i nie przegadasz
1
grałem w far cry'a, jestem wielkim fanem i gra jest świetna, moje kochane posterunki moge przejmować codziennie, ale jeśli mam być szczerzy to polecam brać gow, też się niedługo za niego zabieram
0
i brawa dla Gorzowa....
4
obejrzałem jeszcze raz na spokojnie tą bramkę Ronaldo i jestem zszokowany jak Umtiti zgubił krycie Benzemy, krył go i nagle odpuścił, choć powrót Alby również epicki...
4
fajnie by było jakby w przypływie frustracji przez decyzje sędziego Zizou walnąłby technicznemu z baśki
0
fajnie tylko że sam wtedy zrobił sobie pod górkę, do tego zawalił po całości pierwszego gola gdy został minięty jak amator i zrobił krater w pomocy.
6
Busi dzisiaj bardzo słaby mecz, dla mnie najsłabszy na boisku. Wychodził do pressingu momentami jak junior i zostawiał lotnisko w środku, dobrze że Rakieta ogarniał bo byłoby jeszcze gorzej....
12
akurat pretensje za zejście Cou do Valdka nie mam, bo na prawej stronie dzisiaj Roberto miał dwóch do krycia. Couthino się nie wracał, Iniesta nie może grać z Cou w 4-4-2, to jest za ofensywne ustawienie zwłaszcza kiedy Busi gra w środku który jest za wolny i to było dzisiaj widać w pierwszej połowie.
0
zamiast zagrać z kontry już wcześniej i wpuścić BOmbla to na dwie min przed końcem wchodzi Paco, brawo Valduś
0
mierda nie chce chyba wygrać
0
fajnie pokrył przy bramce Bale'a...
0
no madryckie gazety i tak mają mieć używane
0
żadnej bramki na 3:1 nie ma bo bramki Leo być nie powinno
0
bramki Messiego być nie powinno, brak karnego dla Realu, chociaż Bale w pierwszej powinien wylecieć
0
kolejne robo na mierdzie??