sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Leo kompletnie poza grą, on wygląda jakby fizycznie był wrakiem
3
może jak ruszy tyłek to coś strzeli, bo na razie to on stoi na 30 metrze od bramki i se chodzi
0
kompletnie się nie zgodzę,
48
Leo mógłby ruszyć tyłek bo ja rozumiem podwojone krycie ale jak on nie zacznie biegać to nigdy się z tego krycia nie urwie
0
zapalmy wirtualną świeczkę
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
0
Messi za krótka nóżka
0
jak ja nie cierpię tego jugola
0
jaka autostrada
1
patrzę na skład Argentyny i nie dowierzam, czuję że Chorwacja ich zje w środku pola, a Leo będzie się męczył z Luką i Ivanem
2
w leganes
1
niestety ale fajnie jeździ po Realu to jest tutaj chroniony, a w tym sezonie momentami mnie tak denerwował że szkoda gadać
1
za dużo w fife chyba grają i chyba jeszcze się nie obudzili że to prawdziwy świat i pracodawca rozlicza cię tutaj z wyników a nie pięknej gry
3
tak samo jak Portugalia, ten pojedynek będzie bardzo ciekawy...
1
w takich turniejach dokładnie o to chodzi, nie ważne jak, ważne żeby wygrać, załóżmy w finale Messi będzie grał kaszane ale wturla dupą zwycięskiego gola to jest bohaterem bo o strzelenie gola tu w tym sporcie chodzi
0
chłopie, tu chodzi o wyniki a nie piękny styl gry...
7
a nie zdziwię się jak w meczu z Portugalią to Iran będzie próbował robić atak pozycyjny a Portugalia będzie grała z kontry
0
Pepe też pod koniec o sobie przypomniał
0
nie zmienia to faktu że pobierał u niego lekcje bo strzelał we wszystko tylko nie w bramke
8
Maroko przegrywa na własne życzenie, Benatia pobierał lekcje u Milika
10
no nie da się go szanować, nie ma jak
0
smutno mi jest że kulturą gry Maroko nas przewyższa
0
ten Rui Patricio taki niepozorny a broni jak jakiś top 1
7
posłał sonde za piłką Ramosa
0
z Islandią zauważyłem coś co mnie bardzo irytuje o Leo, ładował się tym środkiem gdzie był kasowany niemal za każdym razem, czy zmienił coś? Nie, dalej robił to samo z tym samym skutkiem..
0
kto tu prowadzi atak pozycyjny? Jeszcze Iran będzie grał atak pozycyjny z nimi
0
ale będzie egzekucja dzisiaj
0
Milik to wczoraj po każdym niecelnym podaniu
Rozkładam ręce i jestem samolotem, co za kompromitujący występ wczoraj
0
Piszczek, co sie z tobą stało chłopaku?
:(
0
Milik powinien dostać teraz zmiane
1
Krycha niech idzie reklamować futro, to mu sie udaje najlepiej