2

Leo kompletnie poza grą, on wygląda jakby fizycznie był wrakiem

3

może jak ruszy tyłek to coś strzeli, bo na razie to on stoi na 30 metrze od bramki i se chodzi

0

kompletnie się nie zgodzę,

48

Leo mógłby ruszyć tyłek bo ja rozumiem podwojone krycie ale jak on nie zacznie biegać to nigdy się z tego krycia nie urwie

0

zapalmy wirtualną świeczkę
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

0

Messi za krótka nóżka

0

jak ja nie cierpię tego jugola

0

jaka autostrada

1

patrzę na skład Argentyny i nie dowierzam, czuję że Chorwacja ich zje w środku pola, a Leo będzie się męczył z Luką i Ivanem

2

w leganes

1

niestety ale fajnie jeździ po Realu to jest tutaj chroniony, a w tym sezonie momentami mnie tak denerwował że szkoda gadać

1

za dużo w fife chyba grają i chyba jeszcze się nie obudzili że to prawdziwy świat i pracodawca rozlicza cię tutaj z wyników a nie pięknej gry

3

tak samo jak Portugalia, ten pojedynek będzie bardzo ciekawy...

1

w takich turniejach dokładnie o to chodzi, nie ważne jak, ważne żeby wygrać, załóżmy w finale Messi będzie grał kaszane ale wturla dupą zwycięskiego gola to jest bohaterem bo o strzelenie gola tu w tym sporcie chodzi

0

chłopie, tu chodzi o wyniki a nie piękny styl gry...

7

a nie zdziwię się jak w meczu z Portugalią to Iran będzie próbował robić atak pozycyjny a Portugalia będzie grała z kontry

0

Pepe też pod koniec o sobie przypomniał

0

nie zmienia to faktu że pobierał u niego lekcje bo strzelał we wszystko tylko nie w bramke

8

Maroko przegrywa na własne życzenie, Benatia pobierał lekcje u Milika

10

no nie da się go szanować, nie ma jak

0

smutno mi jest że kulturą gry Maroko nas przewyższa

0

ten Rui Patricio taki niepozorny a broni jak jakiś top 1

7

posłał sonde za piłką Ramosa

0

z Islandią zauważyłem coś co mnie bardzo irytuje o Leo, ładował się tym środkiem gdzie był kasowany niemal za każdym razem, czy zmienił coś? Nie, dalej robił to samo z tym samym skutkiem..

0

kto tu prowadzi atak pozycyjny? Jeszcze Iran będzie grał atak pozycyjny z nimi

0

ale będzie egzekucja dzisiaj

0

Milik to wczoraj po każdym niecelnym podaniu
Rozkładam ręce i jestem samolotem, co za kompromitujący występ wczoraj

0

Piszczek, co sie z tobą stało chłopaku?
:(

0

Milik powinien dostać teraz zmiane

1

Krycha niech idzie reklamować futro, to mu sie udaje najlepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?