sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi to czasami zachowuje się jak skończony debil
1
Mario nie lubi tego :D
4
Pique kompromitacja, jeszcze sobie dyskusje urządza że nie było,
5
odprowadził Cavaniego do zmiany :D, czego ty jeszcze wymagasz :D
2
ale dzisiaj Godin wyłączył CR'a, to było coś niesamowitego, razem z Gimenezem skały..
5
Portugalia za mocno ciśnie, Urugwaj tego chyba nie wytrzyma
1
tak to się musiało skończyć, Urugwaj nic nie gra
0
komentator dobry pocisk
1
jezu co za komdediant
5
rozkładam ręce i jestem samolotem
0
Ronaldo na 1:1 ?
0
To nie mogło się udać, nie z taką organizacją w obronie, nie można z cyrkowcami w bramce i kabaratem w obronie wygrać tych mistrzostw
1
z całym szacunkiem do niego ale to już czas, te mistrzostwa miał beznadziejne
0
najlepsza była zmiana Mezy, Leo przedryblował całą pomoc i podał do niego a ten dośrodkował do Lorisa, ostatnia akcja to jednak majstersztyk, gała meczu a ten w trybuny....
3
Meza to właściwie podsumowanie tej reprezentacji, taki Dybala wprawia większą nerwowość w szeregach rywali a ten Meza to najwyżej sprawi że zaczną się brechtać
1
Ottamendi to się nadaję do Realu
0
pewnie znowu sie będą z niego śmiać, w sumie nie dziwota
0
podsumowanie tego meczu
0
Mascherano podsumował swoją grę
4
Argentyna goni wynik a Leo sobie człapie na 40 metrze od bramki
0
czego w sumie się spodziewaliśmy, Francja ma dzików na ŚO, Kante czyściela, Argentyna ma na obronie komediantów i Masche na DM'ie który sobie gra w Chinach i wygląda jakby miał po meczu skończyć karierę
0
KO, Leo jedzie do domu
2
namotywował się z Nigerią i mu wystarczy
0
i dobranoc, bramkarz ręcznik
0
piękny gol, Argentyna to komedianci, niech lecą
9
Griezmann niech lepiej zrobi live'a z Fortnite
0
ale farta mają
0
gdyby Arg miała obronę a nie grupke komediantów to może psim swędem by wyszarpali te MŚ, a tak to muszą liczyć na grubego farta że tu wygrają
1
dobrze że tu nie gra jeszcze Dembele, Argentyna autostradę zostawia
0
przecież to fanboy Messiego, daj se spokój