0

Busi to czasami zachowuje się jak skończony debil

1

Mario nie lubi tego :D

4

Pique kompromitacja, jeszcze sobie dyskusje urządza że nie było,

5

odprowadził Cavaniego do zmiany :D, czego ty jeszcze wymagasz :D

2

ale dzisiaj Godin wyłączył CR'a, to było coś niesamowitego, razem z Gimenezem skały..

5

Portugalia za mocno ciśnie, Urugwaj tego chyba nie wytrzyma

1

tak to się musiało skończyć, Urugwaj nic nie gra

0

komentator dobry pocisk

1

jezu co za komdediant

5

rozkładam ręce i jestem samolotem

0

Ronaldo na 1:1 ?

0

To nie mogło się udać, nie z taką organizacją w obronie, nie można z cyrkowcami w bramce i kabaratem w obronie wygrać tych mistrzostw

1

z całym szacunkiem do niego ale to już czas, te mistrzostwa miał beznadziejne

0

najlepsza była zmiana Mezy, Leo przedryblował całą pomoc i podał do niego a ten dośrodkował do Lorisa, ostatnia akcja to jednak majstersztyk, gała meczu a ten w trybuny....

3

Meza to właściwie podsumowanie tej reprezentacji, taki Dybala wprawia większą nerwowość w szeregach rywali a ten Meza to najwyżej sprawi że zaczną się brechtać

1

Ottamendi to się nadaję do Realu

0

pewnie znowu sie będą z niego śmiać, w sumie nie dziwota

0

podsumowanie tego meczu

0

Mascherano podsumował swoją grę

4

Argentyna goni wynik a Leo sobie człapie na 40 metrze od bramki

0

czego w sumie się spodziewaliśmy, Francja ma dzików na ŚO, Kante czyściela, Argentyna ma na obronie komediantów i Masche na DM'ie który sobie gra w Chinach i wygląda jakby miał po meczu skończyć karierę

0

KO, Leo jedzie do domu

2

namotywował się z Nigerią i mu wystarczy

0

i dobranoc, bramkarz ręcznik

0

piękny gol, Argentyna to komedianci, niech lecą

9

Griezmann niech lepiej zrobi live'a z Fortnite

0

ale farta mają

0

gdyby Arg miała obronę a nie grupke komediantów to może psim swędem by wyszarpali te MŚ, a tak to muszą liczyć na grubego farta że tu wygrają

1

dobrze że tu nie gra jeszcze Dembele, Argentyna autostradę zostawia

0

przecież to fanboy Messiego, daj se spokój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?