0

iran remis

1

ja u buka postawiłem że coś strzeli, niech on mi tego nie robi

3

tylko że on nie trafił przy prowadzeniu a Leo kiedy był remis, wagowo karny Messiego był pod większa presją

1

no daję z siebie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

dopiero co wróciłem z treningu, gra coś Cristiano?

1

Zieliński jest dramatyczny, jeśli mamy opierać swoją grę na tym gościu to gaśmy światło już teraz

1

z taką grą przegralibyśmy z bezludną wyspą

0

nawet nie będzie o honor

0

żeby tu teraz wpierdolu nie było

1

Grosik wszedł i zniknął

0

Peszko na boisko, może zrobi atmosfere :D

0

tera rządzi na insta ze swoją dziołchą

0

Góralski to jest jakieś nieporozumienie

0

gramy na lagę na Lewego, czego tu nie rozumieć? Lewy ma przyjąć piłę mając na plecach 2 silnych murzynów i ich objechać i strzelić bramkę, reszta gra na chaos

18

gramy wysokimi piłkami na Mine i Sancheza, czy my jesteśmy normalni??

5

hoeniker poszedł do jaskini

8

i wdepnęliśmy na Mine

1

a nas chyba Świerczewski, na chaos

0

Mina wygląda dobrze ale gramy w jego gre, on w powietrzu jest dzikiem, zobaczyłbym jak se radzi kiedy zagramy po ziemi

0

Lewy wszedł na Mine...

0

wychodzi na to że musisz kibicować Portugalii :D

0

Jimmy Durmaz wrogiem publicznym nr 1 w Szwecji, tak głupiego faulu to dawno nie widziałem, chyba ostatnio Arda w GD jak faulował Marcelo

15

Szwedzi to mentalne przegrywy, grać w przewadze i dać se strzelić na 1:2, a ten co sfaulował to do gułagu na ciężkie roboty

1

Boateng :)

0

Messi grającym trenerem ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Neuer co wyciągnął

0

nie mogę patrzeć na tego Mullera, od razu z ust lecą niecenzuralne słowa

7

Marciniak to taki polski Lahoz

0

Thomas Kroos, komentarzy w formie :D

1

on człapie, wczoraj sobie chodził znaffco :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?