sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
iran remis
1
ja u buka postawiłem że coś strzeli, niech on mi tego nie robi
3
tylko że on nie trafił przy prowadzeniu a Leo kiedy był remis, wagowo karny Messiego był pod większa presją
1
no daję z siebie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
dopiero co wróciłem z treningu, gra coś Cristiano?
1
Zieliński jest dramatyczny, jeśli mamy opierać swoją grę na tym gościu to gaśmy światło już teraz
1
z taką grą przegralibyśmy z bezludną wyspą
0
nawet nie będzie o honor
0
żeby tu teraz wpierdolu nie było
1
Grosik wszedł i zniknął
0
Peszko na boisko, może zrobi atmosfere :D
0
tera rządzi na insta ze swoją dziołchą
0
Góralski to jest jakieś nieporozumienie
0
gramy na lagę na Lewego, czego tu nie rozumieć? Lewy ma przyjąć piłę mając na plecach 2 silnych murzynów i ich objechać i strzelić bramkę, reszta gra na chaos
18
gramy wysokimi piłkami na Mine i Sancheza, czy my jesteśmy normalni??
5
hoeniker poszedł do jaskini
8
i wdepnęliśmy na Mine
1
a nas chyba Świerczewski, na chaos
0
Mina wygląda dobrze ale gramy w jego gre, on w powietrzu jest dzikiem, zobaczyłbym jak se radzi kiedy zagramy po ziemi
0
Lewy wszedł na Mine...
0
wychodzi na to że musisz kibicować Portugalii :D
0
Jimmy Durmaz wrogiem publicznym nr 1 w Szwecji, tak głupiego faulu to dawno nie widziałem, chyba ostatnio Arda w GD jak faulował Marcelo
15
Szwedzi to mentalne przegrywy, grać w przewadze i dać se strzelić na 1:2, a ten co sfaulował to do gułagu na ciężkie roboty
1
Boateng :)
0
Messi grającym trenerem ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Neuer co wyciągnął
0
nie mogę patrzeć na tego Mullera, od razu z ust lecą niecenzuralne słowa
7
Marciniak to taki polski Lahoz
0
Thomas Kroos, komentarzy w formie :D
1
on człapie, wczoraj sobie chodził znaffco :)