sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
już bez przesady, miał szczęscie, ale jaki trener go nie ma, zresztą jak kiedyś Pep powiedział że jego rolą jest pomóc zawodnikom dojść do pola karnego a potem już reszta zależy od zawodników, najwyraźniej lubili wrzutki :)
1
najładniejsze to Suarez i Cou z RSSS.
1
małe rotacje są problemem ale największym jest chyba nastawienie mentalne naszych zawodników. Roma w rewanżu ograła koszulki Barcelony bo piłkarzy w nich nie było. Valverde również się pomylił ale jeśli Real idzie po raz kolejny już rzędu po LM, a Leo i spółka sobie wychodzą jak na spacer to zamiast podwyżek powinno być obniżka pensji i danie datków na cele charytatywne....
0
problemem było nastawienie naszych gwiazdorów, odwalili takiego stojanowa że nawet super taktyka najlepszego trenera na świecie by nam nie pomogła. Z Levante też mieli problem z pressingiem? Rakieta był chyba jedynym pomocnikiem który walczył cokolwiek, reszta weszła na mecz by tylko go odbębnić i zacząć myśleć o półfinale a tu zonk. Ewidentnie jest problem mentalny w tej drużynie i tutaj należy szukać przyczyn że kolejny raz wyrzucają nas z LM jak zwykłą szmatę bez wartości...
0
ale sam przyznaj że takiej komicznej bramy jak ta Benzemy to nie było dawno, ja zamiast się wkurzyć to popłakałem się ze śmiechu, coś tak zabawnego dawno nie widziałem
6
la liga ogórkowa, ja wiem że 3 LM z rzędu Realu może boleć ale odleciałeś do stratosfery
2
Boniek ostatnio to mi tak działa na nerwy że przebija tego janusza Pola, pajac
0
ja powiem szczerze że po bramce Benzemy zamiast się wkurzyć to ryłem ze śmiechu jak na najlepszej komedii..
1
boli mnie cholernie to że mając taką ekipe przez te lata i zamiast zbliżyć się do Realu w ilości wygranych LM to oni nam jeszcze odjechali
3
my se możemy dużo gadać ale jak Messi i spółka dalej będą wychodzić bez ambicji na takie mecz jak z Romą to będziemy odpadać co roku i znowu się będziemy zastanawiać co poszło nie tak, sam jestem wkurzony na Valverde za ten mecz ale on nie jeste jedynym winnym, piłkarze zagrali taki sabotaż że powinni mieć pojechane po pensji. Zamiast tego głaskanie po główkach i przedłużanie umów...
3
jeśli u nich występuje brak motywacji w LM podczas gdy ich odwieczny rywal idzie po kolejną z rzędu to nieźle to o nich świadczy i zamiast podwyżek to niektórzy powinni mieć pojechane po pensji a może nawet odejść
0
powiedzmy sobie szczerze, ja mogę wszystko zrozumieć, nawet z bólem tą 3 bramkę ale ta Benzemy nie ma prawa wpaść na takim poziomie, to była amatorszczyzna o wiele większa niż odcięcie Ulreicha w półfinale. Mógł sobie obronić strzał Ronaldo czy kapitana instagrama z woleja ale te dwie bramy idą na jego konto bez gadania. Ręcznik
2
no pokręcił ale sam się zakręcił
0
pisałem o Benzemie
0
niesamowite jest też to że strzela dwóch gości których większość kibiców Realu chce widzieć poza klubem
0
o kurnaaa
0
zara będzie gol.....
0
szantaż na zupełnie innym poziomie
0
bandyty nam potrzeba? Nam potrzeba gościa z jajami jak Puyol, to że Ramos ma jaja to jedno ale jest boiskowym chamem i prostakiem
0
pierwszy sabotaż Lalany
0
ryba co ty gadasz, ja nigdy bym nie chciał takiego kapitana
0
Live nie ma środka pola, mieli te trio z przodu ale jak tego nie ma to po nich, ciężkie zadanie przez Kloppiskiem by to poukładać na drugą połowe
4
cały Ronald, sabotaż przez całą połowe i prawie brama(na szczęście spalony), nie ma innego piłkarza który tak mało potrzebuje by wturlać
0
Navas co za parada, niby przeciętnie w tym sezonie ale w kluczowych momentach wyciąga coś takiego
1
Wolski już chciał powiedzieć że Isco był blisko ale się powstrzymał :D
0
no Modric to zapieprza w obronie niesamowicie zawsze, Casemiro trochę zjechał z formą bo w 2016 był nie do zdarcia..
0
Isco wyszedł by bardziej zagęścić środek i pomóc w obronie, największą nadzieją Live jest Klopp który ich pewnie nakręci i że Marcelo i Carvalaj odwalą sabotaż w obronie. To drugie się chyba nie spełni bo afro będzie jednym z najlepszych na boisku...
0
wiadomo ale najlepiej jechać po Realu....
0
nie i prędko takich dwóch masakratorów nie będzie, Leo i CR ustawili poprzeczkę niebotycznie wysoko...
0
fajnei by było jakby Live wygrało, niestety pewnie ujrzymy ten widok co najmniej jeden raz:
http://www.ronaldocr7.me/wp-content/uploads/2017/11/cristiano-ronaldo-celebration-style-photos-and-video-2.jpg