0

i akurat dzisiaj się musiał przełamać

0

Ramos niezły sabotaż

6

niech wygra lepszy
albo Real

13

może znowu będzie indywidualne krycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Carles to był chłop, on by te gwiazdy w Rzymie poustawiał do pionu, dostali by w przerwie z plaskacza i zaczęli grać. A tak się ruszali na boisku jak zbite psy i odpadli. Odnoszę wrażenie że w tych rozgrywkach brakuje nam jaj.

0

Dlaczego ich nie stać? w SPH pojechali z nami jak z furą gnoju, w przedświątecznym klasyku po pierwszej połowie byli lepsi i powinniśmy przegrywać tylko Ronaldo patrzył w niebiosa i zamiast strzelić bramkę zrobił El Tornado...

11

El Clasico to zawsze prestiż, poza tym jeśli Real wygra przekreśli szansę na wygranie ligi bez porażki, wiesz jak mierdki facebookowe będą o tym napitalać....

2

no cóż, w następnym sezonie trzeba przewalić na Bernabeu żeby Real nie wygrał LM :)

9

aż mi się smutno zrobiło jak pokazali tą dziewczynę zalaną łzami

3

a w obronie dalej LaZabawa

1

Alba multum miejsca i wycofał.....

0

murujemy się.... zamiast przejąc kontrolę nad tym co się dzieje

5

jadą z nami jak z ogórkami

0

na bokach dymają nas jak chcą, może niech Depor strzeli 3 to się obudzą

0

rozklepali nas w tej akcji jak jakichś juniorów

1

co za gówno my gramy w obronie to jest niedopuszczalne, amatorka pełną gębą, Rakitic sobie truchta[*]

7

z takim kryciem to Mats zobaczy Zamore jak świnia niebo

0

pięknie Alba krył Pereza

0

ale wesoło w obronie, przy wrzutkach kryjemy powietrze

1

te rzuty rożne rozgrywamy epicko, na kontre dla rywala

0

z Pique zgoda ale Alba dla mnie to ostatnia osoba jako kapitan, gościu w krytycznych sytuacjach traci nad sobą panowanie i wychodzi z niego pajac

0

dużo niedokładności ale to on w sumie wyłożył sete scarface'owi któremu się korzenie zaplątały

1

Tylko ludzie kumaci na tej stronie wiedzą o tym że środek pola w Barcelonie jest słaby i ze swoim stylem gry potrzebujemy gościa który jest rozgrywającym i będzie dyktował tempo gry, z całym szacunkiem dla Rakitica który rozgrywa bardzo dobry sezon ale właśnie w meczu z Romą brakowało kogoś takiego który uspokoi grę i weźmie ją na siebie, a on razem z Iniestą(który już kondycyjnie nie daje rady)niestety pod pressingiem się gubił i od razu piłkę oddawał do tyłu, brakuje kogoś takiego jako Xavi i wg mnie to jest powód dla którego w żenującym stylu odpadamy z LM, bo ostatnim razem kiedy wygraliśmy w tych rozgrywkach to ostatni sezon Xaviego....

5

podziękować, życzyć powodzenia gdzie indziej i mam nadzieje że to będzie sprzedaż a nie jakieś wypożyczenie.

1

lepiej się tego napisać nie dało, Varane obok Modricia i Kroosa to jedyni zawodnicy Realu których nawet lubię, wcześniej jeszcze Isco ale za tego kopa w klasyku z Benitezem trochę mi podpadł :D :D

0

w sumie nieźle to brzmi, Andresinho :)

2

co ty masz do Varane'a? Jeden najlepszych stoperów na świecie i swoją postawą zasłużył by mieć to co ma

0

tylko dlaczego te stykowe sytuacje zawsze na korzyść Realu...

3

kluczowy moment spotkania to seta Ribery'ego, normalnie kopia jak ro temu gdzie Vidal zrobił Ramosa przy karnym, można było w ciemno stawiać jak to się skończy,

4

Lewy może sobie wrócić do strzelania ogórom w Bundes ale LM w Bayernie zobaczy jak świnia niebo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?