sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i akurat dzisiaj się musiał przełamać
0
Ramos niezły sabotaż
6
niech wygra lepszy
albo Real
13
może znowu będzie indywidualne krycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Carles to był chłop, on by te gwiazdy w Rzymie poustawiał do pionu, dostali by w przerwie z plaskacza i zaczęli grać. A tak się ruszali na boisku jak zbite psy i odpadli. Odnoszę wrażenie że w tych rozgrywkach brakuje nam jaj.
0
Dlaczego ich nie stać? w SPH pojechali z nami jak z furą gnoju, w przedświątecznym klasyku po pierwszej połowie byli lepsi i powinniśmy przegrywać tylko Ronaldo patrzył w niebiosa i zamiast strzelić bramkę zrobił El Tornado...
11
El Clasico to zawsze prestiż, poza tym jeśli Real wygra przekreśli szansę na wygranie ligi bez porażki, wiesz jak mierdki facebookowe będą o tym napitalać....
2
no cóż, w następnym sezonie trzeba przewalić na Bernabeu żeby Real nie wygrał LM :)
9
aż mi się smutno zrobiło jak pokazali tą dziewczynę zalaną łzami
3
a w obronie dalej LaZabawa
1
Alba multum miejsca i wycofał.....
0
murujemy się.... zamiast przejąc kontrolę nad tym co się dzieje
5
jadą z nami jak z ogórkami
0
na bokach dymają nas jak chcą, może niech Depor strzeli 3 to się obudzą
0
rozklepali nas w tej akcji jak jakichś juniorów
1
co za gówno my gramy w obronie to jest niedopuszczalne, amatorka pełną gębą, Rakitic sobie truchta[*]
7
z takim kryciem to Mats zobaczy Zamore jak świnia niebo
0
pięknie Alba krył Pereza
0
ale wesoło w obronie, przy wrzutkach kryjemy powietrze
1
te rzuty rożne rozgrywamy epicko, na kontre dla rywala
0
z Pique zgoda ale Alba dla mnie to ostatnia osoba jako kapitan, gościu w krytycznych sytuacjach traci nad sobą panowanie i wychodzi z niego pajac
0
dużo niedokładności ale to on w sumie wyłożył sete scarface'owi któremu się korzenie zaplątały
1
Tylko ludzie kumaci na tej stronie wiedzą o tym że środek pola w Barcelonie jest słaby i ze swoim stylem gry potrzebujemy gościa który jest rozgrywającym i będzie dyktował tempo gry, z całym szacunkiem dla Rakitica który rozgrywa bardzo dobry sezon ale właśnie w meczu z Romą brakowało kogoś takiego który uspokoi grę i weźmie ją na siebie, a on razem z Iniestą(który już kondycyjnie nie daje rady)niestety pod pressingiem się gubił i od razu piłkę oddawał do tyłu, brakuje kogoś takiego jako Xavi i wg mnie to jest powód dla którego w żenującym stylu odpadamy z LM, bo ostatnim razem kiedy wygraliśmy w tych rozgrywkach to ostatni sezon Xaviego....
5
podziękować, życzyć powodzenia gdzie indziej i mam nadzieje że to będzie sprzedaż a nie jakieś wypożyczenie.
1
lepiej się tego napisać nie dało, Varane obok Modricia i Kroosa to jedyni zawodnicy Realu których nawet lubię, wcześniej jeszcze Isco ale za tego kopa w klasyku z Benitezem trochę mi podpadł :D :D
0
w sumie nieźle to brzmi, Andresinho :)
2
co ty masz do Varane'a? Jeden najlepszych stoperów na świecie i swoją postawą zasłużył by mieć to co ma
0
tylko dlaczego te stykowe sytuacje zawsze na korzyść Realu...
3
kluczowy moment spotkania to seta Ribery'ego, normalnie kopia jak ro temu gdzie Vidal zrobił Ramosa przy karnym, można było w ciemno stawiać jak to się skończy,
4
Lewy może sobie wrócić do strzelania ogórom w Bundes ale LM w Bayernie zobaczy jak świnia niebo