sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pique już coś na insta i snapa wrzucił czy nie ?
0
spoko, Valverde trzyma rękę na pulsie i wystawi go z Valencią
0
According to TV3, during the shameful loss to Roma, Gerard Pique was trying to persuade their head coach Ernesto Valverde to make some substitutions or to change the tactics in order to save the game.
Valverde reportedly turned down the veteran defender's advice, claiming: 'I'm the one responsible.'
15
Minęło trochę czasu od meczu a ja dalej jestem tak rozżalony i wściekły że aż mną telepie. Ten mecz przelał czarę goryczy, Valverde wczoraj koncertowo się obsrał, pokazał mentalność Emery'ego z sezonu poprzedniego. Jakim prawem Busi wczoraj wyszedł na boisko? Jakim cudem Dembele wszedł dopiero w 85 minucie spotkania wiedząc że Roma pójdzie na żywioł od początku nie mając nic do stracenia i będzie zostawiała autostradę?
Naprawdę nie zdziwię się jak Valdek po tym meczu straci poparcie w szatni skoro nawet doszło do wymiany zdań pomiędzy nim a Piketem. To co wczoraj zagraliśmy to jest zaprzeczenie tego co stworzył śp. Cruijff. Jak oglądałem naszą grę na czas oraz wybijanie długich dzid na Messiego czy Roberto to myślałem że śnie. To był nasz pomysł na ten mecz, wybijanie długi lag na chaos, na SERIO? Xavi jakiś czas temu powiedział, że wybijanie piłki na oślep jest oznaką braku inteligencji, nasze gwiazdy pokazały właśnie wczoraj ten brak inteligencji.
Grę niektórych piłkarzy a zwłaszcza Umtitiego czy Suareza komentować nie będę bo szkoda klawiatury, ten drugi to sobie kpinę chyba urządza, jak można grać tak niechlujnie i padać po każdym kontakcie.
1
gratulacje za zajechanie drużyny, natomiast wpuszczenie Busquetsa i trzymanie Dembele aż do 85 min jest jawną kpiną. Odnoszę wrażenie że chłop odniesie mnie sukcesów niż Lucho. Zabrakło jaj i to ewidentnie
13
najlepsze to zdecydowanie rzut rożny w naszym wykonaniu przy stanie 2:0 dla Romy, zamiast wrzucić normalnie to oczywiście rozegraliśmy krótko po czym Rakitic podał pięknie na kontrę i tylko dzięki faulowi Leo nie straciliśmy z tej akcji bramy, tak upośledzonej sytuacji to ja dawno nie widziałem
5
ten mecz pokazał że nie ma co deprecjonować wygranej Realu w 2016 w LM bo właśnie odpadliśmy z drużyną którą Real wyeliminował
1
Oddać mu 10000 pokłonów i pożegnać po sezonie. Ze smutkiem patrzyło się na niego. Wyglądał jak dziadek ruszający się jak mucha w smole
6
wymowne były dzidy na Roberto grane przez Pique/Matsa. Jest tak wnerwiony na Valverde że dzisiaj raczej nie zasnę. Po raz kolejny daliśmy moralnego kopa Realowi w LM. Gratulacje drużyno.
1
ważne że będzie the invicebles w lidzę za którego nawet nie dostaniemy trofeum, brawo Ernesto, ty geniuszu. Ronald właśnie wygrywa ZP, chyba że Leo rozwali system na mundialu, ale patrząc jak gra Argentyna bardzo w tą wątpie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mats nas ratuje
1
gdzie są jakieś zmiany? Gdzie jest jakiś impuls do zmiany przebiegu spotkania
0
pod wpływem emocji każdy piszę kretyńskie komentarze ale jeśli to przewalimy to powinny zostać wyciągnięte konsekwencje
0
ja się tak zastanawiam gdzie są obrońcy Valverde? Gramy na ostatnich oparach a te zatwardziałe głowy twierdzą że wszystko jest ok
1
Valverde chyba chce przegrać LM, brawo...
0
my odpadniemy, to jest kompromitacja
0
żenada, Pique przestawiony jak pachołek
4
Iniesta ława, skandal to co on gra
2
środek, środek i jeszcze raz środek. Bez środka to kontroli my mieć nie będziemy. Ale jak mamy mieć kontrolę skoro Iniesta i Busi grają w zwolnionym tempie a Rakitic nigdy nie był Xavim i nie będzie
2
Ze smutkiem patrzę na grę Iniesty, on już nie nadąża, jest do zmiany jako pierwszy, ktokolwiek za niego bo środek kompletnie nie istnieje
1
jeśli ktoś myśli że my mamy świetny środek pola to lagi na Suareza powinny szybko sprowadzić go na ziemie
6
Dzeko robi sobie co chce, pora umierać
0
pewny awans po tym co się stało rok temu można w bajki włożyć
16
Umtiti od tych plotek po prostu gra fatalnie
0
Roberto już kolejny raz podaje na konia, co z nim jest?
5
zastanawiające jest to że zawodnik z piłką nie ma do kogo podać bo reszta stoi....
10
Iniesta z Busim wyglądają jak zajechane konie po westernie
0
na razie wyglądamy żenująco, jak Roma wturla 2:0 to się zacznie robić nieciekawie
6
Mats mógł to obronić