0

ależ ostatnio Boniek jest wyjaśniany, zaorany koncertowo

1

trzeba było obniżyć belkę Kamilowi, nadrobił by Planica 7 i mielibyśmy podium. Żyła słabuitko, chłop bardzo mnie rozczarował w tym sezonie, podobnie Kot, co się z nimi stało to jest niepojęte

0

Ronald co się ostatnio rozstrzelał, chyba znowu na wiosnę odpali jak rok temu...

0

"Chcę być częścią ambitnego projektu i mam nadzieję, że moi koledzy myślą tak samo"

Po raz kolejny odpadli w 1/8 grając jak banda indywidualistów więc o jakim projekcie on mówi? Tego projektu nie powinno już być rok temu gdzie skompromitowali się marnując przewagę 4:0 po pierwszym meczu. Niech on tam się kisi jak mu pasuje. Pięknie się zresztą podsumował z Realem...

1

wiadomo że tak, po to został przecież wprowadzony.

0

fenomenalna produkcja, polecam zrobić platynkę, przejdziesz wtedy grę na wszelkie możliwe sposoby :D

0

niektórzy widzę się nie nauczą że puchary wygrywa się wiosną a nie jesienią.

1

a co to ma za znaczenie gdzie był na początku sezonu. Równie dobrze jak odpadniemy w LM w półfinale hejterzy Barcy powiedział a gdzie był Messi jak nie szło.

4

dla mnie Ronald może zdobyć złotego buta, pichichi i króla strzelców LM, jeśli na koniec zdobędziemy tryplet to ja będę w pełni zadowolony.

1

krater w środku pola przeraża

1

ale żenująco gramy w drugiej połowie

0

hahahahahaha

1

Rakieta dycha na ten moment

0

Marcelo od Alonso jest zdecydowanie lepszy więc argument nietrafiony

0

Dembele fajnie gra ale w defie jest spóźniony, z takim Realem to by było samobójstwo bo tam gra Marcelo

0

po tej powtórce niestety ale spalony ewidentny

3

kiedy grał w Atletico był obok Juanfrana największym pajacem którego nie cierpiałem, w sumie dalej go nie cierpię.

0

zobaczymy jak mu pójdzie w LM z City, już raz na niego liczyłem z Realem w 2016 i tylko się zawiodłem

0

podobny do gościa z intra w Far Cry Primal

2

wystarczy że puściliby sanki i Norwegowie i tak by wygrali.

1

manipulacja belkami, czekanie norwegom na dobre warunki, to się stało....

8

jawna kpina, kompromitacja i żenada. Mam nadzieje że Johansson zabuli a Sedlak straci pracę i to dyscyplinarnie.

0

jeszcze Wąsacz wygra Raw Air

0

martwie się o zwycięstwo Kamila w Raw Air, jak Sedlak będzie odwalał sabotaż i wiatr doda swoje to w jednym skoku straci całą przewagę

26

ten konkurs nie ma sensu, czołówka wyląduje na trybunach a Stoch w centrum Trondheim

0

taktyczny

10

trzeba w lidze zacząć porządnie rotować, chłopaki z once są zajechani jak koń po westernie. Niech się Valdek z Denisem przeprosi i da mu jeszcze szanse. Chelsea jak przyspieszyła to dostawałem palpitacji serca. Umtiti z Pique dzisiaj zagrali kosmos, naprawdę kapitalne spotkanie tej dówjki.

5

na plus świetny Leo, premierowa bramka Dembele, fajne wejście zmienników na zabicie spotkania, na minus prawdopodobne kontuzje Alby i Busiego. Na ligę niech grają rezerwowi bo w 1/4 będziemy umierać na boisku.

1

Suarez za mocno wali te piłki

8

Paulinho gasi Williana ładnie, on jakby przed zagraniem wiedział co on zrobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?