sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ależ ostatnio Boniek jest wyjaśniany, zaorany koncertowo
1
trzeba było obniżyć belkę Kamilowi, nadrobił by Planica 7 i mielibyśmy podium. Żyła słabuitko, chłop bardzo mnie rozczarował w tym sezonie, podobnie Kot, co się z nimi stało to jest niepojęte
0
Ronald co się ostatnio rozstrzelał, chyba znowu na wiosnę odpali jak rok temu...
0
"Chcę być częścią ambitnego projektu i mam nadzieję, że moi koledzy myślą tak samo"
Po raz kolejny odpadli w 1/8 grając jak banda indywidualistów więc o jakim projekcie on mówi? Tego projektu nie powinno już być rok temu gdzie skompromitowali się marnując przewagę 4:0 po pierwszym meczu. Niech on tam się kisi jak mu pasuje. Pięknie się zresztą podsumował z Realem...
1
wiadomo że tak, po to został przecież wprowadzony.
0
fenomenalna produkcja, polecam zrobić platynkę, przejdziesz wtedy grę na wszelkie możliwe sposoby :D
0
niektórzy widzę się nie nauczą że puchary wygrywa się wiosną a nie jesienią.
1
a co to ma za znaczenie gdzie był na początku sezonu. Równie dobrze jak odpadniemy w LM w półfinale hejterzy Barcy powiedział a gdzie był Messi jak nie szło.
4
dla mnie Ronald może zdobyć złotego buta, pichichi i króla strzelców LM, jeśli na koniec zdobędziemy tryplet to ja będę w pełni zadowolony.
1
krater w środku pola przeraża
1
ale żenująco gramy w drugiej połowie
0
hahahahahaha
1
Rakieta dycha na ten moment
0
Marcelo od Alonso jest zdecydowanie lepszy więc argument nietrafiony
0
Dembele fajnie gra ale w defie jest spóźniony, z takim Realem to by było samobójstwo bo tam gra Marcelo
0
po tej powtórce niestety ale spalony ewidentny
3
kiedy grał w Atletico był obok Juanfrana największym pajacem którego nie cierpiałem, w sumie dalej go nie cierpię.
0
zobaczymy jak mu pójdzie w LM z City, już raz na niego liczyłem z Realem w 2016 i tylko się zawiodłem
0
podobny do gościa z intra w Far Cry Primal
2
wystarczy że puściliby sanki i Norwegowie i tak by wygrali.
1
manipulacja belkami, czekanie norwegom na dobre warunki, to się stało....
8
jawna kpina, kompromitacja i żenada. Mam nadzieje że Johansson zabuli a Sedlak straci pracę i to dyscyplinarnie.
0
jeszcze Wąsacz wygra Raw Air
0
martwie się o zwycięstwo Kamila w Raw Air, jak Sedlak będzie odwalał sabotaż i wiatr doda swoje to w jednym skoku straci całą przewagę
26
ten konkurs nie ma sensu, czołówka wyląduje na trybunach a Stoch w centrum Trondheim
0
taktyczny
10
trzeba w lidze zacząć porządnie rotować, chłopaki z once są zajechani jak koń po westernie. Niech się Valdek z Denisem przeprosi i da mu jeszcze szanse. Chelsea jak przyspieszyła to dostawałem palpitacji serca. Umtiti z Pique dzisiaj zagrali kosmos, naprawdę kapitalne spotkanie tej dówjki.
5
na plus świetny Leo, premierowa bramka Dembele, fajne wejście zmienników na zabicie spotkania, na minus prawdopodobne kontuzje Alby i Busiego. Na ligę niech grają rezerwowi bo w 1/4 będziemy umierać na boisku.
1
Suarez za mocno wali te piłki
8
Paulinho gasi Williana ładnie, on jakby przed zagraniem wiedział co on zrobi