56

niech ten Ronaldo już idzie z tego Realu, co rok czytam to samo że on się skończył, przychodzi mecz na szczycie i on ma 2 bramki. I wali mnie szczerze że strzela kolanem, brzuchem czy dupą. Ostatecznie to ląduje w bramce. Gość jest w czepku urodzony, grać taką padlinę i mieć 2 bramki to jest coś niewiarygodnego.

1

PSG po raz kolejny zweryfikowane, banda indywidualności i nic poza tym. Neymar im bliżej bramki tym co raz gorzej. Czyli kropka w kropkę to samo co u nas.

3

Neymar kompromitacja vol2

0

tak samo jak rok temu, przegrali sami ze sobą

1

albo ich wyrzucimy z LM albo nikt i będą mieli tą 3 LM

0

mam nadzieje że Emery wyleci po tym dwumeczu, a może nawet po tym spotkaniu

1

i takimi meczami on sobie ZP zdobywa, bo zobaczy jeden janusz z drugim livescore'a i dwie bramki Ronaldo, król maszyna

1

ja pierdolę to jest kurwa dramat

0

Mbappe co za dramat

0

hahahaha

2

jakie nury, Modric by się wstydził

0

Alves to jest jednak beton

0

Kazek to jest jednak przekot :D

4

co Marcelo zrobił z Alvesem, kosmos

0

prędzej te białe farty strzelą, piękny jeszcze napnie klate z 2 razy jak dostanie patelnie

0

Nie przypadek że PSG dostało 6:1. Mieli świetny wynik, mierda siadła to się obsrali i dostali bramę

1

no i pośmieszkowane z Ronaldo, właśnie ma gola. brawo PSG....

0

Isco na razie najlepszy w Realu

0

tak się pobawił że sprezentował setke Realowi, faktycznie ładnie

2

Neymar się skompromitował

0

Jest szansa dla Ronalda

0

no Casemiro pokazał Neyowi że też potrafi.

1

Ney co za debil, tak debilnego wejścia to dawno nie widziałem, mentalnie dzieciak i nigdy się nie zmieni.

0

jeśli Marcelo wypada to Real ma duży problem

1

Real niesamowita intensywność, ciekaw jestem ile wytrzymają, bo na ten moment biegają jak po amfetaminie.

2

Kroos jaka symulka

17

Tak czytam tą dyskusję na temat komu kibicować w dzisiejszym starciu i powiem krótko, PSG jak i Realu nie nie lubię ale dzisiaj za szejkami. Real niech spada jak najszybciej z LM, bo jak im w końcu zacznie żreć to znajdą się w finale który znowu wygrają i wtedy Ronald z Madery ma 6 złotą piłkę i miałby więcej od Leo a tego to już bym nie zniósł. Już wystarczająco mnie bolało jak bronili tą LM.

0

Eriksen, Totki remisują

2

haha co Aurier co za debil

3

Ben Davies co za sabotażysta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?