sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
56
niech ten Ronaldo już idzie z tego Realu, co rok czytam to samo że on się skończył, przychodzi mecz na szczycie i on ma 2 bramki. I wali mnie szczerze że strzela kolanem, brzuchem czy dupą. Ostatecznie to ląduje w bramce. Gość jest w czepku urodzony, grać taką padlinę i mieć 2 bramki to jest coś niewiarygodnego.
1
PSG po raz kolejny zweryfikowane, banda indywidualności i nic poza tym. Neymar im bliżej bramki tym co raz gorzej. Czyli kropka w kropkę to samo co u nas.
3
Neymar kompromitacja vol2
0
tak samo jak rok temu, przegrali sami ze sobą
1
albo ich wyrzucimy z LM albo nikt i będą mieli tą 3 LM
0
mam nadzieje że Emery wyleci po tym dwumeczu, a może nawet po tym spotkaniu
1
i takimi meczami on sobie ZP zdobywa, bo zobaczy jeden janusz z drugim livescore'a i dwie bramki Ronaldo, król maszyna
1
ja pierdolę to jest kurwa dramat
0
Mbappe co za dramat
0
hahahaha
2
jakie nury, Modric by się wstydził
0
Alves to jest jednak beton
0
Kazek to jest jednak przekot :D
4
co Marcelo zrobił z Alvesem, kosmos
0
prędzej te białe farty strzelą, piękny jeszcze napnie klate z 2 razy jak dostanie patelnie
0
Nie przypadek że PSG dostało 6:1. Mieli świetny wynik, mierda siadła to się obsrali i dostali bramę
1
no i pośmieszkowane z Ronaldo, właśnie ma gola. brawo PSG....
0
Isco na razie najlepszy w Realu
0
tak się pobawił że sprezentował setke Realowi, faktycznie ładnie
2
Neymar się skompromitował
0
Jest szansa dla Ronalda
0
no Casemiro pokazał Neyowi że też potrafi.
1
Ney co za debil, tak debilnego wejścia to dawno nie widziałem, mentalnie dzieciak i nigdy się nie zmieni.
0
jeśli Marcelo wypada to Real ma duży problem
1
Real niesamowita intensywność, ciekaw jestem ile wytrzymają, bo na ten moment biegają jak po amfetaminie.
2
Kroos jaka symulka
17
Tak czytam tą dyskusję na temat komu kibicować w dzisiejszym starciu i powiem krótko, PSG jak i Realu nie nie lubię ale dzisiaj za szejkami. Real niech spada jak najszybciej z LM, bo jak im w końcu zacznie żreć to znajdą się w finale który znowu wygrają i wtedy Ronald z Madery ma 6 złotą piłkę i miałby więcej od Leo a tego to już bym nie zniósł. Już wystarczająco mnie bolało jak bronili tą LM.
0
Eriksen, Totki remisują
2
haha co Aurier co za debil
3
Ben Davies co za sabotażysta