0

dzisiaj nie ma po co sprzątać bo Kamil pozamiatał

1

Co za bzdury, Leo to pewnie tylko je pizze, popija colą i gra z synami na playstation a Crisitano to tylko ciężko pracuje, no i oczywiście jest skrzydłowym i gra całe życie z kontuzją.

0

no u mnie tak rosną że w stronę policzka i trochę uwierają. Poprzedni którego usunąłem tak mi go rozwalił że miałem utrudnione żucie pokarmów, i musiałem jedną stroną żuć. Po usunięciu poczułem nawet ulgę co po takim zabiegu jak ekstrakcja było dla mnie czymś niezrozumiałym :D

0

no kanałowego jeszcze nie miałem, staram się o te zęby dbać że jedynie parę razy miałem plomby zakładane na zęby 7

1

idę dzisiaj na usunięcie zęba mądrości, stres jak cholera. Najlepsze jest to że wcześniej też go usuwałem tylko po drugiej stronie i obyło się bez komplikacji i nawet bólu nie czułem, zarówno w trakcie zabiegu jak i po. Miałem już tyle wizyt(związanych przede wszystkim z aparatem stałym) że powinno to być jak rutyna ale nie ma takiej opcji. Też odczuwacie taki stres przed dentystą?

10

Skok Kamila to petarda, trafił idealnie choć warunki miał najlepsze ze stawki, już po odległości wymaganej i odbiciu było widać że wiatr ucichł. Niemniej jednak gratulacje dla niego, i Dawida bo to jego pierwsze podium. Rysiu Piątek dalej mocny.

0

lol

4

co oni zrobili z tą kamerą dzisiaj, realizator se chyba popił

0

Jutro kolejne Mundo, i ten śmiech :D

0

naprawdę jestem pełen podziwu dla Belga, nie wierzyłem w niego nie dlatego że jest słaby(dla mnie czołówka światowa) tylko że długo nie wytrzyma ze swoją podatnością na kontuzję, na razie one go omijają i oby jak najdłużej. Pan profesor

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Grande Ernesto, oby tak dalej.

0

zwracam honor, druga połowa Leo po prostu wyśmienita, pięknie objechał Marcelo przy 0:3

2

Kovacicia pochwaliłem za świetną pierwszą połowę ale przy bramce Suareza zachował po prostu jak debil, to było zachowanie gorsze niż w Ekstraklasie. Ivan miał tam tyle czasu że mógł sobie grilla rozstawić

1

on jest szmatą bez honoru, szczerze jak mu Lucas walnął w derbach w nos to nawet nie było mi go szkoda, on na mecz powinien z żółtą wchodzić

7

miny mierd z Elven bezcenne, szkoda że Jarka nie zaprosili

1

Gomes co za pierdoła

0

ale przyznajcie że Real nawet w 10 nas przycisnął

1

nie piłka przy ciele

0

ale Semedo objechał Varane'a

0

Semedo teraz zasabotował, brawo Verma

0

nie możęmy tego przegrać, dzisiaj mam ich znokautować

6

nie mogę z tych madryckich pajaców, ewidentny faul a ci płaczą jak cipy

2

Ramos to jest szmata, to powinno być czerwona

5

Kovacic tak się skupił na plastrze Messiego że nie zobaczył Rakitica

0

Kovacic się do niego przykleił, co ty myślałeś że Leo se dzisiaj pohasa?

4

Ivan multum miejsca do strzału a ten do boku

0

jeszcze warto wspomnieć że Real może wpuścić Isco albo Asensio...

0

już po pierwszej połowie że Leo dzisiaj wiele nie zrobi, jest niedokładny, ospały oprócz dwóch piłek do Paulinho jest niewidoczny.

0

nie ma takiej opcji, Kovacic jest za szybki, tutaj ktoś inny musi wziąć grę na siebie bo Leo se dzisiaj nie pogra. Kovacic jak go wyłączył w pierwszej tak i wyłączy w drugiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?