sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
większego Janusza piłki to chyba nie widziałem, i właśnie takie Janusze potem głosują w ZP.
4
no i błędy Alby w 18',25',46',79',89' :D
2
Putanyol się pisze :)
0
ten VIctor Sanchez upadł w dzieciństwie na głowę?
0
Komentarz usunięty
0
Pique odpokutował, trzbea było calme zrobić
0
a ten co postanowił zostać sankami?
5
tak wina Espanoyolu bo pada, weźcie se dajcie na wstrzymanie. Może do jakiegoś szamana poszli pewnie co?
0
fajna piła wodna, dla mnie Messi nie powinien grać w tym meczu
1
dzięki Pique, tam gdzie się główkuje, ten próbuje wybijać nogą, mistrz
59
tak patrzę na ten Real w tym sezonie to naprawdę nie zdziwię się jak ogolą te PSG w LM. Za długo oglądam już piłkę nożną żeby taki scenariusz nie okazał się prawdziwy.
0
on jak zwykle kracze, tam samo rok temu jak Kraft zepsuł skok i stwierdził że to koniec marzeń o wygraniu Raw Air a potem Welligner przybulił i ostatecznie wygrał Kraft :D.
0
mi tam IO w przypadku Kamila zwisa, on juz ma 2 złota. Bardziej chciałbym żeby zdobył KK bo 1 to wg mnie zdecydowanie za mało jak na klasę takiego gościa jak on.
0
Stoch przegra KK tak samo jak rok temu, bo nie jest regularny. Ten drugi skok koncertowo zepsuty już na progu. Taki Freitag też na wyjściu spartolił ale i tak wyciągnął powyżej 140 metrów.
0
zepsuł i tyle
2
Babiarza w skokach zjada nawet Szczęsny którego czasami nie da się słuchać.
1
Umtiti MotM, co za dzikus :D. Słaby mecz ofensywy, trzeba się nagimnastykować na Mestalla.
0
valencia powtarza taktyka alaves czyli autobus i kontry, musimy grać szybciej bo inaczej nic z tego nie będzie.
0
Jarek nie miał czasu, robił opracowanie błędów sędziów na korzyść Barcelony :D
0
Valencia gra po prostu bezmyślnie, kontratak po rzucie rożnym a następnie karny idealnie to pokazują. Byli ustawieni jak na orliku a dopełnieniem tego było komiczne wejście Montoyi. Real takie przestrzenie tylko napędzają.
0
niech się Valenica nabiega dzisiaj, Barcelonie w to graj. Real takie dziury zostawia że jak będą tak grać z PSG to będzie nieciekawie dla nich bo tam chłopaki takie przestrzenie wykorzystają.
1
Montoya co za oszołom, idzie po hattricka
15
Cou to craczysko, wchodzi sobie w takim meczu bez kompleksów, powinien mieć asystę ale Suarez nie wykończył. Widać tą pewność, najbardziej mi imponuje ten odjazd z piłką na pierwszych metrach. To ważne, będziemy mieli z niego pociechę.
4
co za mecz, Lahoz do segunda albo wypad dyscyplinarny.
4
co za mecz, Lahoz życiówkę wali
1
Lahoz co za oszołom
0
dzięki za wszystko mistrzuniu, za ten pamiętny wślizg w LM z Arsenalem, będzie mi brakowało tych jego odbiorów na raz :/
0
kolega widzę życie na krawędzi :D
1
Betis stoi tak wysoko że chciałbym żeby wrócił na ten mecz Xavi i rzucił parę ciastek. To jest idealny mecz dla niego
2
sędzia powinien stracić pracę po zakończeniu meczu, co za parodysta