0

większego Janusza piłki to chyba nie widziałem, i właśnie takie Janusze potem głosują w ZP.

4

no i błędy Alby w 18',25',46',79',89' :D

2

Putanyol się pisze :)

0

ten VIctor Sanchez upadł w dzieciństwie na głowę?

0

Komentarz usunięty

0

Pique odpokutował, trzbea było calme zrobić

0

a ten co postanowił zostać sankami?

5

tak wina Espanoyolu bo pada, weźcie se dajcie na wstrzymanie. Może do jakiegoś szamana poszli pewnie co?

0

fajna piła wodna, dla mnie Messi nie powinien grać w tym meczu

1

dzięki Pique, tam gdzie się główkuje, ten próbuje wybijać nogą, mistrz

59

tak patrzę na ten Real w tym sezonie to naprawdę nie zdziwię się jak ogolą te PSG w LM. Za długo oglądam już piłkę nożną żeby taki scenariusz nie okazał się prawdziwy.

0

on jak zwykle kracze, tam samo rok temu jak Kraft zepsuł skok i stwierdził że to koniec marzeń o wygraniu Raw Air a potem Welligner przybulił i ostatecznie wygrał Kraft :D.

0

mi tam IO w przypadku Kamila zwisa, on juz ma 2 złota. Bardziej chciałbym żeby zdobył KK bo 1 to wg mnie zdecydowanie za mało jak na klasę takiego gościa jak on.

0

Stoch przegra KK tak samo jak rok temu, bo nie jest regularny. Ten drugi skok koncertowo zepsuty już na progu. Taki Freitag też na wyjściu spartolił ale i tak wyciągnął powyżej 140 metrów.

0

zepsuł i tyle

2

Babiarza w skokach zjada nawet Szczęsny którego czasami nie da się słuchać.

1

Umtiti MotM, co za dzikus :D. Słaby mecz ofensywy, trzeba się nagimnastykować na Mestalla.

0

valencia powtarza taktyka alaves czyli autobus i kontry, musimy grać szybciej bo inaczej nic z tego nie będzie.

0

Jarek nie miał czasu, robił opracowanie błędów sędziów na korzyść Barcelony :D

0

Valencia gra po prostu bezmyślnie, kontratak po rzucie rożnym a następnie karny idealnie to pokazują. Byli ustawieni jak na orliku a dopełnieniem tego było komiczne wejście Montoyi. Real takie przestrzenie tylko napędzają.

0

niech się Valenica nabiega dzisiaj, Barcelonie w to graj. Real takie dziury zostawia że jak będą tak grać z PSG to będzie nieciekawie dla nich bo tam chłopaki takie przestrzenie wykorzystają.

1

Montoya co za oszołom, idzie po hattricka

15

Cou to craczysko, wchodzi sobie w takim meczu bez kompleksów, powinien mieć asystę ale Suarez nie wykończył. Widać tą pewność, najbardziej mi imponuje ten odjazd z piłką na pierwszych metrach. To ważne, będziemy mieli z niego pociechę.

4

co za mecz, Lahoz do segunda albo wypad dyscyplinarny.

4

co za mecz, Lahoz życiówkę wali

1

Lahoz co za oszołom

0

dzięki za wszystko mistrzuniu, za ten pamiętny wślizg w LM z Arsenalem, będzie mi brakowało tych jego odbiorów na raz :/

0

kolega widzę życie na krawędzi :D

1

Betis stoi tak wysoko że chciałbym żeby wrócił na ten mecz Xavi i rzucił parę ciastek. To jest idealny mecz dla niego

2

sędzia powinien stracić pracę po zakończeniu meczu, co za parodysta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?