sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ale Messi to spartolił, też chłopak ostatnio spuścił z tonu
0
Busi chyba dzisiaj coś pochlał przed meczem
0
prawie cały środek do wymiany, gra się kompletnie nie klei. W ofensywie bida z nędzą a jak Villarreal wychodzi z kontrą to momentami krater jak po uderzeniu meteorytu.
1
czyżby 3 remis z rzędu w lidze?
7
ale dlaczego chowa się przeciwnikiem uciekając od rozegrania?
0
musi Ernesto coś zmienić w przerwie a nawet tera powinny iść korekty bo gra kompletnie się nie klei, było wiadomo że Villarreal będzie grał blisko dwoma liniami ale my kompletnie nie mamy pomysłu żeby to rozwiązać
0
Busi tera zagrał na poziomie jakiegoś Jodłowca
17
dlaczego Rakitic chowa się za przeciwnikiem uciekając od rozegrania, ktoś mi to wytłumaczy?
0
brawo Mats, Verma niestety nie pokrył
0
Ivan biega gdzieś po skrzydłach, nie na to liczyłem Ernesto..
0
sędziowie wzięli sabotaż na zupełnie inny level
1
i jeszcze tak czerwona Pepe na Alvesu w LM, mam paru znajomych-kibiców Realu którzy są naprawdę w porządku ale jak przychodzi temat rywalizacji Real-Barca to włącza im się hala dziecko, mi z kolei visca łebek :D
19
i właśnie dlatego Busi nie jest tak doceniany, właśnie przez tą akcję z Interem, wszyscy hejterzy Barcelony będą ja wypominać do śmierci.
0
przynajmniej Polacy prowadzą :)
3
Sevilla gra tak tragicznie że obrona Realu może se grilla rozstawić
0
o kim mówisz bo jest bardzo ciekaw :)?
0
Ma u mnie dozgonny szacun za bramy z Celtą i Realem w lidze w pierwszym sezonie Lucho. Szczególnie za tą na Balaidos, szło nam wtedy bardzo źle.
12
nie wiem dlaczego ale Babiarza fatalnie mi się słucha jako komentatora skoków, nawet Szczęsny go zjada w tym aspekcie.
0
Rozkłada ręce, tłumaczy, lecz znowu czerwona to jest
Czerwony Ramos :)
2
no właśnie zszedł, Mayoral za coś strzeli dupą :/
0
ale dominacja Realu, masakra........
0
jakby to wpakował to bym sie spakował i pojechał do Niemiec na ogórki
0
Bilbao już siadło, Real coś zara wciśnue
2
Inaki to czarny Deulofeu
9
Lahoz co on robi, komediant na poziomie ligi kambodżańskiej
15
jak Mirosławski mówi że karny to karny xDD
3
Casemiro nie cierpię ale trzeba przyznać że chłop kasuje tyle akcji że szok
6
jak Real w tych dwóch akcjach bramy nie trafił to niepojęte, w tamtym sezonie takie coś to im wpadało bez problemu :D
0
Balenziaga 12 zawodnikiem Realu
0
za wiatr odejmujemy 6,4 pkt