3

ale Messi to spartolił, też chłopak ostatnio spuścił z tonu

0

Busi chyba dzisiaj coś pochlał przed meczem

0

prawie cały środek do wymiany, gra się kompletnie nie klei. W ofensywie bida z nędzą a jak Villarreal wychodzi z kontrą to momentami krater jak po uderzeniu meteorytu.

1

czyżby 3 remis z rzędu w lidze?

7

ale dlaczego chowa się przeciwnikiem uciekając od rozegrania?

0

musi Ernesto coś zmienić w przerwie a nawet tera powinny iść korekty bo gra kompletnie się nie klei, było wiadomo że Villarreal będzie grał blisko dwoma liniami ale my kompletnie nie mamy pomysłu żeby to rozwiązać

0

Busi tera zagrał na poziomie jakiegoś Jodłowca

17

dlaczego Rakitic chowa się za przeciwnikiem uciekając od rozegrania, ktoś mi to wytłumaczy?

0

brawo Mats, Verma niestety nie pokrył

0

Ivan biega gdzieś po skrzydłach, nie na to liczyłem Ernesto..

0

sędziowie wzięli sabotaż na zupełnie inny level

1

i jeszcze tak czerwona Pepe na Alvesu w LM, mam paru znajomych-kibiców Realu którzy są naprawdę w porządku ale jak przychodzi temat rywalizacji Real-Barca to włącza im się hala dziecko, mi z kolei visca łebek :D

19

i właśnie dlatego Busi nie jest tak doceniany, właśnie przez tą akcję z Interem, wszyscy hejterzy Barcelony będą ja wypominać do śmierci.

0

przynajmniej Polacy prowadzą :)

3

Sevilla gra tak tragicznie że obrona Realu może se grilla rozstawić

0

o kim mówisz bo jest bardzo ciekaw :)?

0

Ma u mnie dozgonny szacun za bramy z Celtą i Realem w lidze w pierwszym sezonie Lucho. Szczególnie za tą na Balaidos, szło nam wtedy bardzo źle.

12

nie wiem dlaczego ale Babiarza fatalnie mi się słucha jako komentatora skoków, nawet Szczęsny go zjada w tym aspekcie.

0

Rozkłada ręce, tłumaczy, lecz znowu czerwona to jest
Czerwony Ramos :)

2

no właśnie zszedł, Mayoral za coś strzeli dupą :/

0

ale dominacja Realu, masakra........

0

jakby to wpakował to bym sie spakował i pojechał do Niemiec na ogórki

0

Bilbao już siadło, Real coś zara wciśnue

2

Inaki to czarny Deulofeu

9

Lahoz co on robi, komediant na poziomie ligi kambodżańskiej

15

jak Mirosławski mówi że karny to karny xDD

3

Casemiro nie cierpię ale trzeba przyznać że chłop kasuje tyle akcji że szok

6

jak Real w tych dwóch akcjach bramy nie trafił to niepojęte, w tamtym sezonie takie coś to im wpadało bez problemu :D

0

Balenziaga 12 zawodnikiem Realu

0

za wiatr odejmujemy 6,4 pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?