sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umtiti....
Mógł odwrócić nastroje o 180 stopni
3
Ivan się czegoś nawciągał, co za otwierające podania dzisiaj :)
0
Bartra ładną autostradę zostawia na swojej stronie....
0
sorry za ten tekst ale jakie to są pipy, dal się zrobić jak dzieci.
0
Jak dalej tak będzie to wyglądać to Messi zagra na mundialu jedynie grając na playstation albo xbox'ie(w zależności co tam za sprzęt ma w domu).
1
'Brawo Jacek Krzynówek, coś nieprawdopodobnego. Czekał Lewandowski a ten kropnął w sposób niesamowity'
Szpaku wtedy w prime-time
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nawet nawet, wyprowadził piękną akcję którą koncertowo spartolił starszy Suarez
0
Suarez ['] ['] [']
32
jeśli own goal nie wejdzie w drugiej to słabo to widzę....
1
pozytywnie zryta bania :D
2
http://demotywatory.pl/4802155/Kierowca-ktory-prawie-zabil-swoich-pasazerow
nie wiem czy było, ale dla mnie gościu z miejsca powinien stracić prawo jazdy i trafić do więzienia, no i te machanie do pędzącego pociągu też bardzo ciekawe. Czasami się zastanawiam czy tacy ludzie znajdują prawo jazdy w paczkach laysów czy na ulicy.
2
ja tak samo, wirtualna piąteczka :)
0
ja na szczęście mogę sobie pozwolić na dobrego kompa i ps4, ogranie takich produkcji jak seria uncharted, the last of us, heavy rain, until dawn to sam przyjemność. Polecam zainwestować jeśli masz kase.
0
Pierwszy Red Dead Redemption to dla mnie arcydzieło i najlepsza gra w którą grałem na konsole poprzedniej generacji, dwójka zapowiada się równie pięknie. Już się nie mogę doczekać mniam
2
co tera Mbappe zrobił, masakra, i jeszcze jak Dani odjechał Lewemu
2
Samobój nie zwalnia tempa, już 3 gol w tym sezonie :D
2
Neymar xD, skuteczność na poziomie ligi podkarpackiej
0
dla mnie kluczowa będzie wiosna, liczę że Suarez się ogarnie i odpali, na razie jego najbardziej brakuje, mam wrażenie że nie może wpasować się w taktykę Valverde
0
Bayern to dzisiaj jak Real z ogórami, wrzuta za wrzutą
0
typowy Neymar, świetna asysta do Alvesa a tera przyjęcie jak w ekstraklasie
0
Patrząc na to jakie hektary przestrzeni na skrzydłach zostawiało BVB jeszcze przed bramką Bale'a to czułem że będzie źle, Realowi takich przestrzeni nie można zostawiać bo to się z reguły kończy tragicznie.
0
dobra, można się rozejść. BVB może wracać do wygrywania w mocarnej Bundeslidze
2
Real jak zwykle wyrachowany, zagęszczenie formacji, zaproszenie Borussi na swoją połowę i konterki. Carvajal jak kopał sie po czole w lidze tak wróciły mecze w LM i zagrał piłę marzenie do Bale'a. Nie zdziwię się jak przyjedzie średniak na Bernabeu i będą męczarnie :D
0
to co powiedział Wawrzyszewski ale też to że Leo w kilku sytuacjach podejmował złe decyzje, zamiast szukać prostych środków to kombinował i zwalniał akcje a nawet tracił i Girona miała kontrę
7
i z tym zadaniem dobrze se poradził, Leo dzisiaj bardzo dyskretny występ.
0
liniowi niech wyjadą do Niemiec na ogórki bo się kompromitują
0
to nie jest mecz Leo, słaby występ
0
drugi samobój, piłka nie leciała nawet w stronę bramki, farcimy dzisiaj niesamowicie
9
taka sobie ta połowa, strasznie dużo niedokładności a bramka po madrycku