0

Umtiti....
Mógł odwrócić nastroje o 180 stopni

3

Ivan się czegoś nawciągał, co za otwierające podania dzisiaj :)

0

Bartra ładną autostradę zostawia na swojej stronie....

0

sorry za ten tekst ale jakie to są pipy, dal się zrobić jak dzieci.

0

Jak dalej tak będzie to wyglądać to Messi zagra na mundialu jedynie grając na playstation albo xbox'ie(w zależności co tam za sprzęt ma w domu).

1

'Brawo Jacek Krzynówek, coś nieprawdopodobnego. Czekał Lewandowski a ten kropnął w sposób niesamowity'
Szpaku wtedy w prime-time

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nawet nawet, wyprowadził piękną akcję którą koncertowo spartolił starszy Suarez

0

Suarez ['] ['] [']

32

jeśli own goal nie wejdzie w drugiej to słabo to widzę....

1

pozytywnie zryta bania :D

2

http://demotywatory.pl/4802155/Kierowca-ktory-prawie-zabil-swoich-pasazerow



nie wiem czy było, ale dla mnie gościu z miejsca powinien stracić prawo jazdy i trafić do więzienia, no i te machanie do pędzącego pociągu też bardzo ciekawe. Czasami się zastanawiam czy tacy ludzie znajdują prawo jazdy w paczkach laysów czy na ulicy.

2

ja tak samo, wirtualna piąteczka :)

0

ja na szczęście mogę sobie pozwolić na dobrego kompa i ps4, ogranie takich produkcji jak seria uncharted, the last of us, heavy rain, until dawn to sam przyjemność. Polecam zainwestować jeśli masz kase.

0

Pierwszy Red Dead Redemption to dla mnie arcydzieło i najlepsza gra w którą grałem na konsole poprzedniej generacji, dwójka zapowiada się równie pięknie. Już się nie mogę doczekać mniam

2

co tera Mbappe zrobił, masakra, i jeszcze jak Dani odjechał Lewemu

2

Samobój nie zwalnia tempa, już 3 gol w tym sezonie :D

2

Neymar xD, skuteczność na poziomie ligi podkarpackiej

0

dla mnie kluczowa będzie wiosna, liczę że Suarez się ogarnie i odpali, na razie jego najbardziej brakuje, mam wrażenie że nie może wpasować się w taktykę Valverde

0

Bayern to dzisiaj jak Real z ogórami, wrzuta za wrzutą

0

typowy Neymar, świetna asysta do Alvesa a tera przyjęcie jak w ekstraklasie

0

Patrząc na to jakie hektary przestrzeni na skrzydłach zostawiało BVB jeszcze przed bramką Bale'a to czułem że będzie źle, Realowi takich przestrzeni nie można zostawiać bo to się z reguły kończy tragicznie.

0

dobra, można się rozejść. BVB może wracać do wygrywania w mocarnej Bundeslidze

2

Real jak zwykle wyrachowany, zagęszczenie formacji, zaproszenie Borussi na swoją połowę i konterki. Carvajal jak kopał sie po czole w lidze tak wróciły mecze w LM i zagrał piłę marzenie do Bale'a. Nie zdziwię się jak przyjedzie średniak na Bernabeu i będą męczarnie :D

0

to co powiedział Wawrzyszewski ale też to że Leo w kilku sytuacjach podejmował złe decyzje, zamiast szukać prostych środków to kombinował i zwalniał akcje a nawet tracił i Girona miała kontrę

7

i z tym zadaniem dobrze se poradził, Leo dzisiaj bardzo dyskretny występ.

0

liniowi niech wyjadą do Niemiec na ogórki bo się kompromitują

0

to nie jest mecz Leo, słaby występ

0

drugi samobój, piłka nie leciała nawet w stronę bramki, farcimy dzisiaj niesamowicie

9

taka sobie ta połowa, strasznie dużo niedokładności a bramka po madrycku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?