0

ośmieszają nas, Pazdan życiówkę wali :D

0

Duńczycy wyglądają przy nas jak spuszczone ze smyczy wściekłe dobermany. Pressing, gra bez piłki, naprawdę dobrze się ich ogląda

A my snujemy się po boisku jak gnębiony szkole przegryw próbujący przejść przez korytarz tak by znowu się z niego nie śmiali.

0

Duńczycy jadą z nami jak z furą gnoju, środek to właściwie lej po bombie a Zieliński przechodzi dziś samego siebie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ale Leo miał farta, gdyby nie ten rykoszet to by nie wpadło
może być :) ?

0

Leo gol w stylu Realu, po rykoszecie :D

0

Niezła impra musiała być i pochlali chłopaki bo ruszają się jak wozy z węglem :D. Obyśmy wturlali bo strata pkt tylko doleje oliwy do ognia do obecnej sytuacji.

0

tragicznie strzelony karny, na idealnej wysokości dla bramkarza

0

klasyczny hattrick ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

ale Roberto zapieprza jak po amfetaminie

0

Powtórzę się już kolejny raz, Busquets z takimi partnerami jak Rakitic czy Gomes nie ma szans zagrać dobrze, te 3-5-2 Valverde to była najgorsza formacja do grania z Realem, teoretycznie 5 pomocników a wyglądało to jakbyśmy mieli 1. Lej po bombie, dziury że samolot mógł wylądować. Pomocnicy chowają się Busiemu do podania, przecież z miejsca taki delikwent powinien stracić miejsce w składzie. To jest skandal że w tym klubie pomocnicy uciekają od rozegrania. Gdyby nie Busi to już można by było gasić światło bo on to trzyma z Messim. Taktycznie wyglądaliśmy jak drużyna z IV okręgu III ligi podkarpackiej.

0

spokojnie, kwestia godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Gonzalez Gonzalez choć ręki nie dam se uciąć

0

to rzygaj, poczujesz się może lepiej, a jak nie to nie wchodź na tą stronę skoro takie komentarze powodują u ciebie odruchy wymiotne :)

2

Bo Real skupuje gości do pomocy którzy grę pozycyjną mając w małym palcu i mają świetną technikę i nie boją się wziąc gry na siebie. U nas pomocnicy chowają się przeciwnikiem uciekając od rozegrania.

Przepaść między środkiem pola Barcelony i Realu pokazał ostatnio Modric który zrobił Gomesa jak juniora. Więcej chyba pisać nie trzeba.

15

My już nawet za Lucho w ostatnim sezonie nie mieliśmy drużyny, gra opierała się na rajdach Neya czy Leo żeby przedryblowali tylu graczy ile trzeba i posłali fajną piłe do Suareza albo sami wykończyli. Blamaże z PSG czy Juve na wyjeździe nie wzięły się znikąd. Jeśli chodzi o pomoc to zacytuje tu jednego użytkownika z forum:

"Pomocy nie mamy. Nie ma. Nie istnieje. Nikt jej nie widzial. Jakiejś myśli przewodniej poza - dobra, Messi niech cofnie do linii środkowej i cos zrobi - to nie ma. I tak sobie pykamy w gałę. Raz wyjdzie, dwa razy nie wyjdzie. Takie heheszki."

Podpisałbym się po tym bo to obrazuje mniej więcej jak to w tym momencie wygląda. Prawa strona od odejścia Daniego również przypomina lej po bombie , została wykastrowana. Możemy się podniecać jak Leo czy Suarez będą napierdzielać z ogórami bramki i znowu będą teksty że wróciła Barcelona i w GD Real nawet nie pierdnie. A po GD czy innym meczu z dobrym rywalem standardowo sprzedawanie wszystkich i kupowanie wszystkich.

Barcelona wg mnie przypomina Titianica który płynie wprost na górę lodową a kapitan( Bartomeu) mimo tego że ją widzi krzyczy "cała naprzód".........


7



z przymrużeniem oka

0

tak się kończy gdy sprowadza się piłkarzy którzy nadają się do gry z kontry nie pozycyjnej, Vlvderde wystawiając wczoraj Gomesa z Rakiticem nie strzelił sobie w stopę, on wypier..lił cały magazynek w brzuch. Na dodatek odnoszę wrażenie że z takimi partnerami w środku pola Busquets staje się parodią piłkarza i dostosowuje się do ich poziomu a nawet schodzi jeszcze głębiej.

1

https://x.com/Sameer_R13/status/897961930576584704

Lucho już nami nie ma a dziury między formacjami są tak wielkie że to jest SKANDAL, SKANDAL

0

zobaczcie ile Asensio miał miejsca żeby oddać ten strzał, nasi stali i patrzyli sobie jak on strzela, banda przebierańców

0

A ja ich chciałem wypieprzyć do Niemiec na ogórki albo na Ukrainę do kopania rowów przeciwczołgowych. Twój pomysł jednak jest lepszy

0

Tylko że on jest w tej chwili bez formy, idiotyczna żółta kartka, zachowanie przy bramkach i objechanie przez Benzeme obrazuje w jakiej on jest w tej chwili dyspozycji. W drugiej połowie był parodią obrońcy.

1

Iniesta co raz częściej ma kontuzje, dla niego to chyba jedno z ostatnich tang. Aż ciężko mi to napisać ale należy oddać mu 1000000 pokłonów i podziękować za wszystko w tym sezonie. Chciałbym żeby pożegnał się z Barceloną jak Xavi w 2014/2015 ale czy tak się stanie?

0

Po tym idiotycznym zagraniu ręką Pique resztę pierwszej połowy zagrał wzorowo i myślałem że do końca spotkania tak dociągnie. Niestety ale to był tylko przedsmak żenującego występu, obok Vidala główny architekt tej porażki. Zresztą Vidal za ten truchcik przy bramce na 1:2 to powinien dostać 1

1

najlepsze jest to że zaraz potem fantastycznie podał... na kontrę która skończyła się golem na 1:3.

0

Mógłby zacząć celnie podawać do swoich a nie do piłkarzy przeciwnej drużyny, piękna asysta drugiego stopnia przy bramce Asensio.

0

dobijania ciąg dalszy, zostaje mi życzyć powodzenia i strzelenia bramki w klasyku

Ludzie, co ja gadam :).

1

to i tak nic w porównaniu do postów w których pisali że Rakitic ma inne zadania niż u Lucho, chciałbym się dowiedzieć jakie bo jak Rakitic tracił piłki jak junior przy zrobieniu czegoś kreatywnego tak dalej to robi.

3

w pewnym momencie Messi miał wolnego Deulofeu i zamiast podać to wolał się kiwać z Casemiro i Kroosem jakby wiedział że podanie do niego nic nie da. Zresztą już raz mu podał na kontre to ten się obsrał i zagrał tak że Real na luziku sobie wrócił.

0

oprócz tego potrzebujemy rozgrywającego którego po odejściu Xaviego nie mamy. Zarząd śpi, socios żyją jeszcze w erze Pepa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?