1

co my odwalamy w tym meczu, Pique [*]

0

w 4 zdecydowanie na drugiej części mapy, a zwłaszcza tam gdzie były bardziej jesienne klimaty :D

1

1.Far Cry- kapitalny, świetne obsadzone miejsce akcji, walka z mutantami no i soundtrack, jak na tamte czasy świetnie zaprojektowane AI przeciwników.
2.Far Cry 3- minimalnie przegrywa z pierwszą częścią lecz wiele jej nie ustępuje, świetni Vaas oraz Hoyt, no i po raz kolejny widoczki :)
3.Far Cry 4- można się czepiać że kopia trójki ale mi to nie przeszkadza, Pagan Min który niby jest antagonistą ale im dalej w fabule tym co raz więcej wątpliwości czy on jest tym złym. Wbrew pozorom dobre umiejscowienie akcji, no i dla mnie najlepsze obozy do przejmowania, mam na tym punkcie niezdrową obsesje :D.
4.Far Cry Primal- cofnięcie akcji aż do prehistorii i brak broni palnej nie przeszkodziło żeby stwierdzić że to fajny tytuł lecz wraz z rozwojem postaci traci się ten efekt zasczucia jaki był na początku. Niemniej jednak ujarzmianie dzikich bestii i walka maczugami czy za pomocą włóczni daję naprawdę dużo frajdy
5.Far Cry 2- byłby wyżej lecz przez fakt że praktycznie każda napotkana postać jest nastawiona do nas wrogo oraz ciągłe respawnowanie się przeciwników sprawia że dłuższy jest dojazd o misji niż samo jej wykonanie. Klimat małego państewka w Afryce objętego wojną domową w jakimś stopniu to rekompensuje.

2


Pierwszy trailer z Far Cry 5, co sądzicie? Jako wielki fan tej serii nie mogę się już doczekać, każdą część ograłem już parę razy i mam nadzieje że będzie można przejmować obozy, to jest moja ulubiona aktywność poboczna w FC < 3

0

Kroos to naprawdę bardzo dobry pomocnik tylko wg mnie jest słaby w destrukcji, przypominam sobie jak w ostatnim GD poszedł na raz jak junior przy bramce Rakitica. Natomiast w regulowaniu tempa gry i rozgrywaniu od własnej połowy to ścisły top.

3

gratki dla administracji za zmiany :)

0

dla mnie mając w składzie MSN półfinał to jest absolutne minimum a nie że dwa razy z rzędu odpadamy w ćwierćfinale grając momentami bez ambicji.

0

{*}
to chyba najlepsze podsumowanie

0

Inui> MSN w dzisiejszym meczu :D

0

niech ten sezon się już skończy

3

jeśli Real nam poda dłoń i jakimś cudem przegra a my tego nie wygramy to walnę takim śmiechem że będą mnie na Camp Nou słyszeć.

1

Pena chyba z litości tego nie strzelił, Suarez jest dziś komiczny, i w sumie nie tylko on......

0

skończy się tak że Sandro nawet nie wyjdzie w podstawowym składzie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

dramat, Leo mógł mieć tutaj hattricka, nie trafił kompletnie nic. Mecze z Chelsea zawsze źle wspominam oprócz pamiętnego spotkania w 2009. Kompletnie Barcelonie ta drużyna nie leży.

4

sędzia podsumował swoją pracę w dzisiejszym spotkaniu :D

2

ręka była ale przed polem karnym, choć na 100% pewny nie jestem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

tak piszą tylko debile i dzieci którzy wyciągają po jednym meczu wnioski.

0

Mam pytanko, wymieniał ktoś kiedyś podnośnik gazowy(siłownik) w krześle obrotowym? Można to zrobić na własną rękę czy lepiej nie ryzykować? Cena jest niska w porównaniu do kupna nowego krzesła dlatego się pytam.

0

mecze z Malagą za kadencji Lucho to niesamowite męczarnie. Tak jak oni nas neutralizowali to nie mam pytań.

0

no, i to by było na tyle jeśli chodzi o Seville

0

z Bayernem i Atleti grali z nim w 10? Też nie darzę go sympatią no ale bez przesady.

0

postaw u buka i po finale pochwal się kuponem :D

1

dostali dwa sierpowe, ogarnęli się i zaczęli grać. Jak na grę w 10( Ronaldo dzisiaj sabotował) to grali nawet nieźle :)

0

co za egoista, stoją bez krycia a ten pach w trybuny

3

Gameiro[*]

5

Isco bez kartki hahaha, żałosne

3

dawałbym od razu bany dla tych debili i niech się brandzlują na tej swojej nowoczesnej stronie...........

2

Casemiro musiałby chyba walnąć kopa na ryj dzisiaj by dostać kartkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?