0

na Atleti w LM w przypadku derbów nie ma co liczyć. W La Liga mogą z nimi grać a przychodzi LM to Real koncertowo przerabia ich na naleśniki.

0

Tak jak pisałem, on jeszcze nie skończył.....

5

można go nie lubić ale 8 bramek z Atleti i Baya, to jest kosmos. Zaraz oczywiście ktoś napiszę że 2 ze spalonych ale nawet 6 robi wrażenie.

1

Finalistę jednego już znamy, jedyna nadzieja w Juve że zatrzyma ten cyrk bo inaczej KO.

0

żebyś się kurna nie zdziwił, będzie tak że jeszcze dołoży ze 2 a w finale 1 i tyle. Nie róbmy z tego Juve jakiegoś muru bo my mieliśmy styuacje tylko zamiast strzelać gole nawalaliśmy po trybunach.

2

ma stratę 2 goli, w tym dwumeczu jeszcze nie skończył.

0

nie zdziwię się jeszcze Ronaldo pyknie Króla Strzelców LM, Leo miał taką przewagę że masakra.

0

wg mnie po dwumeczu

0

Atleti dramat w ataku, kompletnie bez pomysłu.

3

Węgrzyn gada tak jakby chodził 8 lige mistrzów z jabolem.

2

Atletico słabe , Saul w początkowej fazie wyglądał jakby wyszedł na spacerek i na miejscu Cholo zjeb... bym go za to. Jak tutaj nie strzelą a Real coś dołoży to koniec dwumeczu.

5

Ramos to jest jednak kawał kur..., on chyba choruje na imbecylizm bo inaczej się tego określić nie da

0

Obejrzyj jeszcze raz najgroźniejszą sytuacje Espanyolu, najpierw za daleko od Caicedo a potem gdy powinien utrzymać pozycje i nie dać korytarza do zagrania dla Jurado to wychodzi do odbioru. Bramka nie padła ale tą sytuacje trzeba traktować jakby padła, błąd to błąd.

6

ale trzeba przyznać, piękna asysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Suarez kolejny mecz kopie się po czole, jak nie strzeli to właściwie można określić jego występ negatywnie bo potrafi spieprzyć 3/4 zagrań.

0

Już powinno być 1:0

23

czy Casemiro ma jakieś taśmy na sędziów? Bo już 3 raz powinien zostać wywalony w trybie natychmiastowym i znowu mu się upiekło

0

lol, ja stawiałem że się poślizgnie

0

jedyną nadzieją Valencii jest jest to żeby Ramos coś odwalił, bo niezłą paraolimpiadę prezentują na połowie Realu.

0

Marcelo na ten moment wygrywa konkurs " Kto jest dalej od strzelenia bramki"

0

jadą z nimi jak z taczką gnoju, dla takiego Isco czy Moraty brak minut w El Clasico to niezły cios w pysk.

6

sędzia w meczu Bayern i Borussia się tera popisał, najpierw faul Alonso gdzie spokojnie mogła być żółta to nie dał nic a tera Dembele czyściutki wślizg i żółta

323

Osasuna- ulubiona ofiara Mascherano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Carrasco kontuzja barku podobno, zaczyna sie...............

0

Komentarz usunięty

0

bo to są kasztany :D

4

Ray Hudson "Messi, you could drop a tarantula into his shorts and he will still be cool."
D10S < 3

25

ten rajd, te objechanie Modricia i Marcelo < 3

2

zamiast tego zagraliście pressigniem i zostawiliście pas startowy w momencie gdy graliście w 10, dziękujemy bardzo :D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?