sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na Atleti w LM w przypadku derbów nie ma co liczyć. W La Liga mogą z nimi grać a przychodzi LM to Real koncertowo przerabia ich na naleśniki.
0
Tak jak pisałem, on jeszcze nie skończył.....
5
można go nie lubić ale 8 bramek z Atleti i Baya, to jest kosmos. Zaraz oczywiście ktoś napiszę że 2 ze spalonych ale nawet 6 robi wrażenie.
1
Finalistę jednego już znamy, jedyna nadzieja w Juve że zatrzyma ten cyrk bo inaczej KO.
0
żebyś się kurna nie zdziwił, będzie tak że jeszcze dołoży ze 2 a w finale 1 i tyle. Nie róbmy z tego Juve jakiegoś muru bo my mieliśmy styuacje tylko zamiast strzelać gole nawalaliśmy po trybunach.
2
ma stratę 2 goli, w tym dwumeczu jeszcze nie skończył.
0
nie zdziwię się jeszcze Ronaldo pyknie Króla Strzelców LM, Leo miał taką przewagę że masakra.
0
wg mnie po dwumeczu
0
Atleti dramat w ataku, kompletnie bez pomysłu.
3
Węgrzyn gada tak jakby chodził 8 lige mistrzów z jabolem.
2
Atletico słabe , Saul w początkowej fazie wyglądał jakby wyszedł na spacerek i na miejscu Cholo zjeb... bym go za to. Jak tutaj nie strzelą a Real coś dołoży to koniec dwumeczu.
5
Ramos to jest jednak kawał kur..., on chyba choruje na imbecylizm bo inaczej się tego określić nie da
0
Obejrzyj jeszcze raz najgroźniejszą sytuacje Espanyolu, najpierw za daleko od Caicedo a potem gdy powinien utrzymać pozycje i nie dać korytarza do zagrania dla Jurado to wychodzi do odbioru. Bramka nie padła ale tą sytuacje trzeba traktować jakby padła, błąd to błąd.
6
ale trzeba przyznać, piękna asysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Suarez kolejny mecz kopie się po czole, jak nie strzeli to właściwie można określić jego występ negatywnie bo potrafi spieprzyć 3/4 zagrań.
0
Już powinno być 1:0
23
czy Casemiro ma jakieś taśmy na sędziów? Bo już 3 raz powinien zostać wywalony w trybie natychmiastowym i znowu mu się upiekło
0
lol, ja stawiałem że się poślizgnie
0
jedyną nadzieją Valencii jest jest to żeby Ramos coś odwalił, bo niezłą paraolimpiadę prezentują na połowie Realu.
0
Marcelo na ten moment wygrywa konkurs " Kto jest dalej od strzelenia bramki"
0
jadą z nimi jak z taczką gnoju, dla takiego Isco czy Moraty brak minut w El Clasico to niezły cios w pysk.
6
sędzia w meczu Bayern i Borussia się tera popisał, najpierw faul Alonso gdzie spokojnie mogła być żółta to nie dał nic a tera Dembele czyściutki wślizg i żółta
323
Osasuna- ulubiona ofiara Mascherano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Carrasco kontuzja barku podobno, zaczyna sie...............
0
Komentarz usunięty
0
bo to są kasztany :D
4
Ray Hudson "Messi, you could drop a tarantula into his shorts and he will still be cool."
D10S < 3
17
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18157773_208046916365661_3355026680342463051_n.jpg?oh=d54b1e73444ebedf769df466cef1c4b3&oe=59998076
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18119160_610449329159918_3746029434124654167_n.jpg?oh=0d740303d52890ac0e480ef15edbf90d&oe=597DE9C3
ahh ten Leo :D
25
ten rajd, te objechanie Modricia i Marcelo < 3
2
zamiast tego zagraliście pressigniem i zostawiliście pas startowy w momencie gdy graliście w 10, dziękujemy bardzo :D.