sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kraft jest w genialnej formie, drugi skok majstersztyk
1
To plan na jutrzejsze zawody jest taki że Kamil i Kraft skaczą tak jak dzisiaj i jakoś pójdzie. Eh, te marzenia...
20
no i poznaliśmy rywala dla Realu, w piątunio będzie potwierdzenie
0
Trzeba przyznać że w aspekcie strzelania ważnych bramek jest przekotem.
0
Gomes może i gra słabo ale formacja pomocy gra w tym sezonie po prostu źle i u Lucho z sezonu na sezon wygląda to co raz gorzej. Nieśmiało przypominam że Andre oraz Arda zeszli przy wyniku 1:1 i wszedł Iniesta z Rakitic'em by dać pozytywny impuls drużynie. Skończyło się 2:1 i do końca spotkania biliśmy głową w mur........
0
Umititi jest naszym talizmanem na ligowe spotkania, ja to tam przesądny nie jestem ale coś jest na rzeczy :DDDD
http://www.fcbarca.com/75895-kolejna-porazka-barcy-bez-umtitiego-na-boisku.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
0
A co ja pies jestem że mam coś odszczekiwać? Uwielbiam Leo ale nie jestem zaślepiony by nie stwierdzić że zagrał słaby mecz. A wczoraj taki zagrał, masa niecelnych zagrań i nieudanych dryblingów. Wyjazdu Neya nie skomentuje bo bana bym dostał i masa dzieciaków od razu by się na mnie rzuciła więc sobie daruje.
0
Gomes zagrał słaby mecz, to prawda ale najgorszy na boisku to był Messi, na dodatek po jego zejściu i wejściu Rakitca i Iniesty straciliśmy bramkę na 2:1 i biliśmy głową w mur jeszcze bardziej, jakie zagrożenie stworzył w tym meczu Turan z Denisem? Cała drużyna zagrała dno i Deportivo skrzętnie to wykorzystało.
0
SFG u nas w tym sezonie nie istnieją, na dodatek zaczynają nas co raz bardziej przestawiać przy tych rożnych.
4
oni robią nadzieje a potem siekną w doliczonym czasie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Asystent Juan Carlos Uznue. No martwią mnie te stały fragmenty bo ostatnio nas dymają ładnie na nich. Alba przy tej bramce nawet nie wyskoczył....
@Zagorzały Fan F.C.B: Niektórym się nie dziwię bo dzisiaj naprawdę zagraliśmy piasek i zaangażowanie było na poziomie oldobyów grających na gimnazjalnym orliku.
0
Ja akurat się nie wypowiadałem na temat przyszłości Lucho ale jego decyzja o odejściu jest jak najbardziej ok i chwała mu za wszystko co zdobył ale widać że to już nie jest to. Zawodnicy nie wiedzą co mają grać, Leo błąka się w środku jak wolny elektron i gdy nie swojego dnia to gra jak dywersant. Dzisiaj to było doskonale widać, bramkę strzeliliśmy po jakimś rykoszecie od obrońcy.
1
Komentarz usunięty
0
Ciul z punktami, ważne żeby Ney dobrze się bawił na urodzinach siostry :)))
0
HAHAHAHAHA, dawno się tak nie uśmiałem. Przegraliśmy nie dlatego że Depor postawiło autobus tylko jak zwykle zagraliśmy na stojaka, pokonaliśmy 6:1 PSG to pomyśleli że takie ogóry mogą nam klęknąć do miecza.
1
żadne spotkanie w tym sezonie tak mnie nie wkurwiło jak te dzisiejsze, takimi meczami przegrywamy mistrzostwo.
23
Messi podsumował swój żenujący występ
0
ale nas dymają
8
Leo dramat.
0
sędziowie są pijani, chyba na ma co do tego wątpliwości.
0
czy tylko ja odnoszę wrażenie że Denis na prawej to nieporozumienie?
1
Gomes z Denisem do zmiany. Nie istnieją, już Messi przez to się musi wracać na własną połowę żeby rozegrać.
0
śmierdzi stratą punktów. Ney jest ostatnio w gazie i brakuje go jak cholera.
0
tak jak pisałem, Kraft ma już KK. Skacze daleko i powtarzalnie, z Kamilem jest coś nie tak i to widać.
5
Ehh, powoli zaczynam godzić się z tym że Kraft zgarnie KK, dzisiaj indywidualnie zmiótł Kamila. Jest w genialnej formie, przypomina mi Adama z najlepszych czasów, nie dość że daleko to jeszcze powtarzalnie.
0
patrząc na komentarz gościa pod filmem to raczej nie. Mają IQ na poziomie Trybsona, nie obrażając Trybsona :D
3
Domenech, miej honor i zamilcz.
18
Ja się dałem wciągnąć bo takiej hipokryzji to dawno nie widziałem:
Piłkarze Realu podczas KMŚ:
Benzema: Zostawmy futbol w spokoju
Lucas: Traci się esencję futbolu
Modrić: System powtórek to nie futbol, to mi się nie podoba
Po meczu Barcelony z PSG
Piłkarze Realu zdziwieni środowym sędziowaniem.
Więcej bym poczytał co mają na ten temat do powiedzenia,
2
nie ma co im tłumaczyć, są tak zaślepieni że nie przegadasz. Oni już byli w 100% pewni że nas już nie ma w LM.