1

Kraft jest w genialnej formie, drugi skok majstersztyk

1

To plan na jutrzejsze zawody jest taki że Kamil i Kraft skaczą tak jak dzisiaj i jakoś pójdzie. Eh, te marzenia...

20

no i poznaliśmy rywala dla Realu, w piątunio będzie potwierdzenie

0

Trzeba przyznać że w aspekcie strzelania ważnych bramek jest przekotem.

0

Gomes może i gra słabo ale formacja pomocy gra w tym sezonie po prostu źle i u Lucho z sezonu na sezon wygląda to co raz gorzej. Nieśmiało przypominam że Andre oraz Arda zeszli przy wyniku 1:1 i wszedł Iniesta z Rakitic'em by dać pozytywny impuls drużynie. Skończyło się 2:1 i do końca spotkania biliśmy głową w mur........

0

Umititi jest naszym talizmanem na ligowe spotkania, ja to tam przesądny nie jestem ale coś jest na rzeczy :DDDD
http://www.fcbarca.com/75895-kolejna-porazka-barcy-bez-umtitiego-na-boisku.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news

0

A co ja pies jestem że mam coś odszczekiwać? Uwielbiam Leo ale nie jestem zaślepiony by nie stwierdzić że zagrał słaby mecz. A wczoraj taki zagrał, masa niecelnych zagrań i nieudanych dryblingów. Wyjazdu Neya nie skomentuje bo bana bym dostał i masa dzieciaków od razu by się na mnie rzuciła więc sobie daruje.

0

Gomes zagrał słaby mecz, to prawda ale najgorszy na boisku to był Messi, na dodatek po jego zejściu i wejściu Rakitca i Iniesty straciliśmy bramkę na 2:1 i biliśmy głową w mur jeszcze bardziej, jakie zagrożenie stworzył w tym meczu Turan z Denisem? Cała drużyna zagrała dno i Deportivo skrzętnie to wykorzystało.

0

SFG u nas w tym sezonie nie istnieją, na dodatek zaczynają nas co raz bardziej przestawiać przy tych rożnych.

4

oni robią nadzieje a potem siekną w doliczonym czasie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Asystent Juan Carlos Uznue. No martwią mnie te stały fragmenty bo ostatnio nas dymają ładnie na nich. Alba przy tej bramce nawet nie wyskoczył....

@Zagorzały Fan F.C.B: Niektórym się nie dziwię bo dzisiaj naprawdę zagraliśmy piasek i zaangażowanie było na poziomie oldobyów grających na gimnazjalnym orliku.

0

Ja akurat się nie wypowiadałem na temat przyszłości Lucho ale jego decyzja o odejściu jest jak najbardziej ok i chwała mu za wszystko co zdobył ale widać że to już nie jest to. Zawodnicy nie wiedzą co mają grać, Leo błąka się w środku jak wolny elektron i gdy nie swojego dnia to gra jak dywersant. Dzisiaj to było doskonale widać, bramkę strzeliliśmy po jakimś rykoszecie od obrońcy.

1

Komentarz usunięty

0

Ciul z punktami, ważne żeby Ney dobrze się bawił na urodzinach siostry :)))

0

HAHAHAHAHA, dawno się tak nie uśmiałem. Przegraliśmy nie dlatego że Depor postawiło autobus tylko jak zwykle zagraliśmy na stojaka, pokonaliśmy 6:1 PSG to pomyśleli że takie ogóry mogą nam klęknąć do miecza.

1

żadne spotkanie w tym sezonie tak mnie nie wkurwiło jak te dzisiejsze, takimi meczami przegrywamy mistrzostwo.

23

Messi podsumował swój żenujący występ

0

ale nas dymają

8

Leo dramat.

0

sędziowie są pijani, chyba na ma co do tego wątpliwości.

0

czy tylko ja odnoszę wrażenie że Denis na prawej to nieporozumienie?

1

Gomes z Denisem do zmiany. Nie istnieją, już Messi przez to się musi wracać na własną połowę żeby rozegrać.

0

śmierdzi stratą punktów. Ney jest ostatnio w gazie i brakuje go jak cholera.

0

tak jak pisałem, Kraft ma już KK. Skacze daleko i powtarzalnie, z Kamilem jest coś nie tak i to widać.

5

Ehh, powoli zaczynam godzić się z tym że Kraft zgarnie KK, dzisiaj indywidualnie zmiótł Kamila. Jest w genialnej formie, przypomina mi Adama z najlepszych czasów, nie dość że daleko to jeszcze powtarzalnie.

0

patrząc na komentarz gościa pod filmem to raczej nie. Mają IQ na poziomie Trybsona, nie obrażając Trybsona :D

3

Domenech, miej honor i zamilcz.

18

Ja się dałem wciągnąć bo takiej hipokryzji to dawno nie widziałem:

Piłkarze Realu podczas KMŚ:
Benzema: Zostawmy futbol w spokoju
Lucas: Traci się esencję futbolu
Modrić: System powtórek to nie futbol, to mi się nie podoba

Po meczu Barcelony z PSG
Piłkarze Realu zdziwieni środowym sędziowaniem.

Więcej bym poczytał co mają na ten temat do powiedzenia,

2

nie ma co im tłumaczyć, są tak zaślepieni że nie przegadasz. Oni już byli w 100% pewni że nas już nie ma w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?