sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
nikt poza Neyem i Matsem nie zasłużył na więcej niż 1, a Leo to bym dał nawet 0, był dzisiaj 12 zawodnikiem PSG..
3
plan taktyczny tego sezonu to "macie i grajcie"....
8
http://files.tinypic.pl/i/00870/oie57xessczk.png
to było na chwilę przed bramką Cavaniego, takich obrazków było w tym meczu więcej, niech mi ktoś wytłumaczy co to ma być, gdzie jest Busquets, dlaczego Iniesta sobie truchta, jak Lucho mógł do czegoś takiego dopuścić?
0
hahaha, ciekaw jestem co teraz napiszesz
0
taktycznie ośmieszył dzisiaj Enrique- brawa dla niego bo dzisiaj PSG było nie o klasę ale jakieś 3-4 klasy lepsze.
0
4-2-3-1 byłoby ok ale nie z Iniestą i Busim w środku- w środku musi wtedy być dwóch zapieprzających gości a przy każdej kontrze PSG Iniesta z Busim byli poza kadrem.
1
I znowu kolejna czwóreczka za Barcelony Lucho, takie coś nawet za Martino nie było, żeby jakakolwiek drużyna wyszła na boisko i nas wyruchała w ten sposób, kratery między formacjami jak w lidze okręgowej, nasi chyba zaliczyli jakiś gangbang bo inaczej takiego gówna nie mogę wyjaśnić. Emery dzisiaj ośmieszył Lucho, zjadł go i wysrał po czym znowu go zjadł i wysrał. Zawodników nie komentuje bo szkoda słów, ich zaangażowanie było na poziomie oldboyów grających przy gimnazjalnym orliku.
0
owszem może, Real z obroną LM i Cristiano z 5 ZP
6
tak się czuję oglądając dzisiejsze poczynania Barcelony
https://images.moviepilot.com/image/upload/c_fill,h_470,q_auto:good,w_620/n2136wai0v3gphqwjm1i.jpg
0
ten mecz to jest porządny gong w twarz dla kibiców, dzisiaj nie gra Barcelona tylko banda przebierańców.
1
niestety ale fizycznie wyglądamy jak rozdeptane gówno, jeśli tego nie ma to w Barcelonie Lucho są dziury jak w okręgówce, jakiś młodzian objeżdża Neymara i idzie przez środek jak chce, Iniesta jest od niego oddalony jakieś 6 metrów i wraca se truchcikiem, Busi to przy kontrze biega jakby miał związane jaja.
0
Barcelona K.O
0
Lucho zdjęciem Gomesa oddał jeszcze bardziej środek pola PSG, bo Iniesta to dzisiaj jak Messi pozoruje cokolwiek.
2
patrzę na Leo i się zastanawiam czy on jest trzeźwy
0
Di Maria co za crack, lecimy z LM niestety, a to jest chyba ostatni sezon Lucho w Barcelonie.
2
to co oni dzisiaj odwalają to jest sabotaż, to jest błazenada. Z całym szacunkiem dla niektórych grajków ale jeśli w 1/8 LM grają w trybie "mam wywalone" to niech lepiej zejdą, tu nie ma zmiłuj, albo zapierdzielasz albo albo fige dostajesz. Messi dramat, gra dzisiaj na poziomie juniora z okręgówki, a tą stratą przy bramce na 2:0 podsumował swoją grę. Taktycznie Emery zjadł dzisiaj Lucho, jeśli dzisiaj nie strzelimy a PSG jeszcze coś wturla to lecimy z LM.
0
akurat Danilo to to jest wkręcany prawie przez każdego skrzydłowego, mimo tego Draxler to grajek dobry i trzeba na niego uważać
0
niesamowicie szkoda Vidala, chłopak naprawdę pokazywał taki zapał do gry i coś takiego mu się przytrafia. Cieszy dobry występ Matsa, uratował nam skórę w pierwszej połowie przy stanie 0:0
18
przepraszam za pogodę która przeciw wam
0
przede wszystkim jakikolwiek pressing który zakład przeciwnik powoduje że się gubimy, taki Alba jak zostanie spressowany to wygląda jak paralityk i od razu wybija piłe na oślep, właśnie z tego wybicia wtedy poszła akcja bramkowa Bilbao, i tak samo padła bramka Griezmanna w 1/4 na Calderon w poprzednim sezonie. Akurat Jordi w tym sezonie w defie spisuje się znacznie lepiej bo parę razy naprawdę uratował nam skórę jednak te jego wybicia czasami przyprawiają mnie o gęsią skórkę.
0
niestety takich spotkań było więcej i obawiam się że to nie koniec, zawodnikom w pewnym momencie jakby odcina prąd i mają poważne problemy. Wyjście z pod pressingu jest piekielnie trudne, a trzymanie piłki przez bramkarza/środkowego obrońcy jest wymowne bo nie mają do kogo zagrać, pomocnicy uciekają gdzieś do boku a w środkowej strefie jest lej po bombie. Wczorajsze wejście Iniesty i Busiego miało sprawić że przejmiemy w końcu kontrole nad meczem a skutek był odwrotny, graliśmy jeszcze gorzej.
2
Gil Manzano powinien zostać dyscyplinarnie wywalony z roboty, a pewnie dostanie premie za "świetne sędziowanie", Pique dramat.
0
Pique dramat, co on do cholery jasnej wyprawia...........
0
Pique chyba jeszcze nie doszedł po imprezie bo fizycznie wygląda dramatycznie, rusza się jak wóz z węglem
0
Roberto [*]
0
Pique chyba na kacu, Messi to samo, cieszy przełamanie Paco a z Iraoizoza to niezły ręcznik.
0
dla mnie Gabi to fundament Atletico, nie jest jakimś wirtuozem ale ze swojej roli wywiązuje się naprawdę dobrze.
2
za drugą połowę karny kutas, dla drużyny i dla Lucho za brak jakiejkolwiek reakcji na wydarzenia boiskowe, Masche w drugiej połowie po tym uderzeniu w bankę zagrał patologię.
0
niestety ale Masche zawalił po całości, nawet kurna nie wyskoczył
2
odnoszę wrażenie że projekt Cholo w Atleti się wyczerpał, grają naprawdę źle i dają się robić jak dzieci.