sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
spokojnie, wyjdzie Mathieu na LO i go zgasi jak peta :)
0
Bayern to w drugiej połowie może mówić o szczęściu bo to się mogło skończyć zdecydowanie gorzej, to co robił Marcelo z Robbenem to nawet zgaszeniem nazwać nie można. On go po prostu schował do kieszeni.
0
ja pitole, Neuer to jest przekot, po kontuzji uratował Bayern przed wpierniczem
4
ależ szkoda że Lewy się skontuzjował, Muller nie istnieje. Cristiano z tą fryzurą wygląda jak członek Yakuzy :D
1
Słabszy okres to jedno ale brak wyciągania wniosków po porażkach to drugie. My ich nie wyciągamy, znowu wyraźna różnica w przebiegniętych kilometrach, nikt nie wie kogo ma kryć a jak kryje to na radar, brak wychodzenia do podań, pomocnicy chowają się za przeciwnikiem, Messi to już prawie cały mecz spędza w pomocy bo reszta gra na alibi i po obwodzie. Ale co tam, remontada es posible
6
jeszcze śmieszniejsze jest to że Pique przy SFG nie kryje nikogo, jest wolnym elektronem.
11
https://x.com/Kowal__30/status/852016826410090496
wymowna reakcja Lucho i prawdopodobnie naszego przyszłego trenera. Jeśli dołożyć do tego ich reakcje w meczu z Leganes to ciekawie się następny sezon zapowiada
0
Real Barca 0:4-Realem z kraterem w środku pola bez DM'a
Barca Bayern 3:0: Bayern bez Robeena, Ribery'iego, Alaby, i z Lewym w masce, do 77 minuty było 0:0, geniusz Messiego zadecydował. PSG przy stanie 3:1 miało 2 setki które powinno strzelić. Celta na wyjazdach to dramat, u siebie jadą z nami jak chcą.
23
"Ciężko to wytłumaczyć, nie umiałem odpowiednio wyjaśnić piłkarzom taktyki"
Cytat tego roku, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Pewnie powiedział: "MSN ratuj"
1
Masche to już zawalił tyle bramek w tym sezonie że się o tym już z litości nie mówi. Pożegnać z honorami go trzeba i nie tylko jego. Wygląda fizycznie na poziomie odlboya grającego na orliku.
1
Taktyki nie ma, są indywidualności jak pięknie to napisałeś i tylko skończony debil mógłby to podważyć. Barcelonie Pepa zdarzały się mecze gdy nie szło, ale jest jedna ale bardzo ważna różnica między nią a Barcą Lucho, przy tej drugiej były momenty że miałem ochotę wyrzucić telewizor przez okno i wydłubać sobie oczy.
4
Mam nadzieje że przy SFG z Realem nasz przyszły trener ustawi Masche do krycia Ramosa i Pique będzie przy nich wolnym elektronem. To powinno wypalić, jak myślicie? Bo dzisiaj krycie wysokiego grajka przy Javiera wypaliło, oh wait.....
0
Kto im ukradł talenty? No cóż, jak to mówił Grzegorz Skwara: i brawa dla Gorzowa
1
jakby ktoś się pytał gdzie jest Neymar to odpowiadam że w kieszeni Daniego
1
Jak my mamy coś ugrać, jak zawodnik który ma piłke nie ma nikogo do podania bo reszta stoi i sie patrzy jak szpak w pi*de. Gra z piłką jest słaba ale gra bez piłki leży i tu jest największy problem. W obronie to samo, nikt nie wie kogo ma kryć a jak już kryje to na radar dalekosiężny.
0
Ter Stegen nie pomaga, Masche wiecznie spóźniony, najgorsze że Juve wcale nie gra jakoś super, to my gramy bez pomysłu i bez ambicji. Jedyna sytuacja to geniusz pass Leo do Iniesty.
0
a podobno Dybala jest słaby, tak niektórzy, tutejsi eksperci pisali.....
0
Busi nie będzie mógł zagrać więc jest na to szansa, mam jednak nadzieje że wystawi Masche bo to nie są przelewki.
24
nieśmiało przypominam że był to Real Beniteza z kraterem w środku pola i który grał po prostu fatalnie.
25
Lucho odstaw to co jarasz albo podziel sie.
0
może, to był przykład z brzegu.
24
Fabregas miał takie liczby jeśli chodzi o gole i asysty że Gomes może je zdobyć jedynie grając na Playstation.
3
można zmienić tytuł na: Real powiększa przewagę po derbach :D
0
ta liga nam się należała po tym co dzisiaj tutaj było i brawo dla Malagi :D
0
przez kolejne 180 minut jak w pierwszym sezonie z LE nie strzeliliśmy bramki Maladze mając Messiego, Suareza i Neymara w składzie, czujecie to? Życie depczę wyobraźnie.
0
Przynajmniej skończą się te bzdury z Umtitim jako talizmanem. Nam ligi wygrać nie kazano.
1
brawo Ney....
0
Jak będziemy sprzedawać w tym sezonie zawodników to proponuje do innej ligi bo ci ewidentnie lubią nam za to strzelać
2
albo Lucho wprowadza "normalnych pomocników" na boisko albo Malaga zdobywa 3 pkt. Już sam fakt że Messi cofa się WŁASNĄ POŁOWE żeby rozegrać powinien mu wystarczyć że coś jest nie tak. Miał chwile na to być zareagować po derbach a wystawia taki skład że mnie szlag jasny trafia.
0
przecież tutaj aż się prosiło zrobić Neuera. Ja pitole