sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
tak oglądam tą drugą bramkę Leo i za cholerę nie ogarniam tego że Marcelo nie skasował Roberto, ten pressing grając w 10, i ten krater w środku. No majstersztyk taktyczny Zidane'a. Przypomniał mi się klasyk rok temu gdzie też takie pasy startowe zostawialiśmy Realowi.
1
Jeden z cichych bohaterów, gratulacje Mats.
1
pijany, niespełna rozumu czy na lekach?
48
czy tylko ja odnoszę wrażenie że Cristiano w tej fryzurze wygląda jak członek japońskiego boysbandu?
62
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/18118633_697576863779015_6043752904384801233_n.png?oh=5834e64a36ff376623bc8fe04ad3d624&oe=59856920
kocham internety
0
pozamiatane
1
Jaki ten futbol jest przewrotny, Leo który od 6 meczów ni strzelił w klasyku dzisiaj strzela 2 gole, a ten drugi na wagę 3 punktów. D10S
2
Bernabeu zdobyte, na kolana Zidane i Cristiano
1
środek pola to wyszedł na boisko czy znowu na grzybach.
42
to co robi Leo z Casemiro to jest gwałt, zemsta za ten tamten klasyk na ten moment udana.
27
Leo miał piłe 1:2, szkoda, chyba się tego nie spodziewał. Nie mniej jednak jest najlepszym zawodnikiem na boisku, Casemiro powinien już wypier z boiska.
2
krater w środku pola z Realem, świetny pomysł......
21
może być też tak że wygramy na Bernabeu i przewalimy z jakimś ogórem na Camp Nou. Barcelona z tego sezonu jest do tego zdolna
1
jak się strzela Panu Bogu w okno to czego oczekiwać, Juve dzisiaj nie pozwoliło na wiele.
1
Messi podsumował ten mecz
7
za Rakitica na skrzydle Lucho powinien dostać nagrodę Nobla
0
Neymar dzisiaj wyleci, Juve nas po prostu wyłączyło. Cudu na 99% nie będzie....
4
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18010112_697399000442235_8511722767547688427_n.jpg?oh=827b10180153a110490471e5e5c25658&oe=5999EB93
1
ZP dla tego pana xD
0
Vidal postawił na awans Realu
5
fizycznie Real wygląda potwornie mocno, ale tak to jest jak ma się ławkę rezerwowych.
0
Real ma takich skocznych zawodników że daliby radę grać w NBA
8
Far Cry 3 to świetna produkcja i wg mnie najlepsza z całej serii, kolejne są już słabsze choć dla mnie ta seria mogłaby wychodzić co roku, uwielbiam polowanie i przejmowanie posterunków. Do Uncharted bym tego nie porównywał bo to jest bardziej gra liniowa niż gra typu otwarty świat.
1
ale Umtiti sabotuje dzisiaj, przy drugiej bramce na grzybach
1
Muller obejrzał chyba kosmiczny mecz i mu zabrali talent
0
Ramos time
0
Wystarczy zobaczyć jak wychodzili z tunelu na drugą połowę, niemal bez ambicji. Bardzo martwi mnie Pique, miał być liderem obrony a był wg mnie najgorszy.
0
Rakitic na prawym skrzydle, Lucho to geniusz taktyczny.
14
Wychodzimy jak zbite psy, ręce opadają. Najbardziej mnie rozwalały te akcje jak Dybala czy Higuain mieli full miejsca przed polem karnym i sobie ustawiają piłke na strzał a Pique z Umtitim nawet nie podejdą i tylko się przyglądają. Taki Muller to wczoraj nawet nie miał miejsca żeby coś zrobić bo Ramos z Nacho byli od razu przy nim. Z nami byłoby na radar.
1
jest za to duża szansa że obronią LM jako pierwsza drużyna i będą 3 LM w ciągu 4 lat, 12 LM. I zrobi to to Real wyśmiewanego Zidane'a, grającego tylko na wrzutki............