2

tak oglądam tą drugą bramkę Leo i za cholerę nie ogarniam tego że Marcelo nie skasował Roberto, ten pressing grając w 10, i ten krater w środku. No majstersztyk taktyczny Zidane'a. Przypomniał mi się klasyk rok temu gdzie też takie pasy startowe zostawialiśmy Realowi.

1

Jeden z cichych bohaterów, gratulacje Mats.

1

pijany, niespełna rozumu czy na lekach?

48

czy tylko ja odnoszę wrażenie że Cristiano w tej fryzurze wygląda jak członek japońskiego boysbandu?

0

pozamiatane

1

Jaki ten futbol jest przewrotny, Leo który od 6 meczów ni strzelił w klasyku dzisiaj strzela 2 gole, a ten drugi na wagę 3 punktów. D10S

2

Bernabeu zdobyte, na kolana Zidane i Cristiano

1

środek pola to wyszedł na boisko czy znowu na grzybach.

42

to co robi Leo z Casemiro to jest gwałt, zemsta za ten tamten klasyk na ten moment udana.

27

Leo miał piłe 1:2, szkoda, chyba się tego nie spodziewał. Nie mniej jednak jest najlepszym zawodnikiem na boisku, Casemiro powinien już wypier z boiska.

2

krater w środku pola z Realem, świetny pomysł......

21

może być też tak że wygramy na Bernabeu i przewalimy z jakimś ogórem na Camp Nou. Barcelona z tego sezonu jest do tego zdolna

1

jak się strzela Panu Bogu w okno to czego oczekiwać, Juve dzisiaj nie pozwoliło na wiele.

1

Messi podsumował ten mecz

7

za Rakitica na skrzydle Lucho powinien dostać nagrodę Nobla

0

Neymar dzisiaj wyleci, Juve nas po prostu wyłączyło. Cudu na 99% nie będzie....

1

ZP dla tego pana xD

0

Vidal postawił na awans Realu

5

fizycznie Real wygląda potwornie mocno, ale tak to jest jak ma się ławkę rezerwowych.

0

Real ma takich skocznych zawodników że daliby radę grać w NBA

8

Far Cry 3 to świetna produkcja i wg mnie najlepsza z całej serii, kolejne są już słabsze choć dla mnie ta seria mogłaby wychodzić co roku, uwielbiam polowanie i przejmowanie posterunków. Do Uncharted bym tego nie porównywał bo to jest bardziej gra liniowa niż gra typu otwarty świat.

1

ale Umtiti sabotuje dzisiaj, przy drugiej bramce na grzybach

1

Muller obejrzał chyba kosmiczny mecz i mu zabrali talent

0

Ramos time

0

Wystarczy zobaczyć jak wychodzili z tunelu na drugą połowę, niemal bez ambicji. Bardzo martwi mnie Pique, miał być liderem obrony a był wg mnie najgorszy.

0

Rakitic na prawym skrzydle, Lucho to geniusz taktyczny.

14

Wychodzimy jak zbite psy, ręce opadają. Najbardziej mnie rozwalały te akcje jak Dybala czy Higuain mieli full miejsca przed polem karnym i sobie ustawiają piłke na strzał a Pique z Umtitim nawet nie podejdą i tylko się przyglądają. Taki Muller to wczoraj nawet nie miał miejsca żeby coś zrobić bo Ramos z Nacho byli od razu przy nim. Z nami byłoby na radar.

1

jest za to duża szansa że obronią LM jako pierwsza drużyna i będą 3 LM w ciągu 4 lat, 12 LM. I zrobi to to Real wyśmiewanego Zidane'a, grającego tylko na wrzutki............

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?