1

To co mnie najbardziej martwi w tej drużynie to brak asekuracji, zobaczcie jak padały bramki Asensio czy Ronaldo. Jedno podanie z własnej połowy i jest 1vs1 a reszta wraca sobie spacerkiem. 3 mecz z nimi i tracimy bramkę kiedy mamy przewagę jednego zawodnika, to jest jakaś kpina. O ile pierwsza połowa była w miarę dobra tak druga była prostu tragiczna. Nic się nie zmienia, na hura do ataku a w obronie jakoś będzie, tak się nie da.

0

no sorry chłopie ale jak sklepanie Busiego z z Panem Bogiem może być fartem Realu, ja po prostu tego nie rozumiem. Dostaje piłkę w polu karnym gdzie może się spytać Navasa gdzie chce dostać a ten ładuje jak w futbolu amerykańskim.

16

Co do obrony to świetny mecz Alby i Umtitiego, po stronie Jordiego nie pamiętam jakiejkolwiek groźnej akcji Realu i do tego ten blok po strzale Caravajala, takiego Jordiego to można oglądać. Po drugiej stronie Vidal który był objeżdżany jak dziecko i ustawiał się prostu skandalicznie. Pique po strzelonym samobóju oklapł, strasznie niepewny, przy bramkach Ronaldo i Asensio za daleko, normalnie bardziej na radar się nie dało :D

1

widzę że humor dopisuje,

3

Real bez mózgu drużyny Modricia i z wracającym co dopiero Ronaldo punktuje nas jak jakichś szczeniaków, kolejny mecz gdzie mamy przewagę jednego zawodnika i tracimy bramkę . Asekuracja w tej drużynie nie istnieje, wszyscy na hura do ataku a do obrony już nie

Tak jak większość narzeka na Deulofeu czy Rakitica ale przyjrzyjcie się na grę Suareza we wczorajszym meczu. Urugwajczyk zagrał po prostu tragicznie, a przy bramce Asensio zanotował asystę drugiego stopnia.

1

Pique niech sobie jeszcze grilla rozstawi

0

Pique druga połowa tragiczna

1

taki karny z czapy

1

Busi za długo przytrzymał strzał na padzie

0

Cristiano chyba przed emeryturą chce wsadzić z przewroty

0

Vidal podsumował

0

no Denis twoja pozycja, pokaż co potrafisz chłopaku

2

Alba ratuje ten dwumecz, Vidal z Pique zrobieni jak juniorzy

0

Pique to chyba hattricka chce ustrzelić :D

0

no i pochwaliłem Pique :D :D

0

a to swoją drogą, choć raz był fatalnie ustawiony jak Real szedł z kontrą, taki krater, poza tym nie ma co się przyczepić

16

Umtiti crack, Pique poza tym tą idiotyczną żółtą to samo. Łata co może po Vidalu który tragicznie sie ustawia.

17

na pewno nie Casemiro

0

ale Vidala objeżdżają

0

z miejsca powinien już wylecieć

0

Vidal na karuzeli

1

ja pierdziele, Isco robi z nas głupków

0

Mats już z przytupem wchodzi w sezon :D

2

no Neymar się po czymś takim nie pozbiera :(......

1

hmm, tak jak napisała sidzej: prawdopodobnie są źle wyprofilowane, jak masz możliwość przetestuj inne buty w tym samym rozmiarze. jeśli w innych nie będzie problemu to nie zostaje ci nic innego jak oddać je do reklamacji.

0

A jak jest podczas grania, uwierają cie czy nie? Bo napisałeś że masz dopasowane ale nic więcej, zaczęły cię boleć po meczu czy po konkretnym zderzeniu?

0

akurat Ney też miał dużo strat w meczach :)

1

Cóż, zostaje mi tylko podziękować Neyowi za te 4 lata które tu spędził, przez pewien etap łudziłem się że zastąpi Leo i przejmie pałeczke lidera. Wiele razy pokazywał swoją magię jak bramka z Villarreal, z drugiej jednak strony bardzo słaba skuteczność, irytujące holowanie piłki, słaba współpraca z bocznym obrońcą. Miejmy nadzieje że zarząd zainwestuje dobrze te pieniądze i znowu Barcelona będzie grała jak kolektyw a nie piłka do MSN i niech sobie radzą. W ostatnim sezonie Lucho momentami tak to wyglądało. Pomoc za jego kadencji zanotowała taki spadek jakości że aż się płakać chciało.

0

"No smutno w ch**, jeszcze jakieś pytania? Bo spieszę się na samolot do Paryża"

13

Luis Salvano ma bana, wielka szkoda bo chętnie bym się dowiedział co ma tera do powiedzenia na temat Neya :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?