0

Umtiti coś ty zrobił? Dobrze że tam był Masche

0

jaki fart :D

0

sędzia jest pijany? Gościu przytrzymuje go rękami i żadnej żółtej

5

Ramos to się solidaryzuje z Pique chyba bo ostatnio zamiast w obronie to na grzybach

6

i giba się jak pierd... rezus :)

1

jeśli Cristiano będzie się frustrował i strzelał z każdej pozycji to Real znowu straci pkt, jeśli będzie grał z głową to 3 pkt wędrują do Madrytu.

1

czy hala dzieci sprzedały już Zidane'a i Ronaldo? Bo dopiero co wstałem do pracy i nie za bardzo wiem co się stanęło :D

2

mówisz o Ronaldzie z Madery :D?

0

przy setce Eibar Pique i Masche oczywiście na grzybach...

2

cholera, w pierwszej chwili przeczytałem Andre Gomesa :)

0

problem jest też taki że Barcelona gra atak pozycyjny, często zamiast przyspieszyć zwalnia akcje i klepie, to pozwala takim rywalom się cofnąć i zagęścić formację, Real w odwortnej sytuacji idzie na pełnej i nie zwalnia. Poza tym jak już koledzy wcześniej napisali, mają jeszcze wrzutki a to ze skocznymi monstrami jest trudne do ogarnięcia, taki Ronaldo czy Ramos mają opanowane fantastycznie, potrafią uwolnić się od krycia niesamowicie łatwo.

0

ich mecze z Valencią to zawsze gra do końcowego gwizdka, czy grają u siebie czy na wyjeździe.

0

Real traci pkt tam gdzie nikt się tego nie spodziewa, taka ich domena, z takim Levante byłem pewien że ich pojadą, nawet drugim składem a tu niespodzianka.

1

Komentarz usunięty

0

trzeba powiedzieć że Getafe było mega zmotywowane na ten mecz i grali na 200 % i małao brakowało aby te pkt nam urwali.

1

no szkoda ale brameczka piękna, Mats bez szans.

1

Benzema drewnem xDD, Suarezowi praktycznie w każdym meczu piłka odskakuje jak od drzewa

0

w sumie masz racje

6

śmieszki z Benzemy ale w obecnej formie Suarez dostosowuje się do jego dyspozycji

3

zmiennicy wyszparpali 3 pkt, Paulinho pokazał jaja przy tej bramce, wprawdzie Leo znalazł go fantastycznie ale wywalczenie pozycji klasa

0

z konieczności przesunie się Paulinho, przy tej bramce pokazał jaja

0

Suarez podsumował swoją grę,

1

niech Suarez zamknie nam mordy i strzeli na 1:2 bo na ten moment jest 12 zawodnikiem Getafe

0

jeśli nie wrzucimy wyższego biegu to nic z tego nie będzie, Getafa wybiega sobie ten wynik

2

porażke można wybaczyć ale po walce, nie po grze w chodzonego, my dzisiaj dreptamy na boisku, tego ja nie mogę zdzierżyć

2

a pokazał coś w tym meczu? bo ja nic nie zauważyłem

0

Getafe gra lepiej bo przede wszystkim biegają, my nie biegamy tylko dreptamy. Tak się nie da wygrać, oprócz wolnego Leo i główce Samu nie stworzyliśmy żadnych dobrych okazji.

0


przypomnę że gościu w meczu przeciwko Realowi wpuścił takiego farfocla, a tutaj wyciągnął okno

3

i oczywiście Guaita wyciągnął coś takiego

0

jak Messi nie pociągnie to my chyba nic nie strzelimy, reszta gra w poprzek albo do tyłu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?