sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umtiti coś ty zrobił? Dobrze że tam był Masche
0
jaki fart :D
0
sędzia jest pijany? Gościu przytrzymuje go rękami i żadnej żółtej
5
Ramos to się solidaryzuje z Pique chyba bo ostatnio zamiast w obronie to na grzybach
6
i giba się jak pierd... rezus :)
1
jeśli Cristiano będzie się frustrował i strzelał z każdej pozycji to Real znowu straci pkt, jeśli będzie grał z głową to 3 pkt wędrują do Madrytu.
1
czy hala dzieci sprzedały już Zidane'a i Ronaldo? Bo dopiero co wstałem do pracy i nie za bardzo wiem co się stanęło :D
2
mówisz o Ronaldzie z Madery :D?
0
przy setce Eibar Pique i Masche oczywiście na grzybach...
2
cholera, w pierwszej chwili przeczytałem Andre Gomesa :)
0
problem jest też taki że Barcelona gra atak pozycyjny, często zamiast przyspieszyć zwalnia akcje i klepie, to pozwala takim rywalom się cofnąć i zagęścić formację, Real w odwortnej sytuacji idzie na pełnej i nie zwalnia. Poza tym jak już koledzy wcześniej napisali, mają jeszcze wrzutki a to ze skocznymi monstrami jest trudne do ogarnięcia, taki Ronaldo czy Ramos mają opanowane fantastycznie, potrafią uwolnić się od krycia niesamowicie łatwo.
0
ich mecze z Valencią to zawsze gra do końcowego gwizdka, czy grają u siebie czy na wyjeździe.
0
Real traci pkt tam gdzie nikt się tego nie spodziewa, taka ich domena, z takim Levante byłem pewien że ich pojadą, nawet drugim składem a tu niespodzianka.
1
Komentarz usunięty
0
trzeba powiedzieć że Getafe było mega zmotywowane na ten mecz i grali na 200 % i małao brakowało aby te pkt nam urwali.
1
no szkoda ale brameczka piękna, Mats bez szans.
1
Benzema drewnem xDD, Suarezowi praktycznie w każdym meczu piłka odskakuje jak od drzewa
0
w sumie masz racje
6
śmieszki z Benzemy ale w obecnej formie Suarez dostosowuje się do jego dyspozycji
3
zmiennicy wyszparpali 3 pkt, Paulinho pokazał jaja przy tej bramce, wprawdzie Leo znalazł go fantastycznie ale wywalczenie pozycji klasa
0
z konieczności przesunie się Paulinho, przy tej bramce pokazał jaja
0
Suarez podsumował swoją grę,
1
niech Suarez zamknie nam mordy i strzeli na 1:2 bo na ten moment jest 12 zawodnikiem Getafe
0
jeśli nie wrzucimy wyższego biegu to nic z tego nie będzie, Getafa wybiega sobie ten wynik
2
porażke można wybaczyć ale po walce, nie po grze w chodzonego, my dzisiaj dreptamy na boisku, tego ja nie mogę zdzierżyć
2
a pokazał coś w tym meczu? bo ja nic nie zauważyłem
0
Getafe gra lepiej bo przede wszystkim biegają, my nie biegamy tylko dreptamy. Tak się nie da wygrać, oprócz wolnego Leo i główce Samu nie stworzyliśmy żadnych dobrych okazji.
0
przypomnę że gościu w meczu przeciwko Realowi wpuścił takiego farfocla, a tutaj wyciągnął okno
3
i oczywiście Guaita wyciągnął coś takiego
0
jak Messi nie pociągnie to my chyba nic nie strzelimy, reszta gra w poprzek albo do tyłu.