0

1:37-1:50 najlepsze

0

na krzyż z nim :D

0

z tymi inwektywami akurat żartowałem :), z niewolnika nie pracownika

5

Czytając niektóre komentarze na temat Neya pomyślałem że chyba pomyliłem strony i wylądowałem na fioletowej :D. Ja z inwektywami wstrzymam się jak zobaczę oficjalke, jeśli Ney chce odejść to nikt go tu na siłę nie będzie zatrzymywał

0

za to że kosi jak debil i nie dostaje czerwonych kartek, jakby miał immunitet, taka mini wersja Pepe, ja zacznie kopać po plecach to dobije do jego poziomu.

0

Carvajala trzeba będzie wykręcić z murawy :D

17

"Najlepsze dyskusje, polityka, Andre Gomes...."

Pozamiatane :D

19

Mimo tego że to jest sparing to patrząc na grę Sampera, na miejscu zarządu odpuściłbym Paulinho i dałbym temu chłopakowi szanse. Jeśli nie wypali to trudno ale skupiłem się na nim jeśli chodzi o grę i chłopak ma papiery.

7

podoba mi się wygląd Masche, taki Max Payne z 3 części :)

1

Mathieu na LO, a Alba na ławce, Lucho out :D

0

To że sędziowanie Kassaiego było skandaliczne to jedno ale ja rozmawiam z tobą o finale o którym pisałeś bardzo wiele razy że nie ma bata że Juve przegra, że stracili do finału tylko 3 bramki. Jak się skończyło to już wiemy. Miałem już o tym z tobą pisaćć po finale ale miałeś bana.....

0

a w finale zostali posiekani na surowo, taki byłeś pewny że Juve idzie po LM a Ronaldo zniknie, chyba jednak nie pykło

0

Lucho out, i niech zabierze ze sobą Unzue ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Rakitc to taki biały Keita,, regulowanie tempa gry to nie jego broszka. Fakt że w sezonie 14/15 był ważnym trybem w maszynie ale miniony sezon to dramat w jego wykonaniu. Ja bym go mimo wszystko nie sprzedawał bo taki zawodnik jak on jest potrzebny, potrzeba jednak rozgrywającego bo środek pola nie istniał

1

No i fajnie, Roberto do pomocy, Semedo na rotacje z Vidalem. Chciałbym że chłopak odpalił i zadebiutował już w pierwszym GD :).

0

Ja wyznaję zasadę: Rób to co lubisz( w tym przypadku studiowanie). Ja np. poszedłem na informatykę, na drugim roku wybrałem specjalizacje, ukończyłem parę kursów ściśle związanych ze specjalizacją i po obronie pracy inżynierskiej znalazłem pracę. Warto nawet tej roboty szukać już w trakcie studiowania. Ważne żebyś nabrał doświadczenia w tym co będziesz robił, zarobki przyjdą później.

0

Wybacz, zapomniałem o nim. W sumie nawet na niego można już postawić a Paulinho darować.

1

Jeśli Paulinho jest brany pod uwagę jako gościu który ma zastąpić Busiego kiedy ten będzie odpoczywał to jeszcze można to jakoś przełknąć. Ale tylko w sytuacji kiedy ściągamy gościa o profilu Xaviego który cofnie się na własną połowę i rozegra. Bo to co momentami odwalało się w środku w minionym sezonie to się nawet najstarszym fizjologom nie śniło. Pomocnicy chowali się za przeciwnikiem uciekając od rozegrania a Leo to nawet nie cofał się do pomocy ale na własną połowę.

0

to było coś związane z 1 kwietnia czy jakiś atak hakerski na stronę :D?

1

i komentarz Szpaka: GOOOOOO, Poprzeczka :D

2

i brawa dla Gorzowa :D

7

Digne nazywasz szrotem? Trochę się człowieku zapędziłeś.

3

Mączyński co dwie piły zagrał, ta do Lewego to majstersztyk, Leo by się nie powstydził :D

5

przygotuj się na komentarze że wszystko na farcie i z pomocą sędziów :) Co by nie mówić to Zidane robi kapitalna robotę w Realu, a Ronaldo fazę pucharówą w LM miał kosmiczną, rozbili Juve strzelając im 4 bramki gdzie my w dwumeczu nie strzeliliśmy im ani jednej.

10

no i w ZP będzie remis, jeśli ktoś się łudzi że nie będzie to odpowiadam że werdykt zapadł po bramce na 1:3

1

pozdrawiam LuisaSalvano który twierdził że Juve idzie po LM a Ronaldo zniknie. W drugiej połowie jedyną drużyną grającą był Real

1

Nie wiem jak to zrobią ale czeka ich trudne zadanie, środek pola powinien być najważniejszą formacją, ma zapewniać dobre rozprowadzenie piłki i kontrole na tym co się dzieje, w ostatnim sezonie Lucho momentami łapałem się za głowę jak średniaki przyjeżdżały na Camp Nou i klepali jak chcieli. Było to spowodowane naszym fatalnym ustawieniem. Takie porażki jak z PSG, Juve, Celtą czy Bilbao w SPH nie wzięły się znikąd. Tych zawstydzających meczów było zdecydowanie za dużo.

14

Witamy na pokładzie, liczę że odbuduje nasz środek pola i wprowadzi pomysł na granie, bo oglądanie kraterów pomiędzy formacjami oraz to że każda z tych formacji gra swój mecz mam dosyć.

0

Dzięki za wszystko i powodzenia dalej Lucho

6

oby tylko Bartomeu nie powiedział że naszym transferem na PO jest Gomes :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?