sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Savic to 12 zawodnik Realu w tym dwumeczu
0
no i Real w finale, Savic to parodia piłkarza
0
ja jebie ale mi Ramos działa na nerwy.
0
co tu sie wyprawia, Real jakie dziury zostawia
0
już wiem co zacznę krzyczeć jak Atleti będzie miało jakimś cudem wynik premiujący awansem :D
0
szok, Ramos na 9 :D
3
Mnie zamiast tej nagordy śmieszą komentarze halowców, przez cały sezon pluli na niego jadem, nazywali go Casillias 2.0, kazali mu kończyć karierę i niech wypieprza do Hollywood a tera po meczach z Bayernem i Atleti nagle staję się królem, brzydzę się takimi ludźmi.
0
Z jedynki najbardziej mi wryło się spotkanie z Tragerem i Gluskinem. Choć o Walkerze też warto wspomnieć bo ten to zawsze się pojawiał w takim momencie że dajcie spokój :D. W dwójce najbardziej schizowe są sceny w szkole.
0
Bodajże Małpie figle
0
Granada nawet nie udaje że walczy, James na luziku sobie wbiega na wrztuke
0
Tutaj będzie ostry gangbang
3
Neymar i jego skuteczność
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
kapitalna piła prostopadła, pojechali nas jak juniorów
0
No to trzeba się wypowiedzieć,
Unzue to będzie Lucho 2.0 czyli piłkarski totolotek. Raz obalimy Real na Bernabeu by w następnym meczu u siebie "dostać w ryj" od średniaka. Jestem na nie, chciałbym trenera za którym zawodnicy pójdą w ogień i będą wiedzieli że w trakcie meczu będą mogli na niego liczyć.
0
1:57 o kur... :DDDDD
3
ostatni kalendarz < 3
1
no i klasyk "Ronaldo to już tylko dostawia nogę" :D
0
Alves wróć, Roberto do środka pola i lecimy ze wszystkimi.
0
Ja pitole, Co Higuain wyprawia....
2
Hiugain [*]
Jak będzie miał pustą bramkę w finale LM z Realem to też się pewnie potknie....
11
Blanc>Valverde>Unzue
Jeśli trenerem będzie ten ostatni to dla mnie oznacza to kontynuacje tego co jest teraz.
3
ból dupy, teksty typu że Ronaldo zagrał przeciętne spotkanie i strzelił TYLKO 3 gole :D. No i oczywiście pierdyliard komentarzy o tym że Leo jest lepszy od Crisitiano bo ma więcej udanych dryblingów, bo kreuje grę a nie tylko strzela itp.
0
Są skuteczni do bólu, nie kombinują tylko prostymi środkami dążą do celu, po co mają zmieniać coś co jest skuteczne. Do tego mają bardzo silną ławkę i rotacje nie są im straszne. W pierwszym sezonie Lucho jakoś to wyglądało gdy potrafiliśmy łączyć atak pozycyjny z grą z kontry tak od połowy poprzedniego sezonu coś się zacięło i gra jest oparta na indywidualnościach. Brak taktyki, pomysłu na grę, a nawet brak team spirit.
3
tu nie chodzi o nastawienie przeciwnika tylko nasze, z Juve na wyjeździe graliśmy jak na sparingu, do tego idiotyczna decyzja Lucho który na LO wystawił Matje który w zakresie gry ofensywnej po prostu ssie. Na El Clasico jakoś potrafiliśmy biegać więcej, lepiej rozgrywać, rzucać otwierające podania i potrafiliśmy z Realem wygrać. Ale to trzeba chcieć
2
jeszcze śmieszniejsze są frazesy że Real wychodzi lepiej na grze bez bez Ronaldo, są ludzie i taborety.
0
a po co ma kreować skoro świetnie robią to koledzy z zespołu. U nas Leo głęboko w środku bo pomocnicy mają problem żeby wyjść spod pressingu nie mówiąc już o rzuceniu dobrej prostopadłej piłki.
1
jeśli wychodzą sobie na mecz 1/4 meczu jak na sparing to jak to o nich świadczy? Czy się stoi czy się leży wygrana się należy. Dla mnie po remontadzie z PSG powinien być taki ogień że półfinał to powinno być minimum, szkoda gadać
3
nie zdziwię się jak Juve da dupska i odpadnie z Monaco :D
3
Monaco :))))))))))))
Przecież z nimi Ronaldo sieknie karete z dwoma palcami w dupie