1

Savic to 12 zawodnik Realu w tym dwumeczu

0

no i Real w finale, Savic to parodia piłkarza

0

ja jebie ale mi Ramos działa na nerwy.

0

co tu sie wyprawia, Real jakie dziury zostawia

0

już wiem co zacznę krzyczeć jak Atleti będzie miało jakimś cudem wynik premiujący awansem :D

0

szok, Ramos na 9 :D

3

Mnie zamiast tej nagordy śmieszą komentarze halowców, przez cały sezon pluli na niego jadem, nazywali go Casillias 2.0, kazali mu kończyć karierę i niech wypieprza do Hollywood a tera po meczach z Bayernem i Atleti nagle staję się królem, brzydzę się takimi ludźmi.

0

Z jedynki najbardziej mi wryło się spotkanie z Tragerem i Gluskinem. Choć o Walkerze też warto wspomnieć bo ten to zawsze się pojawiał w takim momencie że dajcie spokój :D. W dwójce najbardziej schizowe są sceny w szkole.

0

Bodajże Małpie figle

0

Granada nawet nie udaje że walczy, James na luziku sobie wbiega na wrztuke

0

Tutaj będzie ostry gangbang

3

Neymar i jego skuteczność

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

kapitalna piła prostopadła, pojechali nas jak juniorów

0

No to trzeba się wypowiedzieć,

Unzue to będzie Lucho 2.0 czyli piłkarski totolotek. Raz obalimy Real na Bernabeu by w następnym meczu u siebie "dostać w ryj" od średniaka. Jestem na nie, chciałbym trenera za którym zawodnicy pójdą w ogień i będą wiedzieli że w trakcie meczu będą mogli na niego liczyć.

0


1:57 o kur... :DDDDD

3

ostatni kalendarz < 3

1

no i klasyk "Ronaldo to już tylko dostawia nogę" :D

0

Alves wróć, Roberto do środka pola i lecimy ze wszystkimi.

0

Ja pitole, Co Higuain wyprawia....

2

Hiugain [*]
Jak będzie miał pustą bramkę w finale LM z Realem to też się pewnie potknie....

11

Blanc>Valverde>Unzue

Jeśli trenerem będzie ten ostatni to dla mnie oznacza to kontynuacje tego co jest teraz.

3

ból dupy, teksty typu że Ronaldo zagrał przeciętne spotkanie i strzelił TYLKO 3 gole :D. No i oczywiście pierdyliard komentarzy o tym że Leo jest lepszy od Crisitiano bo ma więcej udanych dryblingów, bo kreuje grę a nie tylko strzela itp.

0

Są skuteczni do bólu, nie kombinują tylko prostymi środkami dążą do celu, po co mają zmieniać coś co jest skuteczne. Do tego mają bardzo silną ławkę i rotacje nie są im straszne. W pierwszym sezonie Lucho jakoś to wyglądało gdy potrafiliśmy łączyć atak pozycyjny z grą z kontry tak od połowy poprzedniego sezonu coś się zacięło i gra jest oparta na indywidualnościach. Brak taktyki, pomysłu na grę, a nawet brak team spirit.

3

tu nie chodzi o nastawienie przeciwnika tylko nasze, z Juve na wyjeździe graliśmy jak na sparingu, do tego idiotyczna decyzja Lucho który na LO wystawił Matje który w zakresie gry ofensywnej po prostu ssie. Na El Clasico jakoś potrafiliśmy biegać więcej, lepiej rozgrywać, rzucać otwierające podania i potrafiliśmy z Realem wygrać. Ale to trzeba chcieć

2

jeszcze śmieszniejsze są frazesy że Real wychodzi lepiej na grze bez bez Ronaldo, są ludzie i taborety.

0

a po co ma kreować skoro świetnie robią to koledzy z zespołu. U nas Leo głęboko w środku bo pomocnicy mają problem żeby wyjść spod pressingu nie mówiąc już o rzuceniu dobrej prostopadłej piłki.

1

jeśli wychodzą sobie na mecz 1/4 meczu jak na sparing to jak to o nich świadczy? Czy się stoi czy się leży wygrana się należy. Dla mnie po remontadzie z PSG powinien być taki ogień że półfinał to powinno być minimum, szkoda gadać

3

nie zdziwię się jak Juve da dupska i odpadnie z Monaco :D

3

Monaco :))))))))))))
Przecież z nimi Ronaldo sieknie karete z dwoma palcami w dupie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?