3

rozwala mnie ta cieszynka Griezmanna, Real sfrajerzył totalnie bo Atleti dzisiaj było do pyknięcia.

0

Danilo to jakiś parodysta, a czytałem na forum Realu przed transferem że ma wygryźć Carvajala :)

3

Neymar zaprosił Mariano na karuzele

0

co ten Masche odwala w tym sezonie to nie mam pytań

1

Ja odnoszę wrażenie że jest obsrany, a jak jest obsrany to nogi się trzęsą i piłka przy każdym kontakcie odskoczy. Na tym poziomie w ten sposób nie zdziałasz nic.

0

klasyk, my musimy spartolić z 8 setek by trafić, inna drużyna strzela już po pierwszej

1

sędzia jest pijany, niespełna rozumu czy na lekach? Jak mógł nie widzieć faulu na Rakiticu na 18 metrze to ja nie wiem.

5

jest reżyserem kina akcji :D

0

Problemem reprezentacji Argentyny nie są zawodnicy tylko trener więc przestawienie ich jako drewniaków plus Messi to nieporozumienie. Bauza kompletnie nie potrafi ich ustawić, biegają jak im się żywnie podoba, w aspekcie taktyki może takiemu Sabelli buty czyścić.

4

internet jest bezlitosny :D

1

2:0, co za dno. Bauze trzeba wsadzić do samolotu i odesłać do Bananowa bo nic z tego nie będzie.

0

chodzą głosy że sam Bauza pracuje za darmo, jeśli to prawda to jak to świadczy o AFA? W takiej sytuacji jest to kompromitacja i burdel na kółkach.

0

gol Deulofeu niestety na konto Umititiego, bardzo słabe krycie

1

kolejny raz spartolili akcje 2 na 1, wielkie kurna cracki..............

0

na taką Hiszpanie patrzy się z przyjemnością, pressing jest po prostu fantastyczny.

10

Hajto i jego truskawka na torcie, chociaż "nie fauluj, NIE FAULUJ" pozamiatało najbardziej.

0

nie wiem na co czeka Nawałka, gra kompletnie siadła i nic nie potrafimy skleić, poza tym fajne krycie gościa przy SFG.....

8

jak frajerzy, 2 setki w jednej akcji zmarnować to trzeba umieć.

0

przy bramce nr 2 Bergantinosa mogę się z tym zgodzić gdzie zawalił koncertowo ale przy trafieniu Joselu zawalił Roberto do spółki z Masche, ten drugi zaskoczył Ter Stegena wybiciem w stronę bramki a ten pierwszy odpuścił wcześniej wspominanego strzelca. Alba była wtedy zupełnie poza akcją.

4

obrona dzisiaj kabaretowa, Pique na grzybach.

0

super mamy te SFG, Rakieta kryje byka Mangale.

0

a ja 10:0, 5 bramek Messiego i Suareza

4

Barcelonie jest potrzebny rozgrywający który cofnie się na własną połowę i rozegra. Kimś takim jest Veratti a nie Coutinho który operuje bardziej na skrzydle, ma wysoki rating traconych piłek i jest słaby w odbiorze. Z nim w składzie będą jeszcze większe kratery w środku pola. Inna sprawa że Iniesta też się starzeje i po kontuzji nie jest sobą więc tu też trzeba będzie to w przyszłości załatać, czy zrobi to Denis albo Rafinha? Nie jestem co do tego przekonany ale jeśli mają tu grac to trzeba dać im szansę.

12

żałosna banda z Hoferem na czele psują ten sport.

1

Garcia dzisiaj wyleci, on ma coś z głową

0

Real ich chyba wyjaśni w pierwszej połowie.

0



r4six sparodiował mecz Barcy z PSG, momenty z Emerym i Suarezem najlepsze

0

czyżby rozdarte serca ?
:)

1

jeśli Gonzalo będzie miał skuteczność jak w finałach to nie będzie źle, najbardziej obawiam się Dybali. No i pojedynki Neya z Danim będą ciekawe, już się doczekać nie mogę.

0

no cóż, wylosowali nie ten Madryt co trzeba :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?