sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
rozwala mnie ta cieszynka Griezmanna, Real sfrajerzył totalnie bo Atleti dzisiaj było do pyknięcia.
0
Danilo to jakiś parodysta, a czytałem na forum Realu przed transferem że ma wygryźć Carvajala :)
3
Neymar zaprosił Mariano na karuzele
0
co ten Masche odwala w tym sezonie to nie mam pytań
1
Ja odnoszę wrażenie że jest obsrany, a jak jest obsrany to nogi się trzęsą i piłka przy każdym kontakcie odskoczy. Na tym poziomie w ten sposób nie zdziałasz nic.
0
klasyk, my musimy spartolić z 8 setek by trafić, inna drużyna strzela już po pierwszej
1
sędzia jest pijany, niespełna rozumu czy na lekach? Jak mógł nie widzieć faulu na Rakiticu na 18 metrze to ja nie wiem.
5
jest reżyserem kina akcji :D
0
Problemem reprezentacji Argentyny nie są zawodnicy tylko trener więc przestawienie ich jako drewniaków plus Messi to nieporozumienie. Bauza kompletnie nie potrafi ich ustawić, biegają jak im się żywnie podoba, w aspekcie taktyki może takiemu Sabelli buty czyścić.
4
internet jest bezlitosny :D
1
2:0, co za dno. Bauze trzeba wsadzić do samolotu i odesłać do Bananowa bo nic z tego nie będzie.
0
chodzą głosy że sam Bauza pracuje za darmo, jeśli to prawda to jak to świadczy o AFA? W takiej sytuacji jest to kompromitacja i burdel na kółkach.
0
gol Deulofeu niestety na konto Umititiego, bardzo słabe krycie
1
kolejny raz spartolili akcje 2 na 1, wielkie kurna cracki..............
0
na taką Hiszpanie patrzy się z przyjemnością, pressing jest po prostu fantastyczny.
10
Hajto i jego truskawka na torcie, chociaż "nie fauluj, NIE FAULUJ" pozamiatało najbardziej.
0
nie wiem na co czeka Nawałka, gra kompletnie siadła i nic nie potrafimy skleić, poza tym fajne krycie gościa przy SFG.....
8
jak frajerzy, 2 setki w jednej akcji zmarnować to trzeba umieć.
0
przy bramce nr 2 Bergantinosa mogę się z tym zgodzić gdzie zawalił koncertowo ale przy trafieniu Joselu zawalił Roberto do spółki z Masche, ten drugi zaskoczył Ter Stegena wybiciem w stronę bramki a ten pierwszy odpuścił wcześniej wspominanego strzelca. Alba była wtedy zupełnie poza akcją.
4
obrona dzisiaj kabaretowa, Pique na grzybach.
0
super mamy te SFG, Rakieta kryje byka Mangale.
0
a ja 10:0, 5 bramek Messiego i Suareza
4
Barcelonie jest potrzebny rozgrywający który cofnie się na własną połowę i rozegra. Kimś takim jest Veratti a nie Coutinho który operuje bardziej na skrzydle, ma wysoki rating traconych piłek i jest słaby w odbiorze. Z nim w składzie będą jeszcze większe kratery w środku pola. Inna sprawa że Iniesta też się starzeje i po kontuzji nie jest sobą więc tu też trzeba będzie to w przyszłości załatać, czy zrobi to Denis albo Rafinha? Nie jestem co do tego przekonany ale jeśli mają tu grac to trzeba dać im szansę.
12
żałosna banda z Hoferem na czele psują ten sport.
1
Garcia dzisiaj wyleci, on ma coś z głową
0
Real ich chyba wyjaśni w pierwszej połowie.
0
r4six sparodiował mecz Barcy z PSG, momenty z Emerym i Suarezem najlepsze
0
czyżby rozdarte serca ?
:)
1
jeśli Gonzalo będzie miał skuteczność jak w finałach to nie będzie źle, najbardziej obawiam się Dybali. No i pojedynki Neya z Danim będą ciekawe, już się doczekać nie mogę.
0
no cóż, wylosowali nie ten Madryt co trzeba :D