0

Kraft raczej tego nie wypuści, a Kamil chyba po raz kolejny spóźnił, szarpnęło nim na progu dziwnie

0

jeśli Valencia nie wturla 3 to Real to wyciągnie, wrzuty mają piekielnie mocne.....

0

jeśli Real to wyciągnie na 2:3 to chyba im przyklaszcze, na serio :D

1

muszę to napisać, za wcześnie.............

0

widocznie niektórzy są w gorącej wodzie kompani, a perełki typu Monaco wygra LM to już tylko mnie w tym utwierdzają.

0

Falcao :0
John Stones [*]
Chyba najlepsze podsumowanie tej bramki

0

jak Lucho powie po meczu że cierpieliśmy to chyba padne ze śmiechu, drżeć o zwycięstwo z beniaminkiem, dramat i 100 metrów mułu.

0

1:1 75 minuta a oni sobie klepią na własnej połowie.

0

PSG drży ze strachu na myśl o rewanżu

0

Messi zaliczył ewidentnie spadek formy, widać to po dryblingach i przeszywających podaniach bo praktycznie są ciągle straty, gramy na stojaka i w rewanżu PSG nas boleśnie wyjaśni po raz kolejny. Nie wierzę też w to że pomocnicy chowają się za przeciwnikiem uciekając od grania bo są słabi. To są zalecenia trenera i to jest kolejny kamyczek do ogródka Lucho.

0

Mirosławski chwalący Ter Stegena, świat się kończy :)

0

Iniesta po kontuzji nie jest sobą, jest wolny i ociężały i z Busim robi za duże dziury w środku.

4


r4six znowu pozamiatał

0

tak, widać że coś jest nie tak, drużyna gra kupę i każdy team grający pressingiem powoduje że wyglądamy jak dzieci we mgle.

4

Busi z tymi lejami po bombie nie ma szans grać dobrze, w tej grze box to box to nadawałby się Krychowiak czy Casemiro bo są od niego szybsi i fizycznie lepsi. A tiki taka to nie ty do mnie ja do ciebie tylko szybka wymiana piłek na jeden kontakt, my to gramy co najwyżej tiki srake.

2

owszem można mieć słabszy dzień ale sabotować to nie przystoi, nie dość że strata w takim miejscu w którym stracił prawie zawsze kończy się bramką i w tym przypadku tak się skończyło to zaraz potem zrobił znowu to samo ale na szczęście bez konsekwencji

0

spokojna głowa, dostaną nowe kontrakty oraz podwyżki i hajsik się będzie zgadzać :).

0

u wróżbity Macieja miałem wykłady :D

0

Kamil przez swoją nieregularność przegra Kryształową Kulę, nie wiem co się z nim dzieje, ale niech to z Horngaherem ogarnie bo aż szkoda by było.

1

my wczoraj wyszliśmy jakby miniony tydzień, codziennie przerzucali wozy z węglem.

0

Napoli akurat ma szczęście bo powinni już przegrywać, a przy bramce dłoń podał im Navas ustawiając się kij wie gdzie.

1

Real jest lepszy i powinien prowadzić, szczęście po stronie Napoli.

0

w środku był taki lej po bombie że aż przecierałem oczy ze zdumienia, Meunier ogrywa Neya i idzie sobie przez nas środek kompletnie nie atakowany, Iniesta 6 m za nim truchcikiem. Busi to chyba jeszcze pressing zakładał bo go w kadrze nie widziałem, przy każdej kontrze tej dwójki nie było i obrona została sama, Leo niestety wczoraj zawiódł i to bardzo a tą stratą przy bramce Draxlera podsumował swoją grę. Co najgorsze zaraz potem stracił jeszcze raz jak junior, na szczęście bez konsekwencji. Może nie iść, można mieć zły dzień ale przynajmniej mógłby nie sabotować.

0

co by nie pisać o beznadziejnej Barcelonie to PSG zagrało po prostu fantastycznie a środek pola to prostu miazgę. Matuidi, Veratti i Rabiot spowodowali że Iniesta czy Busquets czy Messi wyglądali jak juniorzy z B-klasy. O Gomesie nie wspominam, z litości.

2

Przede wszystkim bolączką tej Barcelony jest wyjście z pod pressingu, skoro Betis jechał z nimi jak z burą suką u siebie to dlaczego PSG ma tego nie zrobić mając graczy o kilka klas lepszych, już Altetico w CdR tak na nas siadło że tylko frajerstwu bykom Cholo nam się upiekło, środkowi obrońcy nie mogą zagrać do przodu bo pomocnicy są ustawieni tak tragicznie że gorzej się już chyba nie da. Pressing praktycznie nie istnieje skoro jednym podaniem PSG mijało całą naszą pomoc i przy każdej kontrze Busquets był poza kadrem, te screeny mówią chyba wszystko.

[Zobacz link: http://imgur.com/8yMmhKH]

[Zobacz link: http://imgur.com/uMXjHPZ]

[Zobacz link: http://imgur.com/zQF4Gzp]

[Zobacz link: http://files.tinypic.pl/i/00870/oie57xessczk.png]

Tak więc z taką grą i z tak naładowanym PSG nie miało prawa nam się udać. Taktycznie nie istnieliśmy i to już nie pierwszy raz, MSN przysłoniło wiele mankamentów pracy Lucho.

0

wczoraj z tercetu grał tylko Neymar

0

wczoraj to nie było meczu PSG- Barcelona tylko PSG przeciwko bandzie przebierańców z klaunem na ławce który kierował cyrkiem. Wczoraj zostaliśmy zaorani taktycznie, mentalnie, fizycznie. Wyglądało to tak jakby sprzedali mecz tylko Ney się spóźnił i nie został wtajemniczony.

0

dla gościa który miał wywalone i tracił płki jak amator. Jeśli jest liderem to musi wziąć grę na siebie, a wczoraj przyszedł sobie jak na spacer ze swoim psem.

7

http://imgur.com/8yMmhKH
http://imgur.com/uMXjHPZ
http://imgur.com/zQF4Gzp
Kolejna porcja screenów z blaugrana.pl obrazująca grę naszej pomocy, pozostaje tylko zapalić świeczkę nad środkiem pola Barcelony, dziękuje Lucho.
[*]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?