2

Espanyol w końcówce pokazał swoją twarz. Javi Lopez po raz kolejny udowodnił że ma problemy z głową

9

Rakitic na ławie- dobry ruch bo w tym sezonie prezentuje się naprawdę słabo.

10

dobrze że puścili Prevca z niższej bo by go zabili :)

3

obejrzałem sobie skrót meczu Realu i co ten gościu z 25 zmarnował w 93 to jest niebywałe.

1

Kubacki jak spartolił, Polacy dzisiaj słabiutko.

0

Hayboeck raczej tego nie wypuści, mocny na tej skoczni jest bo już wczoraj to pokazał, reszta poradziła sobie z warunkami z różnym skutkiem, Kot dużo dzisiaj straci jeśli w drugiej serii nie odpali,

0

fantastyczne krycie obrońców, szkoda że w La Liga jest praktycznie to samo....

0

no sorry ale jeśli ktoś pisze że Ronaldo zagrał tylko dwa dobre mecze w tym sezonie to nie można tego skwitować inaczej niż wielkim śmiechem...

0

jest PSG, nareszcie coś nowego...

4

brawo Maciek i Kamil, ależ narobili apetytu na ten sezon, liczę że chłopaki zaszaleją w TCS

3

5 miejsce Maćka Kota jest tak pewne jak gol Ramosa w doliczonym czasie gry.

0

xDDDDD, wygrałeś

5

Ramos podpisał pakt z diabłem, niech on już kończy kariere

1

ten Domen Prevc przypomina mi lotem Morgensterna, on se kiedyś krzywde zrobi, na ten moment nie do zdarcia..

2

Marcelo to dzisiaj pierwszorzędny sabotażysta

1

Marco Reus !!!!!!!

6

Marcelo mistrz, łamie linie i łapa w górze :)

4

Bartra świetnie krył na radar

0

Dembele jakie wejście, szkoda że to nie wpadło

0

Lewy gol, Bayern prowadzi z Atleti

1

ja się wkurzyłem na Arde bo ten faul był idiotyczny, Marcelo podwojony nie miał szans na obrót ten go kopie w nogę.

0

zobaczyłem jeszcze raz bramkę dla Realu i niestety Masche zrobił Wawrzyniaka, na początku krył Ramosa ale potem załączyło mu się ślizganie i pograne, szkoda.

0

gdyby tam stał ktoś inny niż Masche to by wturał tam bramkę

1

jak patrzę na ten screen to mnie aż nosi, jak można zostawić Varane'a i Ramosa bez krycia.

2

Można napieprzać na Ramosa że czerwony itp ale ile on razy im ważne bramy strzelał to głowa mała. Druga sprawa to wejście Ardy, od razu stanął mi przed oczami klasyk w kwietniu gdzie Real kontrował nas serią z kałacha w końcówce, znowu nie wniósł nic a do tego bezmyślnie sfaulował. Jak wszedł Andres to w końcu widziałem tą Barceloną którą chcę oglądać, na luzie i z kontrolą w środku.

5

wejście smoka, co on myślał przy tym faulu to tylko on wie.

8

Leo kolejny bardzo słaby klasyk, poza podaniem do Neya to bida, dzisiaj mnie zawiódł.

4

podziękujmy Neyowi i Leo za setki które zamknęły by ten mecz, idź pan w chuj

0

po raz kolejny Masche pokazał kunszt w kryciu, ile on jeszcze bramek musi zawalić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?