sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Espanyol w końcówce pokazał swoją twarz. Javi Lopez po raz kolejny udowodnił że ma problemy z głową
9
Rakitic na ławie- dobry ruch bo w tym sezonie prezentuje się naprawdę słabo.
10
dobrze że puścili Prevca z niższej bo by go zabili :)
1
http://www.fullmatchesandshows.com/2016/12/18/real-madrid-vs-kashima-antlers-highlights-full-match/
kliknij na second half
3
obejrzałem sobie skrót meczu Realu i co ten gościu z 25 zmarnował w 93 to jest niebywałe.
1
Kubacki jak spartolił, Polacy dzisiaj słabiutko.
0
Hayboeck raczej tego nie wypuści, mocny na tej skoczni jest bo już wczoraj to pokazał, reszta poradziła sobie z warunkami z różnym skutkiem, Kot dużo dzisiaj straci jeśli w drugiej serii nie odpali,
0
fantastyczne krycie obrońców, szkoda że w La Liga jest praktycznie to samo....
0
no sorry ale jeśli ktoś pisze że Ronaldo zagrał tylko dwa dobre mecze w tym sezonie to nie można tego skwitować inaczej niż wielkim śmiechem...
0
jest PSG, nareszcie coś nowego...
4
brawo Maciek i Kamil, ależ narobili apetytu na ten sezon, liczę że chłopaki zaszaleją w TCS
3
5 miejsce Maćka Kota jest tak pewne jak gol Ramosa w doliczonym czasie gry.
0
xDDDDD, wygrałeś
5
Ramos podpisał pakt z diabłem, niech on już kończy kariere
1
ten Domen Prevc przypomina mi lotem Morgensterna, on se kiedyś krzywde zrobi, na ten moment nie do zdarcia..
2
Marcelo to dzisiaj pierwszorzędny sabotażysta
1
Marco Reus !!!!!!!
6
Marcelo mistrz, łamie linie i łapa w górze :)
4
Bartra świetnie krył na radar
0
Dembele jakie wejście, szkoda że to nie wpadło
0
Lewy gol, Bayern prowadzi z Atleti
1
ja się wkurzyłem na Arde bo ten faul był idiotyczny, Marcelo podwojony nie miał szans na obrót ten go kopie w nogę.
0
zobaczyłem jeszcze raz bramkę dla Realu i niestety Masche zrobił Wawrzyniaka, na początku krył Ramosa ale potem załączyło mu się ślizganie i pograne, szkoda.
0
gdyby tam stał ktoś inny niż Masche to by wturał tam bramkę
1
jak patrzę na ten screen to mnie aż nosi, jak można zostawić Varane'a i Ramosa bez krycia.
2
Można napieprzać na Ramosa że czerwony itp ale ile on razy im ważne bramy strzelał to głowa mała. Druga sprawa to wejście Ardy, od razu stanął mi przed oczami klasyk w kwietniu gdzie Real kontrował nas serią z kałacha w końcówce, znowu nie wniósł nic a do tego bezmyślnie sfaulował. Jak wszedł Andres to w końcu widziałem tą Barceloną którą chcę oglądać, na luzie i z kontrolą w środku.
5
wejście smoka, co on myślał przy tym faulu to tylko on wie.
8
Leo kolejny bardzo słaby klasyk, poza podaniem do Neya to bida, dzisiaj mnie zawiódł.
4
podziękujmy Neyowi i Leo za setki które zamknęły by ten mecz, idź pan w chuj
0
po raz kolejny Masche pokazał kunszt w kryciu, ile on jeszcze bramek musi zawalić