sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie polecam tego czytać, można dostać raka oczu.
4
Banda na rm.pl to nieźli hipokryci, kiedy Modric i spółka wypowiadali się podczas KMŚ że powtórki wideo zabijają ten sport to twierdzili że mają racje i futbol trzeba zostawić w spokoju. Teraz gdy były kontrowersje w meczu Barcy z PSG to nagle powtórki wideo nabierają sensu, fuck logic...
0
jak to co: wina sędziego
4
patrząc na ból halowców to chciałbym żeby Barcelona wylosowała ich w 1/4 i wyeliminowała po bramce ze spalonego.
4
raka oczu to może dostać jak sie przeczyta tweeta Święcickiego, że taki człowiek ma dostęp do internetu to szkoda słów.
16
Wszedłem na rm.pl i takiego bólu dupska to ja dawno nie przeczytałem, jeden to już tak odleciał że stwierdził że obie drużyny powinny zostać wywalone z dalszej fazy. I piszą to kibice klubu którzy dostali karnego za to że jeden popchał drugiego oraz zdobyli bramkę w finale LM po spalonym. No bo skoro wypominają Barcelonie 2009 rok z Chelsea to dlaczego my nie możemy. Szacun dla Masche że przyznał się do faulu na Di Mari, to się ceni.
6
ależ pięknie mu zamknęli mordę.
2
najlepsze podsumowanie: Helena, mam zawał. Jeszcze się trzęse.
3
Iniesta co zagrał piętką, mało który by się na to zdecydował.
0
haha szukałem tego od dwóch dni, dzięki
17
Ależ zdanie się wielu osobom zmieniło po meczu z Celtą która zostawiała takie kratery między formacjami że Emery musiałby być ostatnim idiotą żeby do czegoś takiego dopuścić. Leo znowu dostanie plaster w postaci Verattiego i Rabiota. Tutaj cała drużyna musiałaby zagrać perfekcyjny mecz zarówno w obronie jak i w ataku. Jednostki w postaci MSN nam tej remontandy nie zrobią. Rozmawiamy tu o strzeleniu 5 bramek i nie straceniu żadnej, Celta mimo bardzo słabego spotkania mogła wczoraj strzelić ze 2 bramy, chwila nieuwagi i musimy już strzelić 6.
1
mimo pięknego meczu Celta mogła wcisnąć ze dwa razy, PSG w takich sytuacjach nie wybaczy.
0
jakby to wpadło, je jebe
3
naprawdę dobrze się to ogląda, w rewanżu z PSG zamykamy Verattiego i Di Marie w toalecie i jakoś będzie :)
0
mam dość, Manzano powinno się dyscyplinarnie zwolnić, i odesłać do BANANOWA
0
Złoto, bałem się o to że ktoś może ten jeden skok zepsuć ale nie dzisiaj, brawo chłopaki, brawo dla Stefana który to ogarnął.
0
kabaret, ta seria to była kpina w najczystszej postaci, przewagę mam dużą ale jak wiatr znowu się odezwie to może być wesoło jeszcze.
0
grają padakę, Real idzie jak po swoje
3
Bałem się trochę o Kamila ale zrobił swoje, indywidualnie jest tylko za Kraftem, boli mnie to bardzo bo w indywidualnych powinien mieć przynajmniej jeden medal.
6
ale tutaj lądował po prostu świetnie, taka odległość i telemark bez jakiegokolwiek zachwiania. Noty zasłużone, ja dałbym mu nawet 20.
1
dobrze że Polacy na ten moment maskarują, Eibar 3 podań nie potrafi wymienić, dramat taki że dajcie spokój.
0
Eibar słabiutkie, z taką grą dostaną jeszcze ze dwie bramki.
4
tak jak pisałem, Kamil albo ogarnie te wybicia albo Kryształowa Kula powędruje do Krafta, brawo dla Piotrka bo drugi skok był kapitalny. Zasłużył dzisiaj na więcej niż brąz.
1
dzięki za wszystko i powodzenia
12
Villarreal co za frajerzy, aż przypomniał mi się mecz za Martino gdzie prowadzili ż nami 2:0 a potem strzelili 2 samobóje i Messi trafił na 2:3
5
owszem, taktycznie wyglądaliśmy jak juniorzy ale przy każdej kontrze PSG Iniesta z Busquetsem są poza kadrem, biegali jakby mieli 2 wozy węgla do pleców przymocowane.
2
ale nam żre w lidze ostatnio, strzelamy po jakichś farfoclach i na dodatek w końcówce, jak Real :).
0
jaki farfocel, dzięki Busi za głupi faul.
2
możemy sobie wymieniać kto jest gorszy, czy Rafinha, Roberto, Iniesta czy Leo ale to nie jest najgorsze, my nie funkcjonujemy jako drużyna, nasze akcje to indywidualne popisy.
0
więcej wręczania medali przed konkursem, balonik pierdyknął. Mam nadzieję że na dużej się odkują.