0

nie polecam tego czytać, można dostać raka oczu.

4

Banda na rm.pl to nieźli hipokryci, kiedy Modric i spółka wypowiadali się podczas KMŚ że powtórki wideo zabijają ten sport to twierdzili że mają racje i futbol trzeba zostawić w spokoju. Teraz gdy były kontrowersje w meczu Barcy z PSG to nagle powtórki wideo nabierają sensu, fuck logic...

0

jak to co: wina sędziego

4

patrząc na ból halowców to chciałbym żeby Barcelona wylosowała ich w 1/4 i wyeliminowała po bramce ze spalonego.

4

raka oczu to może dostać jak sie przeczyta tweeta Święcickiego, że taki człowiek ma dostęp do internetu to szkoda słów.

16

Wszedłem na rm.pl i takiego bólu dupska to ja dawno nie przeczytałem, jeden to już tak odleciał że stwierdził że obie drużyny powinny zostać wywalone z dalszej fazy. I piszą to kibice klubu którzy dostali karnego za to że jeden popchał drugiego oraz zdobyli bramkę w finale LM po spalonym. No bo skoro wypominają Barcelonie 2009 rok z Chelsea to dlaczego my nie możemy. Szacun dla Masche że przyznał się do faulu na Di Mari, to się ceni.

6

ależ pięknie mu zamknęli mordę.

2

najlepsze podsumowanie: Helena, mam zawał. Jeszcze się trzęse.

3

Iniesta co zagrał piętką, mało który by się na to zdecydował.

0

haha szukałem tego od dwóch dni, dzięki

17

Ależ zdanie się wielu osobom zmieniło po meczu z Celtą która zostawiała takie kratery między formacjami że Emery musiałby być ostatnim idiotą żeby do czegoś takiego dopuścić. Leo znowu dostanie plaster w postaci Verattiego i Rabiota. Tutaj cała drużyna musiałaby zagrać perfekcyjny mecz zarówno w obronie jak i w ataku. Jednostki w postaci MSN nam tej remontandy nie zrobią. Rozmawiamy tu o strzeleniu 5 bramek i nie straceniu żadnej, Celta mimo bardzo słabego spotkania mogła wczoraj strzelić ze 2 bramy, chwila nieuwagi i musimy już strzelić 6.

1

mimo pięknego meczu Celta mogła wcisnąć ze dwa razy, PSG w takich sytuacjach nie wybaczy.

0

jakby to wpadło, je jebe

3

naprawdę dobrze się to ogląda, w rewanżu z PSG zamykamy Verattiego i Di Marie w toalecie i jakoś będzie :)

0

mam dość, Manzano powinno się dyscyplinarnie zwolnić, i odesłać do BANANOWA

0

Złoto, bałem się o to że ktoś może ten jeden skok zepsuć ale nie dzisiaj, brawo chłopaki, brawo dla Stefana który to ogarnął.

0

kabaret, ta seria to była kpina w najczystszej postaci, przewagę mam dużą ale jak wiatr znowu się odezwie to może być wesoło jeszcze.

0

grają padakę, Real idzie jak po swoje

3

Bałem się trochę o Kamila ale zrobił swoje, indywidualnie jest tylko za Kraftem, boli mnie to bardzo bo w indywidualnych powinien mieć przynajmniej jeden medal.

6

ale tutaj lądował po prostu świetnie, taka odległość i telemark bez jakiegokolwiek zachwiania. Noty zasłużone, ja dałbym mu nawet 20.

1

dobrze że Polacy na ten moment maskarują, Eibar 3 podań nie potrafi wymienić, dramat taki że dajcie spokój.

0

Eibar słabiutkie, z taką grą dostaną jeszcze ze dwie bramki.

4

tak jak pisałem, Kamil albo ogarnie te wybicia albo Kryształowa Kula powędruje do Krafta, brawo dla Piotrka bo drugi skok był kapitalny. Zasłużył dzisiaj na więcej niż brąz.

1

dzięki za wszystko i powodzenia

12

Villarreal co za frajerzy, aż przypomniał mi się mecz za Martino gdzie prowadzili ż nami 2:0 a potem strzelili 2 samobóje i Messi trafił na 2:3

5

owszem, taktycznie wyglądaliśmy jak juniorzy ale przy każdej kontrze PSG Iniesta z Busquetsem są poza kadrem, biegali jakby mieli 2 wozy węgla do pleców przymocowane.

2

ale nam żre w lidze ostatnio, strzelamy po jakichś farfoclach i na dodatek w końcówce, jak Real :).

0

jaki farfocel, dzięki Busi za głupi faul.

2

możemy sobie wymieniać kto jest gorszy, czy Rafinha, Roberto, Iniesta czy Leo ale to nie jest najgorsze, my nie funkcjonujemy jako drużyna, nasze akcje to indywidualne popisy.

0

więcej wręczania medali przed konkursem, balonik pierdyknął. Mam nadzieję że na dużej się odkują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?