7

ja jutro w kościach czuje wielki wałek sędziego z korzyścią dla Barcelony,przycichną skandaliczne decyzje sędziego w meczach z Villarreal oraz Bilbao i znowu będzie UEFALONA i przypominanie o milionie karnych z Chelsea w sezonie 2008/2009 :)))

0

niestety ale jeśli Real obroni LM to Ronaldo ma 5 ZP

1

u nas wrzutki są z głęboko i bramkarz je na spokojnie łapie, Real nie dość że dobrze wrzuca to jeszcze ma zawodników którzy kapitalnie się do tych wrzutek ustawiają, nie mają Bale'a który jest u nich jednym z najlepszych zawodników a i tak grają bardzo dobrze.

0

bardziej pasuje że mają defibrylator ale nie wiedzą jak go użyć żeby uratować pacjenta

1

w obronie to nikt nie zagrał dobrze, Pique z Masche dzisiaj zostali ograni parę razy jak juniorzy.

1

Real jest w tej samej sytuacji co my w poprzednim sezonie i tylko dzięki frajerstwu mogą to roztrwonić.

1

decyzyjność Leo w drugiej połowie dramatyczna- co ma piłke to zara strata

2

gol na konto Digne

1

Villarreal kapitalnie zagęszcza przedpole, ciężko się tam przebić a najgroźniejsze akcje stwarzamy na skrzydłach i po strzałach z dystansu(szkoda że to Gomesowi nie weszło bo Asenjo by nawet nie pierdnął). Ciężko będzie wcisnąć ale mam nadzieję że dadzą radę

6

czyli wg ciebie Lucho jest nieomylny i każda jego decyzja dotycząca taktyki czy składu jest słuszna? Tak tylko pytam...

4

Zaraz zlecą się obrońcy Enrique i stwierdzą że w jego systemie to normalne i nie potrzebujemy rozgrywającego a jak ci się nie podoba to nie kibicuj i zacznij kibicować Realowi albo wysyłaj CV do Barcelony na trenera(mój ulubiony tekst ludzi którzy nie mają żadnych argumentów), a jak patrzę na te obrazki to płakać mi się chcę, Lucho odszedł od grania które uwielbiam- najdalej jak się da.

21

Witam wszystkich po 24-h banie którego dostałem za Aduriza gdzie z nerwów po prostu nie wytrzymałem, ponieważ jego zajście z Umtitim było karygodne, brawa dla Kamila za wygraną w konkursie oraz zwycięstwo w całym TCS i dla Piotrka za podium w TCS jak i w zawodach, nie wiele brakowało i Maciek też by zagościł w TOP 3. Komentować gry Barcelony czy sędziów podczas wczorajszego meczu po prostu nie będę bo już chyba temat został przez was wyczerpany ale napisze tylko tyle- jak widzę naszych środkowych obrońców podających do Ter Stegena ponieważ nasi pomocnicy ustawiają się tak tragicznie że nie ma szans im podać to dostaję gorączki. Rakitic zaliczył taki zjazd że go nie poznaje.

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

9

tragiczne podanie Iniesty

3

Kamil to fighter, Tande co prawda słabiej ale jest mocny, nie ma co go lekceważyć bo to mimo wszystko trening.

0

widzę że Real bez BBC robi co chce z Sevillą, jak dzisiaj nie stracą to na Pizjuan jadą na wycieczkę

3

błazenada a nie konkurs, Kamil i tak sobie poradził ale Tande dzisiaj przyfarcił, a jeszcze większą błazenadą jest to że będzie druga seria, ta skocznia chyba nie ma sztucznego oświetlenia.

0

jutro ma być podobno loteria jeśli chodzi o warunki, więc dobrze że Kamil skacze Kraftem po sobie. Może być tak że jednemu jutro podwieje i odleci a drugiego wiatr zdusi już na progu. Pozytyw jest taki że Kamil lubi tu skakać i treningi pokazały że powinno być dobrze, no ale warunki......

32

innych rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

ja do końca życia nie zapomnę konkursu MŚ w Predazzo i walki Adasia z Hautamäkim o złoto, taki młody byłem ale myślałem że na zawał zejde wtedy

2

kapitalny skok Kamila, ale Tande z Kraftem to samo, mocni są.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

krycie lvl master

0

jest w grze o zwycięstwo, choć bardziej Tandego się obawiam bo z niższej belki pozamiatał

0

jak na wyjście z progu Kamila to i tak było super, dziwnie go wykrzywiło już na samym początku

6

ależ lądowanie Freunda, szkoda że not nie pokazali bo może jakąś 19 dostał :)

0

kurde Kamil skacze super, oby balonik nie pierdyknął w konkursie jak to zazwyczaj bywa bo sie rozczaruje. Tande z Kraftem też nie próżnują, nie wiem jak się spiszą Prevcowie bo na razie z tyłu ale ich nie można lekceważyć bo są mocni.

7

Wesołych Świąt :)

0

prawie podobną bramkę straciliśmy w klasyku w pierwszym sezonie Enrique, Mascherano doskakuje do Ronaldo i nagle się zawiesza i CR wchodzi sobie bez krycia w pole karne, częste babole Masche popełnia w tym sezonie, za często.

3

ta, w kości chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?