0

Messi znowu 90% czasu spędza w kole środkowym, gdzie jest pomoc?

0

Dembele ma chyba coś z dwugłowym....

0

Pique.... co on wyprawia to jest niepojęte

1

Pique wchodzi w sezon na pełnej, objeżdżają go jak przedszkolaka

0

Valverde chyba po superpucharze przeraził się jaką autostradę zostawia Vidal na prawej stronie i stąd wstawia tam znowu Roberto, też mi się to nie podoba ale Sergi w obronie jest lepszy i dam równowagę której Vidal na PO nie zapewnia.

2

jezu Leo ty dziku

2

Skomina stracił panowanie nad meczem

0

haha Skomina

0

sędziowie chyba sobie w przerwie popili

0

no na razie kasuje Leo jak juniora

1

ale Pjanic kasuje Messiego

0

Rakitic genialnie kontrę wyprowadził, jakby ciągnął worek ziemniaków za sobą....

0

tyle że Marcelo w ofensywie to najlepszy LO na świecie

2

za wolno moim zdaniem atakujemy, z kolei Juve za łatwo dochodzi do sytuacji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Karim 4 kapitanem w Realu, wszedłem na forum halowców poczytać co o tym sądzą i oczywiście mnie nie zawiedli, po pierwszym komentarzu prawie się oplułem ze śmiechu :D

4

Jordi ewidentnie odżył po odejściu Neya, mam nadzieje że zaczniemy grac jak drużyna a nie że "piła do MSN i niech się dzieje"

0

a jak się zakręcił przy bramce Levante

45

niech przystopują bo Barto zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

wchodzi Gomes i zmieni oblicze meczu
tego meczu..

1

Umtiti co za gość

15

niech Mirosławski wspomni jeszcze z miliard razy o tym spalonym bo chyba wszyscy nie dosłyszeli

0

jak ktoś ma twittera to niech go pozdrowi ode mnie i przy okazji niech założy kurtkę bo zimno, -4 i te sprawy :D

1

ale Piatti zrobił Rakitica

8

taki gol w stylu Realu, przebitki i farfocel

1

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia......

0

UEFALONA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

co za gwałt na Liverpoolu w wykonaniu City.

16

cholernie Realowi brakuje Ronaldo, mimo wszystko gościu w ustawianiu się i strzelaniu z niczego jest świetny, ale i tak przeczytam że jest dla Realu osłabieniem, właśnie to widać......

0

Carvajal jakiego pirueta zrobił przy bramce Levante, komicznie to wyglądało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?