sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi znowu 90% czasu spędza w kole środkowym, gdzie jest pomoc?
0
Dembele ma chyba coś z dwugłowym....
0
Pique.... co on wyprawia to jest niepojęte
1
Pique wchodzi w sezon na pełnej, objeżdżają go jak przedszkolaka
0
Valverde chyba po superpucharze przeraził się jaką autostradę zostawia Vidal na prawej stronie i stąd wstawia tam znowu Roberto, też mi się to nie podoba ale Sergi w obronie jest lepszy i dam równowagę której Vidal na PO nie zapewnia.
2
jezu Leo ty dziku
2
Skomina stracił panowanie nad meczem
0
haha Skomina
0
sędziowie chyba sobie w przerwie popili
0
no na razie kasuje Leo jak juniora
1
ale Pjanic kasuje Messiego
0
Rakitic genialnie kontrę wyprowadził, jakby ciągnął worek ziemniaków za sobą....
0
tyle że Marcelo w ofensywie to najlepszy LO na świecie
2
za wolno moim zdaniem atakujemy, z kolei Juve za łatwo dochodzi do sytuacji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Karim 4 kapitanem w Realu, wszedłem na forum halowców poczytać co o tym sądzą i oczywiście mnie nie zawiedli, po pierwszym komentarzu prawie się oplułem ze śmiechu :D
4
Jordi ewidentnie odżył po odejściu Neya, mam nadzieje że zaczniemy grac jak drużyna a nie że "piła do MSN i niech się dzieje"
0
a jak się zakręcił przy bramce Levante
45
niech przystopują bo Barto zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
wchodzi Gomes i zmieni oblicze meczu
tego meczu..
1
Umtiti co za gość
15
niech Mirosławski wspomni jeszcze z miliard razy o tym spalonym bo chyba wszyscy nie dosłyszeli
0
jak ktoś ma twittera to niech go pozdrowi ode mnie i przy okazji niech założy kurtkę bo zimno, -4 i te sprawy :D
1
ale Piatti zrobił Rakitica
8
taki gol w stylu Realu, przebitki i farfocel
1
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia......
0
UEFALONA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
co za gwałt na Liverpoolu w wykonaniu City.
16
cholernie Realowi brakuje Ronaldo, mimo wszystko gościu w ustawianiu się i strzelaniu z niczego jest świetny, ale i tak przeczytam że jest dla Realu osłabieniem, właśnie to widać......
0
Carvajal jakiego pirueta zrobił przy bramce Levante, komicznie to wyglądało