sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
kolejny raz fantastyczny mecz, oby tak do końca sezonu.
1
Saul już im raz z przewroty walnął, w pamiętnym 4:0
3
Correa co za gość :D
1
a ja czuje w kościach dublet CR'a :/
Obym się mylił
0
wiązałem z nim duże nadzieje jak przychodził ale wieje od niego bardzo często taką nonszalancją że masakra, momentami jak Danilo kiedy grał w Realu.
0
Ciekaw jestem dzisiejszych derbów Madrytu, rok temu w podobnym okresie Real zagrał tragiczny mecz z Legią w LM i Ronaldo nawet im w dwumeczu bramki nie strzelił, prawie większość ludzi i nawet kibice Realu przepowiadali że się skończył a potem ten walnął 3 bramki na Calderon. Więc nie zdziwię się jak dzisiaj ustrzeli dublet.
4
Pique......
0
Paulinho :D
1
Vidal co za nonszalancja
0
kryminał tera w defie, gość stał tam bez krycia
0
szkoda że Verma jest podatny na kontuzję bo przy obecnej formie Pique byłby wybierany do pierwszego składu
3
Ter Stegen < 3 < 3
0
chyba to nie przypadek że Leganes straciło tylko 3 bramki bo strasznie uprzykrzają nam życie, sama bramka bardzo szczęśliwa, Leo kompletnie niewidoczny.
3
ale dla mnie to był najgorszy występ Leo w karierze, nic mu kompletnie nie wyszło, Rabiot z Verattim robili go jak dzieciaka z podstawówki a na dodatek to po jego stracie padł bramka Draxlera.
2
najgorsze 40 min Messiego było w tamtym sezonie na Parc De Princes, tam zagrał taki sabotaż że powinien zapłacić karę pieniężną :D
2
Ter Stegen co za kocisko
0
słaby mecz Eriksena, Arsenal ładnie leci.
1
zostawiam komentarz żeby tu wrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
http://www.fcbarca.com/76651-wielka-barca.html
12
jak ja tego pączka nie cierpię, nawet bardziej niż Ramosa
0
maskara jakie nerwy, tak jak pierwsza połowę dało się oglądać tak drugą po prostu się nie dało, Deulofeu w sumie tym podaniem podsumował drugą połowe
1
może są pijani ? :)
2
smutno mi jak patrzę na formę EL Pistolero
0
Pizzaro to dzisiaj ładnie pilnuje Leo
0
a Suarez się wywalił :D
6
no to trzeba się obudzić bo strata pkt będzie nieporozumieniem
2
ale Messiego kasują w drugiej połowie, nic chłop nie może zrobić
0
ależ dziura między formacjami teraz była, poprzedni sezon Lucho mi się przypomniał
0
parę było :)
0
Piki w tym meczu pewniejszy od Samu