9

kolejny raz fantastyczny mecz, oby tak do końca sezonu.

1

Saul już im raz z przewroty walnął, w pamiętnym 4:0

3

Correa co za gość :D

1

a ja czuje w kościach dublet CR'a :/
Obym się mylił

0

wiązałem z nim duże nadzieje jak przychodził ale wieje od niego bardzo często taką nonszalancją że masakra, momentami jak Danilo kiedy grał w Realu.

0

Ciekaw jestem dzisiejszych derbów Madrytu, rok temu w podobnym okresie Real zagrał tragiczny mecz z Legią w LM i Ronaldo nawet im w dwumeczu bramki nie strzelił, prawie większość ludzi i nawet kibice Realu przepowiadali że się skończył a potem ten walnął 3 bramki na Calderon. Więc nie zdziwię się jak dzisiaj ustrzeli dublet.

4

Pique......

0

Paulinho :D

1

Vidal co za nonszalancja

0

kryminał tera w defie, gość stał tam bez krycia

0

szkoda że Verma jest podatny na kontuzję bo przy obecnej formie Pique byłby wybierany do pierwszego składu

3

Ter Stegen < 3 < 3

0

chyba to nie przypadek że Leganes straciło tylko 3 bramki bo strasznie uprzykrzają nam życie, sama bramka bardzo szczęśliwa, Leo kompletnie niewidoczny.

3

ale dla mnie to był najgorszy występ Leo w karierze, nic mu kompletnie nie wyszło, Rabiot z Verattim robili go jak dzieciaka z podstawówki a na dodatek to po jego stracie padł bramka Draxlera.

2

najgorsze 40 min Messiego było w tamtym sezonie na Parc De Princes, tam zagrał taki sabotaż że powinien zapłacić karę pieniężną :D

2

Ter Stegen co za kocisko

0

słaby mecz Eriksena, Arsenal ładnie leci.

1

zostawiam komentarz żeby tu wrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

jak ja tego pączka nie cierpię, nawet bardziej niż Ramosa

0

maskara jakie nerwy, tak jak pierwsza połowę dało się oglądać tak drugą po prostu się nie dało, Deulofeu w sumie tym podaniem podsumował drugą połowe

1

może są pijani ? :)

2

smutno mi jak patrzę na formę EL Pistolero

0

Pizzaro to dzisiaj ładnie pilnuje Leo

0

a Suarez się wywalił :D

6

no to trzeba się obudzić bo strata pkt będzie nieporozumieniem

2

ale Messiego kasują w drugiej połowie, nic chłop nie może zrobić

0

ależ dziura między formacjami teraz była, poprzedni sezon Lucho mi się przypomniał

0

parę było :)

0

Piki w tym meczu pewniejszy od Samu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?